Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Azi avem turfuri foarte importante de luat! In LV, oricum LS-ul il luam maine, speram sa prindem attack, sa nu se bage iar pasnici peste noi <3 Oricum pentru faza de azi, cat timp va fi MaryuSSS ala anonimu' lider, voi ramane cu toti membri aici si vom ramane unitii sa-l tinem in HQ!

Sper sa fim 35+ azi.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut, sper sa fim multi azi sa castigam 4/4, daca nu castigam parca vad spam la demisii ca sunteti obisnuiti doar sa castigati...

 

Daca baietii din VTB castiga warul cu GSB, o sa avem onoarea sa cucerim LS-ul chiar la un war cu cei din VTB zic bine nu ? hai ca au gandit-o bine pan' la urma, abia astept momentul.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Salut, astazi trebuie sa castigam 3/3, avem cu ''viernamezii''. Trebuie sa fim toti prezenti la war pentru a avea onoarea sa cucerim ls-ul. Bafta, v-am pwpat si maine la war ora 19:55 toata lumea in HQ !!!!!!! #LSNEGRU .

Link to comment
Share on other sites

Felicitari tuturor! Am cucerit Los Santosul impreuna, a fost putina munca zic eu! Eu voi ramane momentan aici, toti prieteni pe care i-am adus eu, sunt liberi unde vor ei, o sa-i ajut si eu si ar fi frumos sa ne strangem intr-o factiune, unde sa cucerim si alt oras! Cred ca dupa VDT, o sa mergem in RDT, ce ziceti ?

Momentan ramanem aici, i-am promis lui Maryuss ca-l tinem in hq inca o saptamana si dupa il lasam sa cucereasca.

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc pentru tot baietii mei, sunteti adevarati camarazi, eu zic sa nu ne oprim aici si sa facem mafia din ce in ce mai buna, sunteti liber sa plecati , nu am eu puterea sa va tin dar daca considerati ca putem, haideti sa incercam mai mult , haideti sa facem cumva sa nu ne dam batuti doar de la atat, avem sanse mari daca ne strangem mai multi, am pregatit ceva frumos pentru voi. Meritele sunt ale tuturor, fiecare in parte a ajutat cu ceva, fiecare a avut acel ceva cu care a ridicat mafia, suntem o familie, nu numai un gang care a cucerit LS-ul, suntem niste oameni care am dat dovada de vointa si putere si indiferent de ceea ce s-a intamplat am ramas uniti. Va multumesc inca o data pentru tot si va rog doar atat " Nu plecati " , vreau sa facem ceva mai mult, stiu ca putem si vom reusi.

Felicitari Verdant Family pentru munca depusa.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In data de 21.09.2016, Verdant Family condus de liderul Evolution , alaturi de cei mai buni membri ai serverului B-zoneRpg1:

[AIM]Anndi,Tuzhky.Jr,Focus.One,[AIM]TheDarkLordB1,OKAPY.v2,STRYK3,Pabllo.Jr,ClaudiuX,PachaMan.,KiNdeRr.,Anotimp,ogdan,aZOT.,sQuiZz,Spices.De.VIS,Stefan,Sharawy,Sweely,EsTrO.exe,TOTENKOPF,Underman,Cardy,Master[Y]GOW,Oita,bazbazs,

ionutbyfGamingHD,MosuFTW,NewLife,ProdaN.[FARAON],Hyde,MariaN,SylvyuGoogle,Varu,Silviu.,SmooKing,YzZY,Spira.TheSaint, K0rG., KroSs,ToTo.Yepurash,au reusit sa cucereasca orasul Los Santos si sa formeze cea mai buna mafie la momentul acela dar si cea mai unita si respectata familie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru LS, insa nu mi se pare nici o realizare un oras luat, l-au luat multi lideri/multe mafii,nesemnificativ... Zic sa incercam mai mult de atat, dar vad ca atac nu dati, unii ati inceput cu demisiile...n-ati realizat nimic copiii mei, vreti sa realizati ceva ramaneti alaturi de mafie si haideti sa punem probleme si in LV, MACAR 30 turfuri sa luam.

Link to comment
Share on other sites

Si eu zic in mare sa ramanem tot asa (eventual sunt bine primiti si alti playeri cu experienta) si cu siguranta chiar daca nu facem nimic in LV, o sa tinem LS asa mult timp pana se refac mai bine celelalte 2 adversare.. deci o sa avem waruri tari pe HQ si dupa vedem ce o sa fie.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru oras baieti. Nu incepeti sa va puneti demisiile pentru ca mai avem de munca, cel putin un sfert de lv sa luam si noi, sa incercam sa punem probleme acolo. Noapte buna si felicitari inca o data

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.