Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Daca tot ai inceput sa zici, de ce nu explici aici tot ce s-a intamplat ?

 

 

Ai zis in joc ''m-a luat garda la test'', iar dupa ai pus melodia ''muie garda'', nu s-a pus automat pentru ca eu cand am intrat melodia era la 0:30, pe langa faptul ca ai insultat staff-ul subtil, Kelton e mai bland si a decis sa-ti dea unban.

 

Cand va vad ca va plangeti pe forum, dar va place sa ziceti doar partea care va avantajeaza pe voi imi vine sa va banez din nou.

 

 

E admin de 1 an+ si n-a dat un ban serios, doar kick celor afk in strada si alte maruntisuri.

 

 

 

Da, 100+ de banuri pentru aimbot/norecoil sunt niste maruntisuri.

Link to comment
Share on other sites

Daca tot ai inceput sa zici, de ce nu explici aici tot ce s-a intamplat ?

 

 

Ai zis in joc ''m-a luat garda la test'', iar dupa ai pus melodia ''muie garda'', nu s-a pus automat pentru ca eu cand am intrat melodia era la 0:30, pe langa faptul ca ai insultat staff-ul subtil, Kelton e mai bland si a decis sa-ti dea unban.

 

Cand va vad ca va plangeti pe forum, dar va place sa ziceti doar partea care va avantajeaza pe voi imi vine sa va banez din nou.

 

 

 

 

 

Da, 100+ de banuri pentru aimbot/norecoil sunt niste maruntisuri.

100 de banuri pentru aimbot/norecoil? :)) Va sa zică acele banuri au fost acordate in mare parte (peste 50%) aiurea, mulți dintre jucatorii banati fiind curați si totodată cu experienta in spate. Te dai mare vânător de codati, dar daca te întreb de werner sau lag emulator zici ca iti vorbesc din cărți science fiction. Si nu-mi spune mie ca nu-i adevărat - ai banat mulți playeri pentu ca asa ti-a fost dictat de către pritenul tau, Muzzy, prin PM. Si tu ca un bun prieten l-ai ascultat si ai căutat faze "ciudate" din videoclipuri numai ca sa găsesti si cel mai neînsemnat motiv si prilej de a bana. Asa au pățit-o si Phax, solstice si Poltergeist, si mai sunt o grămadă, dar nu i-am menționat eu. Renko v2.1 zici? Stii măcar cum arata sau daca exista? Ni-l arati si noua ca sa te credem? Dar pe Muzzy de ce nu l-ai banat? La el nu ai gasit reacții inhuman pe filmări? De fapt nu l-ai banat pentru ca sunteți mână in mână, iar pe serverul asta daca n-ai pile la admini n-ai facut nimic. M-am saturat de stafful ăsta corupt si incapabil de multe lucruri (nu ma refer la toți adminii, care se simt e treaba lor). Hai sa nu ne mai ascundem si sa dăm cărțile pe față. Edited by v8 Naga KIA
Link to comment
Share on other sites

100 de banuri pentru aimbot/norecoil? :)) Va sa zică acele banuri au fost acordate in mare parte (peste 50%) aiurea, mulți dintre jucatorii banati fiind curați si totodată cu experienta in spate. Te dai mare vânător de codati, dar daca te întreb de werner sau lag emulator zici ca iti vorbesc din cărți science fiction. Si nu-mi spune mie ca nu-i adevărat - ai banat mulți playeri pentu ca asa ti-a fost dictat de către pritenul tau, Muzzy, prin PM. Si tu ca un bun prieten l-ai ascultat si ai căutat faze "ciudate" din videoclipuri numai ca sa găsesti si cel mai neînsemnat motiv si prilej de a bana. Asa au pățit-o si Phax, solstice si Poltergeist, si mai sunt o grămadă, dar nu i-am menționat eu. Renko v2.1 zici? Stii măcar cum arata sau daca exista? Ni-l arati si noua ca sa te credem? Dar pe Muzzy de ce nu l-ai banat? La el nu ai gasit reacții inhuman pe filmări? De fapt nu l-ai banat pentru ca sunteți mână in mână, iar pe serverul asta daca n-ai pile la admini n-ai facut nimic. M-am saturat de stafful ăsta corupt si incapabil de multe lucruri (nu ma refer la toți adminii, care se simt e treaba lor). Hai sa nu ne mai ascundem si sa dăm cărțile pe față.

Da, suntem vecini si îmi da 300 EUR/luna sa nu-i banez prietenii.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie NEAPARAT SA VA REVENITI CU ACTIVITATEA.


Vi s-a urat cu binele din cate observ.


De maine incepand FILMEZ TOT si SANCTIONEZ TOT caci nu se mai poate asa. Pe langa ca avem multi inactivi, astia intrati nici nu ascultati.


Problema in cazul de fata este reprezentata de faptul ca voi gata v-ati pus in gand ca avem LS ul ca si cucerit si ca n-avem adversar. E adevarat pentru moment, dar totusi fara ACTIVITATE nu putem face nimic.


Nu este deloc bine unde am ajuns, cu 25 intrati si 20 pe zona nu vom ajunge unde ne-am propus.


Cei care stiti ca nu puteti intra la waruri sunteti rugati sa va dati demisia.


Drept urmare pentru maine accept doar O SINGURA INVOIRE pe motiv EXTREM DE BINE DETERMINAT si vreau PREZENTA MAXIMA, sa redevenim ce am fost saptamanile trecute (gangul cu cea mai mare prezenta - 39 on, 39 pe zona).


O seara buna!




Edited by AIM Nowerbach
Link to comment
Share on other sites

Vedeti ca am postat evidenta la war-uri pe ultimele 3 zile.

Vad ca sunteti foarte multi absenti+invoiti, vreau in zilele urmatoare sa mai reduceti invoirile sau aplicam metoda LuNg (RESPINSE). ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut, Verdant. Felicitari pentru warurile din seara anterioara. Imi cer scuze, dar zilele astea nu am putut sa fiu activ pentru ca mna, o sa merg la niste probe pentru a intra la liceu si m-am axat strict pe invatat. Noapte buna sa aveti :*

Link to comment
Share on other sites

@, momentan bine. =))

Mai bine nu ieseai de la inceput...

Oricum degeaba sunt multi daca habar n-au sa traga, cu exceptia a catorva membri.

E bine ca noi nu mai avem asa multe specimene care sa ne traga in jos. :D

Edited by pHeNOMz0r
Link to comment
Share on other sites

@, momentan bine. =))

Mai bine nu ieseai de la inceput...

Oricum degeaba sunt multi daca habar n-au sa traga, cu exceptia a catorva membri.

E bine ca noi nu mai avem asa multe specimene care sa ne traga in jos. :D

 

Inca ma aveti pe mine, reprezint cu numele gangu'. :)

Nu trebuie sa ne facem griji, inca il avem pe codatul de DonTito0 care fura toate besturile. Cei din ZEW ramasi in GSB for merge curand in TTB, deci orasul va fi cu adevarat usor de luat.

Link to comment
Share on other sites

Niciun atac, tristut.

 

Eu zic sa luam foarte in serios primul war cu TTB ca sunt sanse mari sa ne-o luam, asa ca nu-l tratati ca pe un war cu o mafie din LV ca nu e asa, aia-s 40 si multi "talentati" din GSB stiti voi iar noi suntem 31 si vreo 3 banati, so...take care.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.