Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Dau coduri pm, discutam pretu acolo.

Multumesc de intelegere.

 

Vreau eu.

 

 

Bai, csf si eu am deveniti plictisit si am decis sa va editez si voua un skin pentru aceasta factiune, asa cum este traditia mea, deci daca vreti sa-l vedeti impreuna cu un HUD futuristic, va astept in acest topic :

https://forum.b-zone.ro/topic/356217-hud-mic-new-skin/?p=5377789

Dati si voi un +1 acolo, ca nu va doare muschiuletzul

 

 

Smecher skin-ul, cumetre, am sa-l folosesc. Ti-am dat +1 acolo.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri, cu 30 ON pe HQ nu ne-au pus probleme, csf.

 

Cand dati voi 107 damage cu combatu atunci sa va laudati ca sunteti mafeoti adevarati pana atunci mai aveti de bagat la mat. http://imgur.com/a/FH3sz by Phax

 

Sa dati atac, nb.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Sunt smecheeeeeeer @@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Felicitari, o sa batem recordul foarte repede.

 

Mykes, daca vezi poza asta - suge-o cumetre, iti ard un kill din run si strigi repede "filmat" du-te ma de aici si joaca-te altceva, nu te uiti la tine ca ma terifiezi war de war.

Cu printu... nu comentez, e prost. M-ai banat o data printule, o mai faci inca o data? :*

Link to comment
Share on other sites

Sunt smecheeeeeeer @@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Felicitari, o sa batem recordul foarte repede.

 

Mykes, daca vezi poza asta - suge-o cumetre, iti ard un kill din run si strigi repede "filmat" du-te ma de aici si joaca-te altceva, nu te uiti la tine ca ma terifiezi war de war.

Cu printu... nu comentez, e prost. M-ai banat o data printule, o mai faci inca o data? :*

hai c-ai dat bn azi sunt mandru de tn. Felicitari pt 4/4, tot asa, poop.

Link to comment
Share on other sites

Imi cer mii de scuze pentru ca nu am putut sa fiu alaturi de voi azi SNR stie de ce .

Sper ca incel mai scurt timp sa rezolv problema cu Windowsu si sa ma alatur voua .

Felicitari pentru azi :)) Sa imi mai lasati si mi-e turfs de cucerit sa nu loati voi tut :))

Link to comment
Share on other sites

SquiZz, sunt waruri in care joc tactic si am grija la tabela Nu ma bag in ei si prostii d-astea si waruri de antrenament pentru mine. Cum a fost odată pe bratva 1, aveam +10 dracului si după ce am vazut cum sta treaba m-am băgat a doua zi în di. ??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.