Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baietii, vreau ca azi sa avem activitate maxima la waruri , imi pare rau ca s.a intamplat asa cu cei doi , nu cred ca am fost de vina eu , am incercat mereu sa fac un colectiv unit. Si sa nu uitati niciodata "Nu castigi ceva pana nu pierzi ceva" o sa vina si randul nostru de a castigam, veti vedea ;) pup la putsa voastra.

Edited by Evolution VDT
Link to comment
Share on other sites

Va salut.Se pare ca ce ai găsit ei acolo la mine era folderul OP care de afla in sampfuncs.Cand am vrut sa bag cskin m am uitat pe forum si probelma era sa bag acest sampfuncs.Tot nu a mers cskin asa ca nu am bagat de seama.Acum sa vedem ce zice kelton.E clar ca nu am avut vreun cod sa ma ajute in joc.Sper sa nu imi lase banul pe nedrept ca la alti jucatori.Biscuite.Silent am vaz ca a luat ban.Droppzz m a luat si pe mn cu cateva zile inainte de Sartor si tot asa.N a gasit nimic.Va salut.Sper sa iau unban.

Link to comment
Share on other sites

citez "A dat dumnezeu sa primeasca si leprele alea doua ban, ca deja te enervau prea tare, mai sunt inca doua, stiti si voi prea bine de cine zic. Totusi felicitari pentru warul cu TTB, i am scos din ls, acum avem treaba cu VDT". Kawse, cred ca suntem in primejdie :)))

GG pentru warurile de azi, maine vreau 4/4. Mai vorbiti si voi pe aici ca e pustiu

Link to comment
Share on other sites

Avem o problema in ceea ce priveste Showy sublider, am inteles ca nu il lasa cei din AIM sa vina aici ca il scot din clan... Mi-e jena daca s-a ajuns sa se face astfel de amenintari, nu vreau sa ma cert cu nimeni dar ...

Felicitari pentru warurile de azi , maine sper sa ascultati si sa facem la fel cum am facut si azi insa fara banuri... Va pup si va iubesc :* :* <3

Link to comment
Share on other sites

 

 

Avem o problema in ceea ce priveste Showy sublider, am inteles ca nu il lasa cei din AIM sa vina aici ca il scot din clan...

unde ma prezint ca candidat la postu de sub?


aveti grija baieti, nu vorbiti de coduri ca ne urmareste suferinta.

b56458bc132b48c493766a3ec0020497.png

Link to comment
Share on other sites

@@Evolution VDT, schimbati ma avatar, zici ca-i facut cu paint.

 

 

 

Fata de tine kawse eu macar joc curat si fac scorurile astea bune

 

Daca tu esti bun, atunci eu sunt D-Zeu nu crezi?

Nu mai sari cu "cod" cand sunteti 85% palete in GSB.

 

Ah da, 2,5 ani prin mafii pe B-Zone si nici un Ban, dar ce sa vezi imi apare un sclav de al de tine sa ma amentinte cu Ban =))

 

Edited by Kawse
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.