Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Tin cu cei ce sunt corecti de data asta, cred ca @@Bogdan phR spune cat de cat adevarul, nu am nicio problema cu factiunea mea (Verdant), nu am fost implicat niciodata in acest conflict, insa acum cred ca pot interveni.Odata ce factiunea a luat WIPE, cred ca cei ce au vrut raul acestei factiuni ar trebuii sa taca si sa isi vada de treaba, au reusit ce au avut in plan, bravo lor, insa factiunea asta nu doarme.Eu chiar as vrea, imi doresc sa fiti voi in locul celor care faceau parte din aceasta factiune inainte de WIPE, cum ati fi reactionat?Ce ati fi zis?Din pacate, voi nu stiti ce e rau, doar ce e bine, ma bucur ca sunteti favorizati :) si cu asta pot spune ca am terminat.

 

Sa schimbam subiectul, daca continuam tot cu acest subiect, terminam poate... niciodata, e un subiect pe care doar anume persoane il pot discuta in amanunt.

Ce mai ziceti?

Edited by UraganX AIM Jr
Link to comment
Share on other sites

uragane, da tu te bagi ca musca la *****, nici nu stii despre ce era vorba. N-are Pharell treaba cu ce ai zis tu, era vorba de Shaw si de alte chestii mai vechi. Pe deasupra ca nici tu nu stii ce ai zis acolo. :|

Edited by p H e N O M z 0 r
Link to comment
Share on other sites

Gata ma s-a rezolvat si cazurile mele ..

M-au chemat la politie ca sa discutam despre problemele alea 2 ce le-am facut la BGS atunci ca baiatul ala care l-am batut si fata aia care am scuipat-o atunci mi-au depus plangere .

Da atunci pe un baiat vreo 15-16 ani l-am batut ca facea misto de mine si eram in plina strada , circulau oamenii pe acolo ...

Sti potrivit legii nu avem voie sa lovim pe nimeni daca nu cauzeaza probleme la un obiectiv anume dar daca facea misto de mine si incerca sa ma mai si filmeze pai ce .. El credea ca face circ cu mine acolo :)) ? Direct in plina strada cu tot cu echipamentu de la interventie pe mine l-am pus jos si dai , de fatza cu toata lumea ca asa e frumos :))

Da si dupa o saptamana , doua sau trei vine o fetitza la mine in jur de vreo 16-17 ani .. Frumoasa , cu forme si asa .. :))

Se apuca ea sa imi spuna ca noi cei din divizia de securitate cand e sa protejam pe cineva nu o facem , dar cand este o cearta pe undeva sa fim cu toti prezenti .

Ca cei din divizia medicala si cei din divizia dezastre chiar se straduiesc sa faca ceva .. Noi cu scandalul si cu bataia . Se apuca ea sa imi spuna mie ca 57 de suporteri au ajuns la spital pe stadion , ca in jur de 50 de agenti de ai nostri au fost suspectati penal pentru scandalul de la Mall Plaza .

Pana la urma la ce nervi mi-a facut am scuipat-o direct intre ochi . Dupa aud de la sefu ca mai am o plangere la politie ...

Ieri am fost la politie sa discut cu ala si mi-a spus ca intr-un fel sunt nevinovat si ca numai tre sa imi fac griji ca primesc ceva .

Dar imi spunea ca : Domne , TU CA AGENTI DE INTERVENTIE , sa te pui la mintea unui asemenea copil . Dumneavoastra a-ti fost imbracat cu tot masca din aia de gaze , spray din ala paralizant si cu tot felul de aparatori .

Dupa cu fetitza aia : Domne nu se poate asa ceva . Vatamare corporala nu este dar gestul pe care dumneavoastra l-ati facut nu a fost deloc frumos . Mi-a spus ca era frumoasa fata , ca puteam sa o fac o gagica si ca nush ce =)) Da intr-adevar era chiar foarte buna .

Link to comment
Share on other sites

Gata ma s-a rezolvat si cazurile mele ..

M-au chemat la politie ca sa discutam despre problemele alea 2 ce le-am facut la BGS atunci ca baiatul ala care l-am batut si fata aia care am scuipat-o atunci mi-au depus plangere .

Da atunci pe un baiat vreo 15-16 ani l-am batut ca facea misto de mine si eram in plina strada , circulau oamenii pe acolo ...

Sti potrivit legii nu avem voie sa lovim pe nimeni daca nu cauzeaza probleme la un obiectiv anume dar daca facea misto de mine si incerca sa ma mai si filmeze pai ce .. El credea ca face circ cu mine acolo :)) ? Direct in plina strada cu tot cu echipamentu de la interventie pe mine l-am pus jos si dai , de fatza cu toata lumea ca asa e frumos :))

Da si dupa o saptamana , doua sau trei vine o fetitza la mine in jur de vreo 16-17 ani .. Frumoasa , cu forme si asa .. :))

Se apuca ea sa imi spuna ca noi cei din divizia de securitate cand e sa protejam pe cineva nu o facem , dar cand este o cearta pe undeva sa fim cu toti prezenti .

Ca cei din divizia medicala si cei din divizia dezastre chiar se straduiesc sa faca ceva .. Noi cu scandalul si cu bataia . Se apuca ea sa imi spuna mie ca 57 de suporteri au ajuns la spital pe stadion , ca in jur de 50 de agenti de ai nostri au fost suspectati penal pentru scandalul de la Mall Plaza .

Pana la urma la ce nervi mi-a facut am scuipat-o direct intre ochi . Dupa aud de la sefu ca mai am o plangere la politie ...

Ieri am fost la politie sa discut cu ala si mi-a spus ca intr-un fel sunt nevinovat si ca numai tre sa imi fac griji ca primesc ceva .

Dar imi spunea ca : Domne , TU CA AGENTI DE INTERVENTIE , sa te pui la mintea unui asemenea copil . Dumneavoastra a-ti fost imbracat cu tot masca din aia de gaze , spray din ala paralizant si cu tot felul de aparatori .

Dupa cu fetitza aia : Domne nu se poate asa ceva . Vatamare corporala nu este dar gestul pe care dumneavoastra l-ati facut nu a fost deloc frumos . Mi-a spus ca era frumoasa fata , ca puteam sa o fac o gagica si ca nush ce =)) Da intr-adevar era chiar foarte buna .

Cum te-au bagat astia la interventie la BGS? Ai 20kg ud si cu televizorul in brate. Si echipamentul ala cred ca e mai greu ca tine de vreo 5 ori, cum te poti misca cu el?

Edited by T E D
Link to comment
Share on other sites

Gata ma s-a rezolvat si cazurile mele ..

M-au chemat la politie ca sa discutam despre problemele alea 2 ce le-am facut la BGS atunci ca baiatul ala care l-am batut si fata aia care am scuipat-o atunci mi-au depus plangere .

Da atunci pe un baiat vreo 15-16 ani l-am batut ca facea misto de mine si eram in plina strada , circulau oamenii pe acolo ...

Sti potrivit legii nu avem voie sa lovim pe nimeni daca nu cauzeaza probleme la un obiectiv anume dar daca facea misto de mine si incerca sa ma mai si filmeze pai ce .. El credea ca face circ cu mine acolo :)) ? Direct in plina strada cu tot cu echipamentu de la interventie pe mine l-am pus jos si dai , de fatza cu toata lumea ca asa e frumos :))

Da si dupa o saptamana , doua sau trei vine o fetitza la mine in jur de vreo 16-17 ani .. Frumoasa , cu forme si asa .. :))

Se apuca ea sa imi spuna ca noi cei din divizia de securitate cand e sa protejam pe cineva nu o facem , dar cand este o cearta pe undeva sa fim cu toti prezenti .

Ca cei din divizia medicala si cei din divizia dezastre chiar se straduiesc sa faca ceva .. Noi cu scandalul si cu bataia . Se apuca ea sa imi spuna mie ca 57 de suporteri au ajuns la spital pe stadion , ca in jur de 50 de agenti de ai nostri au fost suspectati penal pentru scandalul de la Mall Plaza .

Pana la urma la ce nervi mi-a facut am scuipat-o direct intre ochi . Dupa aud de la sefu ca mai am o plangere la politie ...

Ieri am fost la politie sa discut cu ala si mi-a spus ca intr-un fel sunt nevinovat si ca numai tre sa imi fac griji ca primesc ceva .

Dar imi spunea ca : Domne , TU CA AGENTI DE INTERVENTIE , sa te pui la mintea unui asemenea copil . Dumneavoastra a-ti fost imbracat cu tot masca din aia de gaze , spray din ala paralizant si cu tot felul de aparatori .

Dupa cu fetitza aia : Domne nu se poate asa ceva . Vatamare corporala nu este dar gestul pe care dumneavoastra l-ati facut nu a fost deloc frumos . Mi-a spus ca era frumoasa fata , ca puteam sa o fac o gagica si ca nush ce =)) Da intr-adevar era chiar foarte buna .

Tu nu esti normal, ma...

Cum sa scuipi o fata? :|

Link to comment
Share on other sites

Cum te-au bagat astia la interventie la BGS? Ai 20kg ud si cu televizorul in brate. Si echipamentul ala cred ca e mai greu ca tine de vreo 5 ori, cum te poti misca cu el?

 

Am vreo 70-72 kg in greutate dar daca era puteam sa iau niste proteine din alea sa ma fac mare ca noi aveam sala acolo de antrenament gratis dar nu aveam dc ..

Bine eu mai mult pe la box stateam ca ala imi placea sa il practic cel mai mult ..

Si te recruteaza ma .. Te invata miscari pentru imobilizare , ai sala pt antrenament in caz ca e nevoie .

Seful firmei de exemplu nu il poate da afara pe un angajat de la noi fiindca este prea gras . Omul daca isi poate asigura buna desfasurare la obiectivul respectiv , nici ca vrem de la el mai mult .

Noi cei din BGS ( Divizia de securitate ) avem incredere in orice angajat si in orice canditat ca ar fi in stare sa faca ceva .

Poate sa fie Justin Bieber , poate sa fie Suleiman sau oricine altcineva . Noi nu ii vom oferi locul de director fiindca el este mare vedeta .

Au incercat acum ceva vreme sa ne desfiinteze pentru probleme create ( eu nu eram angajat pe vremea aia ) .

Cu toate ca noi stim ce greseli am facut , multa lume stie ca nu toate firmele intervin asa cum o facem noi .

Atunci cand 50 de agenti au fost prezenti la Mall Plaza , noi am incercat sa rezolvam acea problema .

Uni spun ca noi ne-am prezentat in acea zona ca sa facem spectacol . Alti spun ca noi cand vrem sa facem un scandal ne prezentam cu zecile de agenti si cand este sa protejam pe cineva , ne doare undeva de respectivul .

Link to comment
Share on other sites

Hellău pipălși! Ce faceți? Diseară war pe Bank LS cu fraierii din GSB! Sper să fim 18+ măcar să le ținem piept, dacă vom fi 20+ ei nu vor avea șanse să câștige!

Ne auzim în game!

Link to comment
Share on other sites

@, Pitic din 41 erau doar 2-3 codati:) Restu eram magicieni cu scheme vechi. A si chiar a fost cea mai buna mafie de pe server, pentru ca am atins aproape recordul lui sNr fara sa avem 20+ codati si fara ajutoare. Cand o sa tragi tu pe jumatate ca mine te las sa comentezi.

 

Putin rekt pentru tine care esti din ``OLDRIFA``, sa nu uitam cand au intrat SKY si sNr in GSB si si-au chemat prieteni:)) Stateau in HQ. Si sa iti mai zic ceva, au luat 2 oras fiindca sNr si Lung s-au milogit la maxim si Anded sa le lase ultimele 4 turfuri, acelea pe care ei nu le puteau castiga nici cu codurile :)

Edited by Cokeemeister
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.