Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sa ii dau muie lui epical și celui care a pus modul pe forum. Nu mai poți sa iei un mod de pe forum ca are cod în el. Ma retrag de pe aceasta comunitate condusa de oameni infecți a fost frumos dar mna dacă a luat el Anndi ban eu ce sa mai zic. Va sfătuiesc sa îmi urmați exemplul și sa va lăsați pentru ca nu ajungeți nicăieri te chinui sa joci curat și el găsește urme de cod în weapon switch. Poate o sa revin pe conturi fantoma și atunci chiar o sa joc cu coduri sa le arat cu adevărat ce înseamnă să fi codat. Mult bafta cu LV și mare grija la admini ăștia noi. Aveți grija de voi baftalos

Link to comment
Share on other sites

Cum am intrat in LV gata, se pun pe noi adminii. A picat unul, Anndi. Acum are si liderul cod.. ce sa mai faci. Practic nu poti juca pe acest server. Se intoarce acelasi tratament pe care l-a avut Beyond mai acum cateva luni in Verdant.

 

Stafful nu e in stare sa faca/gaseasca un program care sa arate intr-adevar daca un jucator are cod sau nu si mergem in continuare pe premiza prostiei (mi s-a parut, cred ca avea si etc. etc.).

 

Nu m-ar mira sa primesc si eu vreun ban in 2-3 zile (doar sunt invatat, m-am calit). RUSINE B-ZONE!

Link to comment
Share on other sites

Evolution ai fost si vei ramane un baiat ok pacat dar tie iti apartine toata vina ... cum i-am spus si lui Kross "Mai bine paleta decat codat infect" stiu tu nu ai jucat cu cod dar nu stiu de ai vrut sa faci tu stii cel mai bine !

Link to comment
Share on other sites

Aici s-a incheiat timpul meu petrecut pe Sa:Mp, nu am folosit niciun fel de cod , in ciuda faptului ca am fost luat la teste de catre audi si nu am avut nimic, consider ca sunt inapoiati ca si dotari, sa le zic asa, in a prinde codatii si cum au zis mai multi, se folosesc de multe mijloace ca sa baneze membri.

Ati fost niste membri foarte buni, nu va dati demisia, votati un lider din interiorul gangului si fiti alaturi de el pentru a cuceri cat mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg un lucru ba, primesti ban pentru cod si imediat te da si afara de la functia de lider? Nici macar 1-2 zile sa te lase pana primesti raspuns la cererea de unban?

Zici ca aveai pe rpg la waruri 40-0, cel mai mare codat si acum au prins momentul sa te dea afara. Si ce sa vezi, altii joaca fofârlica la waruri (best peste best), le da ban si a doua zi inapoi la war.

 

Si eu am luat ban ca un fraier, fara sa am cod.. dar eu macar nu eram lider. BATAIE DE JOC.

 

Hai acum adminii, intindeti-va antenele si aduceti in Verdant un lider de la mama dracu.. care n-are nici o legatura cu acest gang (poate vreun prieten din Taxi ceva.. gasiti voi un neam ceva pe acolo).

Link to comment
Share on other sites

Bafta Evolution ! Imi pare rau pentru ban sper sa te reapuci. Ai fost un lider de nota 20.

No report pls

Link to comment
Share on other sites

KELTONE DE CE VREI SA NE DAI WIPE DIN NOU? NE DAI CA IAR LUAM LV? RASPUNDE. VREAU RASPUNSUL TAU AICI.

 

DE CE DUPA MOMENTUL BANULUI, EVO A FOST DAT AFARA IMEDIAT SI NU S-A ASTEPTAT RASPUNSUL LA UNBANUL LUI? DE CE? EVO NU A AVUT COD, ARE SCORURI MODESTE PE RPG WARS. AI ALES ORI BAN LIDER ORI WIPE Ă? VREAU RASPUNS KELTON, DE CE-TI BATI JOC DE MUNCA UNORA? CUM TI-A BATUT SI DE CEA A LUI BEYOND, TOT PE ACELASI MOTIV. 2 ORASE = WIPE

 

VREAU UN RASPUNS PLAUZIBIL, NU GEN --nu e treaba ta SI ALTE PROSTII, CA N-AM 2 ANI---

FAC PARTE DINTR-UN GRUP, TU ITI BATI JOC DE EL SI VREAU UN RASPUNS. ASTEPT!

 

DACA NU, PUNE DRACU REGULA cine ia 2 orase primeste wipe, CA SA STIE FIECARE GANG UNDE SA SE OPREASCA.

Edited by AIM SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

Bai nu stiu cum sa zic dar in 5 ani m-am obisnuit cu tot ce se intampla pe comunitatea asta, nu ma mai mira nimic chiar NIMIC, am spus-o de zeci de ori ca mi-e scarba de ei, i-am bagat i-am scos m-am ales doar cu banuri, asta e imi asum nu regret nimic le mai spun odata ca mi-e scarba de ei, astept sa iau ban iar si iar si iar doar ca acum ma astept sa iau si pentru coduri ca na daca a luat Evolution care deabea facea plus la cateva waruri atunci ma astept si la asta, adica nu ia Mykes ala care rupe codu pe fata DECI PE FATA si dau report pe el de 2 saptamani si ia Evolution, si asta e doar un exemplu ca mai pot da 1241251 de exemple, dar ce sa faci asta e B-Zoneu,la altii dau ban pt ca le-a aparut WARN pe chat cum ca ar folosi norecoil iar altii il rup pe fata si le trebe 100000 de dovezi ca sa-l baneze si 125125151521 ca sa nu-i dea Kelton unban a 2-a zi. Mai intru doar la waruri pt ca-mi place sa fac DM si de asta mai joc Samp ca altfel m-as fi lasat demult, acum ma bate gandu sa ma retrag de tot ca vad ca o dau grav pe nesimtire, adica pana acum n-a fost nimeni codat nici Anndi nici Evolution si acum cand am luat 29 turfuri si ne-am bagat tare in LV au sarit cu banuri, pai ce sa inteleg din toata treaba asta ? atunci am luat WIPE cand mai eram la 1 turf deci 1 TURF de a egala recordul si 2 de a bate recordul de turfuri, acum la fel au stricat tot ca na reprezentam un pericol mare sa batem recordul baietasilor din ZEW, record protejat prin legea nr 69 de catre stafful B-Zone, felicitari!

 

Nu va dati demisiile, aveti grija ca orice demisie o sa fie acceptata in secunda 2 ca sa scape de voi cat mai repede si dupa o sa regretati, ei vor sa strice tot pana la capat, nu picati in plasa lor, asteptati sa vedem cine va lua lider, cand se voteaza sa fiti toti ON si oricine ar fi din mafie il votati, daca sunt mai multi cadem de acord si votam doar 1 ca sa fim siguri ca ala iese sa nu ia altu din afara, asta daca o sa fie MACAR 1 din mafie cu toate ca m-as mira sa pune ei din mafie... dar sa zicem prin absurd ca o sa fie.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

 

 

DE CE DUPA MOMENTUL BANULUI, EVO A FOST DAT AFARA IMEDIAT SI NU S-A ASTEPTAT RASPUNSUL LA UNBANUL LUI? DE CE?

 

Pentru ca s-au facut teste clare, ca fara norecoil nu apare warning, la el a aparut, concluzia?Cred ca ti-ai dat seama deja..

 

#Noreport:)

Link to comment
Share on other sites

@, "fara norecoil nu apare warning" s-a modificat recent acest sistem sau de ce spui asta ? din cate stiu eu aparea ceva de genu "Playerul x MAYBE using norecoil" nu insemna neaparat ca are norecoil, am vazut in multe videouri cand stateau adminii cu recon pe vreun jucator, te intreb doar, poate s-a schimbat si nu sunt eu la curent.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.