Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baaaa Colors, vorbește frumos ma... Dă-l încolo, nervi degeaba, ala e o simpla carne de tun

..:))

@@Askhanar, Eu nu cred ca tu iti dau seama de ceva, pana sa vina Silentu, colors si restu stim cum era Verdantu, tu n-ai cum sa te numesti o fire competitiva doar prin membri.

 

Asa era si RDT-u cand aveau acesti membri si acum ? membri pentru rank. Eu nu-ti zic nimic in nume de rau dar vreau sa intelegi ca unele ganguri/factiuni n-ar fii nimic fara anumiti membri.

 

 

Pwp de la G Man

Băi g.men.

1. Nu am auzit in viață mea de tine:))

2. Ești prin subiect cumva, eu vreau sa discut cu membrii care chiar înseamnă ceva în GSB, nu carnea de tun.

3. Ce SiLENT? Ce rdt? Ai schimbat țigările?

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Cum era Verdantu ma? Ca mai facut curios. Am fost mai mereu in el si vad ca nu stiu anumite lucruri.. :))).

Din cate stiu eu Verdant in ultima perioada a dominat mai tot timpul.. (ca au luat si celelalte ganguri orasul, nu neg asta.. dar l-au pierdut in scurt timp) LS-ul a fost in doliu mai mereu.. despre ce vorbim.. intr-o perioada cand era Sidorov si compania, nici nu mai dadeau attack ca nu avea membrii. Acum au inceput si ei sa mai miste, dar nu pentru mult timp.. de Vietnamese nici nu mai vorbesc. PACE!

Link to comment
Share on other sites

Vina mea ba sylvyule, am uitat cat de copil e znoss.

Atenție se anunța Revoluția, vine rivala în Verdant, toata crema, daca Coke vrea sa jucam dur, sa jucam.

M-am lămurit de prietenii de pe b-zone, niciodată nu te poți baza pe ei

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Nu vad unde e problema daca fac caterinca pe forum.. chiar asa tare va doare? Ce dracu. Eu doar le raspund celorlati care vorbesc aiurea, atata tot. Nu inteleg de ce va atacati, atata timp cat nu jignesc si vorbesc strict legat de joc. Si acum.. daca Verdant a fost mereu nr.1.. csf :P.

Stii vorba aia, fiecare gaina isi lauda puiul. Pace :)))

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

Cand o sa ne tina si ei asa? http://imgur.com/a/0J358

 

Hai poate la anul :))))

 

hai că o ardem pe probleme și mai am puțin și te înjur, te uiți măcăr că poza aia e din SEPTEMBRIE 2016, LUNI BUNE DE ATUNCI AU TRECUT MARTALOGULE.

 

dedicație pentru tine, te rog să asculți versurile că deja ești cam copilăros și-ți spune asta un copil de 14 ani

Link to comment
Share on other sites

Sa moara mama nu mai are nimeni loc de pl mea.. eu vorbesc frumos, fac haz de necaz si pac iese cate un maimutoi sa vorbeasca urat. Cumetre am zis ceva de tine? Te-am bagat in seama personal? Daca ar face toti ca tine sa-mi raspunda personal fiecare cu cate ceva, ce ar iesii aici pe forum? Vad ca ma mai faci si martalog. Ti-am cerut cumva parerea? Nu cred. Atunci de ce rasa ma-tii ma etichetezi ma iawul pulii mele si mai faci si arfe la mine? Asa faceti toti, bagatori de seama.

 

 

NU-MI DA REPLY CA SA MA PROVOCI, MACAR ARATA-MI CA ESTI BAIAT SI STAI IN BANCA TA.

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.