Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

PRINDETI SI VOI ATTACK? CA DE_O SAPTAMANA PAUZA

lucaneeee, cere la snr skype meu si da-mi add fast

 

 

RANk 4+ asa se da attack

 

! MAINE TOATA LUMEA LA WAR SA RUPEM NISTE CAPETE DE SOMALEZI

Link to comment
Share on other sites

N-ai cu cine anndi terminații ăștia de admini o tin pe-a lor.De ex , acum 2 zile pe rpg 3 ma ia unu la teste , si l-am sfătuit sa nu mai caute cu programul osf , deoarece cei care știe bugul , o să-l înjure.Ce bug? Daca descarc acum renko , si sa zicem ca mâine vreau sa ma reapuc si schimb windows sa dispară cod-ul , in osf tot rămâne ca mnah scanează pe hard , si degeaba faci windows , SI-MI zice adminul ala după 3 , : pai si nu asa trebuie sa fie? =]]]] Cata mentalitate de terminati pai bn ba eu dau curat si daca am avut acu o luna renko in PC si am făcut windows-ul  sa nu mai apăra el ma baneaza neavand cod.... Csf ma , ei cred ca cu osf vor găsii v2 si v3 , dar degeaba , si iau cei curați ban din cauza unui kkt de program , si st , cică prin 2020 se lanseaza gta 6 , cam când o sa apăra gta 9-10 atunci o sa facă si ei acel anti-cheats.Penibili bai! =]]]

Link to comment
Share on other sites

Hai salut italienilor, în seara asta RESPEEEEECT sau SAL? 

Aviz la demon, bă ce e drept e ca ai jucat cu cod, dar dacă tu ești paletă și nu știi ca există formatare HDD e problema ta și ai fi putut să fixezi erorile HDD cu ccleaner în wipe Free space șterge urme.si fișiere inutile de 0 kb + defragmentare disk și scăpai așa. @DemOnGTA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.