Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce am anuntat mai devreme este valabil pentru toti, nu va luati dupa ce zice Kelton, doar ne-a rugat sa fim ingaduitori, aveti grija ce faceti .

91eby77.png
Maine, 09.09.2016, ora 19:50, vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste nemotivat va fi sanctionat!

waruri_09_09_2016.png

Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:50.

Cine nu este în linie va fi considerat absent.

Cine nu acorda arme colegilor la war este sanctionat cu FW.

Sunteti obligati sa aveti jobul de ARMS DEALER + 20.000 MATERIALS.

Cine nu este prezent va fi sanctionat cu FW.

Link to comment
Share on other sites

Salut, astept o parere si o sustinere pozitiva din partea fiecaruia.. Nu-mi pasa ca nu fac parte din mafie, luati-o ca pe un advertisment daca sunteti prea buni.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sVCGATw4Fg8&feature=youtu.be

ce sa faci...ei adauga questuri pentru pruncii de 11 ani sa ii influenteze sa bage bani in serveru lor...Ma uit la canalu tau de ceva timp si chiar faci o treaba buna, vad ca pe rpg1 inca nu ai primit ban asa ca te asteptam in verdant :))

Link to comment
Share on other sites

Salut denis

Te cunosc destul de bine,cand eram cu Dr.Poc in elc si tu sub in 69.Asa am crezut si eu ca ai cod,dar te am urmarit la war cu find ,si se pare ca tragi bine.Si in legatura cu banul.Si eu am luat ban pe toto petru ca a gasit Sartor in gta un folder "op" care continea un cuvant cu "aim" .Am facut cerere,si pana mi am dat seama ca acel "op" venea tocmai din sampfuncs. Care se foloseste la bagarea modului cskin.Eram atat de aproape sa nu primesc unban.Nu au dovezi clare,baga tor felul de programe la noi in pc uri si dupa daca gasesc un cuvant ciudat "ban" .Motivul luia fost "nu sunt sigur dar fa cerere " puteam sa raman cu ban pt nimic.Ai +100 de la mine.Am vazut tot video ul.

Link to comment
Share on other sites

@@DenisOtniel,Nu-mi pasa, pentru ce ai luat tu ban, la fel si la ceilalati,v2 nu se vede cand te filmezi ;) Sau ai un lag... tu cand ii omori ei sunt afk sau cu abia se misca, nu ne pasa.Asta e.. si eu am luat banuri multe si nu am luat unban si nu i-a pasat nimanui, nu iei unban stai linstit.

Salutare, ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi! Multumim Kenon ca ne supraveghezi topicul "Discutii" mare fan, sa stii ;)

Salutare, ce faceti voi ?

Ne auzim maine la waruri, sa fiti on cu siguranta prindem 4/4.

 

Fan a :))? pateticcccccccccccccccccccccccccccc

Idlewood LS Verdant Family 1 14 Green Street Bloods 21:30-22:00

09.09.2016 22:03

 

Edited by AIM Kenon
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.