Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asa-i pe B-Zone cand isi fac unii cat de cat mafie mai buna, sare toata satra de admini pe ea, mereu s-a intamplat asa, era de asteptat sa se intample asta, doar o mafie exista pe B-Zone acum pentru staff si anume Verdant..

Link to comment
Share on other sites

Bratva 1


Am jucat serios si nu am facut caterinca pentru a-mi arata skill-urile si toate cele, am facut 12-4 parca


direct prostii astia mi-au sarit in cap cu report-urile,


cand ma pun pe Pimps LV zai zaghi zai zai - TW de Robii.


Un sfert din factiune e banata, nu are rost sa continuam sa dam bine


pentru ca se inspaimanta pisatii din TTB (cu unii ma inteleg foarte bine), dar cu altii nu.



Pace, iAW. Sper sa dati attack-uri, macar unul ar fi bun pentru ca nah... la 4/4 ne-o luam prea rau cu banurile.



Link to comment
Share on other sites

Hai Noroc.

Dupa cum bine stiti am luat ban si prin urmare astept raspunsu lu Kelton.

Nu stiu exact pentru ce am luat ban dar o sa alfu, ce e sigur este ca eu am filmat toate waruriile si astept sa vad ce scuza mai aduce si la acest ban aiurea pe care il primesc, deja au inceput sa ma enerveze banuriile astea dar ce sa fac, by b-zone.

 

O sa revin cu un edit sa pun video de la ultimu war de la care am luat si ban.

 

Edited by Silviuuu
Link to comment
Share on other sites

Felicitari tuturor frustratilor care vaneaza aceasta factiune doar pentru simplul fapt pentru ca a inceput sa ia turfuri iar cativa au tagul [ZEW] la final, continuati asa cu banurile date pe filmari si nejustificate bine ca o sa ajunga foarte sus comunitatea asta, Desigur si daca unele banuri raman nu e nicio problema, avem o lista destul de mare cu noi aplicanti. Continuati cu banuri pe filmari pe serverul asta unde lagul e ca la el acasa iar adevaratii codati stau in liniste nesanctionati ca a devenit clar ce se intampla deja.

Edited by RoadSILENT ZEW
Link to comment
Share on other sites

Futeti-va in el de joc mai bine :). V-am pupat pe toti. BAFTA!

 

Sylvyu, in mare parte noi ne jucam pentru distractie, acum... ca ne luam in gura si astea sunt alte prostii. Cum zice si Road, lagul e la el acasa. Cred ca am facut vreo 3 kill-uri cand ala era AFK si dupa cateva secunde el vedeam rotindu-se in jurul meu. Explica-mi tu asta daca poti, sau un admin ca vad unul jos in users who are reading this topic. Snr, fa loc si baga-ma in [ZEW].

Link to comment
Share on other sites

N-aveti ce sa faceti ma baieti. In video la el eu ma vad in picioare, iar eu eram pe ctrl. Tot in video la el adversarul se vede dupa zid, iar eu il vad jumatate afara. Am aim, norecoil, wallhack, teleport de toate ca shaorma de la Dristor. Nu va mai bateti capul ca n-aveti cu cine.

Astia banati asteptam raspunsul unui admin mai mare in grad din gasca lor care o sa raspunda simplu: BANUL RAMANE

 

Asa ca nu va mai agitati..

Link to comment
Share on other sites

Banuri date pentru /recon...ce sa zic, cred ca cei din mafie care au fost banati nu au avut nimic, iar altii iau ban tw la greu...ma rog, ne continuam treaba asa cum am ramas, pwp toti adminii care stau si se uita pe forumul asta, poate pun un video aici si imi iau ban ca am dat prea "bine", ce sa zic...Deci, aia banati sper ca au facut o cerere de unban si pana maine sa primeasca un raspuns, daca nu sa puneti un ss aici cu raspunsul adminilor ca tare sunt curios de raspunsul lor

Succes si noapte buna iubitii mei

Link to comment
Share on other sites

@, Normal bai frate, k1dFTW care juca pe contul cristiw0w69 a luat ban pe recon la al doilea war pe care l-a jucat azi, iar el face DM pe sa-mp de 6 ani cand unii admini nici nu auzisera de acest joc, cronen nu a pus in viata lui mana pe un cod si primeste ban tot pentru acelasi motiv.... si mai pot sa zic multe dar mi-e scarba de unii si prefer sa tac.

Edited by RoadSILENT ZEW
Link to comment
Share on other sites

N-aveti ce sa faceti ma baieti. In video la el eu ma vad in picioare, iar eu eram pe ctrl. Tot in video la el adversarul se vede dupa zid, iar eu il vad jumatate afara. Am aim, norecoil, wallhack, teleport de toate ca shaorma de la Dristor. Nu va mai bateti capul ca n-aveti cu cine.

Astia banati asteptam raspunsul unui admin mai mare in grad din gasca lor care o sa raspunda simplu: BANUL RAMANE

 

Asa ca nu va mai agitati..

nu mai e b-zone ce a fost inainte, acuma totul e pe pile
Link to comment
Share on other sites

Stati ma baieti linistiti ca dupa furtuna - vine vremea buna. Sweely, lasa ca avem waruri usoare totusi, Pimps LV ne vor pune probleme putin, iar cu pisatii aia nici nu ma strofoc atat timp cat le stiu tactica lor - direct dupa gardu' ala si la gara. O seara buna, eu ma duc sa ma culc ca si asa sunt obosit si am nervi.

Link to comment
Share on other sites

Asta e ba Snr. N-ai ce sa faci. A fost candva.. odata.

Marele zNoss se dadea smardoi in PM si pe fb cand am dat de el sa vad si eu cine e, avea numai poze din sa:mp. Numai numele Madalin Mada imi arata cati 13 ani are.

 

 

In afara de waruri nu mai ma atragea nimic la acest joc. Oricum pe server predomina pripasii, grasii, uratii, ochelaristii si virginii (zic asta deoarece asta am vazut pana acum..). Acum sa nu vad ca-mi sariti in cap, am spus predomina, nu ca toti sunteti asa. Daca comentati, inseamna ca va simtiti virginii mei :))).

 

Asa ca ma PIS PE PE SISTEMUL LOR DE KKT IN A PRINDE CODATI!

Edited by AIM Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

S-ar putea sa las aceasta functie mai repede decat planuiam, cand nu mai esti cu prieteni pe langa tine nu te mai distrezi, dar vedem ma hotarasc saptamana asta. Salut toti frustratii care ne vaneaza si vreau sa le reamintesc ca si cu banuri si fara banuri recordul de 50 de turfuri tot la ZEW este. :)

Link to comment
Share on other sites

Asta se întâmpla când stafful e făcut din incompetenți. Droppz aka am 30 de ani si ma joc samp sau sartor un gras pârlit cu haita de cățeluși ținuți in lesa , theliar Omu' cu doua fete , rey care e executat de limba romana si mai sunt destui. Bai ăștia care v-am scris mai sus sper ca vedeți ca stricați placerea noastră de a juca , zdrențelor

Link to comment
Share on other sites

@, +1 pentru hateri. TRAIASCA BRIGADA CU 50 TURFS.

 

In fine, nu-mi pasa ca iau suspend sau warn dar pentru asa ceva sa fi luat la test? Ca scriu la caterinca ca bag aim si dupa nu mai intru pe svr pana la war-uri?

 

http://imgur.com/a/g9469

 

Mai bine va lasati de acest joc. War-urile nu mai sunt o placere.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.