Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@RoberT ZEW, N-am ce face si ma pun la mintea ta. Surpriza, shock, shock. Eram si eu prin GSB atunci si stiu cum au mers lucrurile intre Avispa lu` snr si GSBul lui Maxim., sa mergem ``putin`` mai mult in trecut si sa iti aduc aminte cum a scapat sNr de Kha? =))

 

@,Prostia din tine iese la iveala si ma uimeste de fiecare daca cand imi dai o replica ( daca chiar asa ar dori sa se numeasca ). Apropo, daca ma apuc sa ma iau de neamul tau, ajungi sa-i deconectezi de la viata reala :) Sunt foarte frustrat, traiesc intr-un joc precum unu Lung.

Edited by Cokeemeister
Link to comment
Share on other sites

Ceau flacai .


Tre sa imi gasesc un job pt sambata si duminica ca am nevoie de mai multi bani .


Daca nu , cred ca ma bag la astia tot la interventie .. Le zic ca am mai lucrat pt BGS tot la interventie .


ah3y9WS.jpg


XvH690h.jpg


Link to comment
Share on other sites

V-am pupat pe toti, asta a fost vremea mea ca lider, sper sa ne mai auzim prin joc, imi pare rau, dar avem post hunteri pe server. Mi-a parut bine sa fiu lider, a fost o experienta foarte frumoasa, acum mehh ce sa faci daca GSB sufera, oricum spor la LS daca vor reusi :). Bafta

Link to comment
Share on other sites

V-am pupat pe toti, asta a fost vremea mea ca lider, sper sa ne mai auzim prin joc, imi pare rau, dar avem post hunteri pe server. Mi-a parut bine sa fiu lider, a fost o experienta foarte frumoasa, acum mehh ce sa faci daca GSB sufera, oricum spor la LS daca vor reusi :). Bafta

 

Multa bafta pe viitor, imi pare rau de ce ti s-a intamplat!

Link to comment
Share on other sites

In cat timp se alege un nou lider? Avem nevoie de cineva care sa conduca gang-ul,care sa ne coordoneze,care sa ridice aceasta factiune.Trebuie pus cineva competent odata pentru totdeauna!

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce criterii se vor face recrutarile?Sper ca nu ne trezim cu un lider incapabil sa ne conduca, asta ne-ar mai lipsi, se vor face aplicatii?Avand in vedere faptul ca nu sunt membrii cu rank ridicat in factiune?Astea sunt intrebarile la care eu sincer caut raspuns :) nu voi mai fi prezent la waruri pana cand va fi ales noul lider, insa, activ voi fi.

 

Salut Verdant, (ce a mai ramas din factiune), ce mai ziceti? :)

Link to comment
Share on other sites

@@MeMoRy Legend, bafta mai departe, pare rau pentru cele intamplate sper sa ne mai auzim in joc si sa facem parte din aceasta factiune.

@, rabdare cred ca o sa vina cineva cu rank 4-5-6 din alt gang sau un membru cu un rank mare pana in wipe.@@PredaTHor, vedem momentan suntem fara stapan.

Cat despre @BeyondOwn nu stiu de ce a fost demis, aseara a fost la war.. meh.

Link to comment
Share on other sites

@@MeMoRy Legend, imi pare rau pentru ce s-a intamplat. Ai grija de tine si multumesc ca mi-ai acordat o sansa chiar daca eram in alta mafie la acel moment. Ai tot respectul meu.

Bajetii, eu am fost dat afara, nu stiu cum dar am fost.. oricum revin stati calmi

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc baieti si bine v-am gasit. Eu sunt noul vostru lider. Sper sa facem treaba buna impreuna si sa ne intelegem.

Diseara avem doua waruri, asadar la 19:45 va astept in HQ in linie. Nu accept decat doua invoiri pe motive bine determinate.

Link to comment
Share on other sites

Sal VDT, felicitari pentru war-urile de azi, 3/4 e ceva, din pacate am fost banat, pe un motiv destul de ciudat, si-anume un link de youtube.. In fine, sper sa iau unban, in caz contrar ne mai auzim noi peste o luna, chiar daca abia azi am intrat aici m-am simtit bine alaturi de voi ! :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.