Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Este prea absurd, nu am cum sa dovedesc ca nu am cod, din moment ce am luat ban, dar de ce as posta fratele meu video pe net in care am cod? Sa fim seriosi, sunt 3-4 saptamani de cand am postat videoclipul, deci daca nu am primit atunci ban direct pe recon, primesc peste o luna..

 

Dar ce pana mea, daca x se filmeaza cu cod astazi, si peste 3 luni vede un admin, tot ia ban?

 

Da, fac prea mult caz pentru un ban, nu imi pasa de joc, dar eu ma enervez foarte repede cand sunt acuzat de ceva ce nu am facut, asa ca sa inteleaga si Unchiu

Edited by IonuVRS ZEW
Link to comment
Share on other sites

@, Cred ca a folosit-o muzzy mai demult intr-un video, nu sunt sigur. O stiu si eu tot de la un video cu wars totusi nu-mi mai amintesc a cui / ce vid.

 

OMANGO, tinta aia spekiala a mea care te face sa dai mai bine cica, adica pe scurt arunci cu digalu dupa aia si ei mor de frica, o poti lua de aici.

 

Muzzy avea melodia asta pe fundal, oricum... IMI PLACE SKIN-UL ALA BA SA-MI BAG PICIORU', IL DAI SA-L FAC PT VDT?

 

Part #2

Link to comment
Share on other sites

Hai salut, ce faceti codatilor ?

 

Nu e zi data de la Dumnezeu sa nu vad negru pe banlist, dc va bateti joc si vreti sa stricati tot ? fara coduri sunteti asa praf ? deja avem peste 10 banati, imd ne trezim civili si asta din cauza voastra ca va mananca in cur sa dati cu codu ca fara sunteti 0.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut, ce faceti codatilor ?

 

Nu e zi data de la Dumnezeu sa nu vad negru pe banlist, dc va bateti joc si vreti sa stricati tot ? fara coduri sunteti asa praf ? deja avem peste 10 banati, imd ne trezim civili si asta din cauza voastra ca va mananca in cur sa dati cu codu ca fara sunteti 0.

Gandeste-te ca sunt care joaca si fara cod...

Link to comment
Share on other sites

Bai, csf si eu am deveniti plictisit si am decis sa va editez si voua un skin pentru aceasta factiune, asa cum este traditia mea, deci daca vreti sa-l vedeti impreuna cu un HUD futuristic, va astept in acest topic :
https://forum.b-zone.ro/topic/356217-hud-mic-new-skin/?p=5377789
Dati si voi un +1 acolo, ca nu va doare muschiuletzul

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.