Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Shawy said:

ASTĂZI 04.03.2018 AVEM 2 WAR-URI FOARTE IMPORTANTE, Vă AȘTEPT LA 19:50 îN HQ PENTRU A NE PREGĂTI PENTRU WAR-URI.

DACĂ NU SUNTEȚI MINIM 35 ON O SĂ FAC EVIDENȚA.

ACCEPT MAXIM 2 ÎNVOIRI!

 

image.thumb.png.0daeef5afa5934d095ebee010ba33a3e.png

Intr o mafie intra maxim 30 ua ;))

Link to comment
Share on other sites

Ba s-ar putea sa ies cu 3/3, sa vedem ce mi se raspunde la reclamatie, aveti grija ce faceti cu LS-ul si in LV, daca continuati tot asa nu o sa aveti probleme :*

Edited by Shawy
Link to comment
Share on other sites

Baga-mi-aș pula-n Beast de cacat infect. Coaie, astia chiar n-au ce face decat post-uri de pe scaunu ala? Au facut drecu bube la buci...

 

Nush dc plm iti da mereu mention cand postez de pe telefon, mhm...  :|

 

 

@Shawy

Edited by Manilla Maniacs
Link to comment
Share on other sites

@Shawy mare prostie.Asa se fac si plozii cunoscuti pe server.Cum vad ca cineva se ridica isi baga ei coada asa cum stiu mai bine...n ai ce sa faci decat sa il copiezi pe @SylvyuGoogle

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SylvyuGoogle said:

@Shawy Scrie in reclamatia ta: "Conane, a zis SylvyuGoogle sa'i spui lu' tovarasul tau sa retraga reclamatia!!!!".

Nu cred ca vrea, intra pe server si vorbeste tu cu Conan, oricum nu mai e Conan ala vechi

Link to comment
Share on other sites

ASTĂZI 06.03.2018 AVEM 4 WAR-URI FOARTE IMPORTANTE, Vă AȘTEPT LA 19:50 îN HQ PENTRU A NE PREGĂTI PENTRU WAR-URI.

DACĂ NU SUNTEȚI MINIM 35 ON O SĂ FAC EVIDENȚA.

ACCEPT MAXIM 2 ÎNVOIRI!

 

image.thumb.png.387508ca023f0223869f7b14e9e7f047.png

Link to comment
Share on other sites

oricum vreau sa va multumesc ca am reusit sa luam ls u ala , ati fost un colectiv frumos vreau sa pun capat la cacatu asta cel putin 30 de zile cat am ban si dupa o sa ma gandesc daca mai are rost sa ma apuc iara de server sau sa continui pe rubin , ce sa zic baietii mei aveti grija de voi , m-au prins sakali astia , in fine nu conteaza , oricum de fiecare data cand o sa revin o sa le dau cu turfu in cap , @AIM Moldoveanu @Shawy va pup fratii mei , moldova mersii de rank6 , shaway ne vedem pe ruby sa le dam legit cu turfu in cap , sau luam si acolo ban :)) poate ne sare aimbot u pe stomac , promit ca nu il mai setez pe stomac o sa il setez pe capu puli sa ma pupe toti admini in pula cu kelton in frunte 
 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ShowKing said:

oricum vreau sa va multumesc ca am reusit sa luam ls u ala , ati fost un colectiv frumos vreau sa pun capat la cacatu asta cel putin 30 de zile cat am ban si dupa o sa ma gandesc daca mai are rost sa ma apuc iara de server sau sa continui pe rubin , ce sa zic baietii mei aveti grija de voi , m-au prins sakali astia , in fine nu conteaza , oricum de fiecare data cand o sa revin o sa le dau cu turfu in cap , @AIM Moldoveanu @Shawy va pup fratii mei , moldova mersii de rank6 , shaway ne vedem pe ruby sa le dam legit cu turfu in cap , sau luam si acolo ban :)) poate ne sare aimbot u pe stomac , promit ca nu il mai setez pe stomac o sa il setez pe capu puli sa ma pupe toti admini in pula cu kelton in frunte 
 

 

Cotet 2016: "Am ochiul format, nu toti vad silentul tau setat"

Edu zis virginel 2018: "Are aimbot setat pe stomach"

Shawy 2018: O sa il setez pe capul pulii, sa nu mai dau stomach

Logica CT 2018: "Are aimbot/smooth sau silent setat pe stomach"

Pai bagamias ** in ct vostru, voi nu sunteti stare sa va cumparati host de la zero ping cu ditamai cacatul de lag la war, cu admini care au fost doar in LS SF LV school instructor sau taxi si ne banati pe noi pentru "aimbot stomach", saraciile dreacu', va futeti in cur pentru o functie si apoi veniti si ziceti ca aveti "ochiul format pentru aimbot stomach" terminatilor, drept dovada de anul trecut nu ati mai avut 1000/1000, pentru ca sunteti incampabili si cu o raritate de prostie care doar pe b-zone se putea intampla, ce ati fost si ce ati ajuns? o comunitate de incompetenti fara capacitatea minima de a observa codatii adevarati, nu dau exemple, doar pile, jumate din royal in ct samd, va sfatuiti pe slack, daca nu venea rivala cu slack-ul voi dormeati incontinuare in pubele gunoaielor, hai noroc! @ShowKing , @AIM Moldoveanu etc

 

 

 

Edited by Shawy
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Shawy said:

 

Cotet 2016: "Am ochiul format, nu toti vad silentul tau setat"

Edu zis virginel 2018: "Are aimbot setat pe stomach"

Shawy 2018: O sa il setez pe capul pulii, sa nu mai dau stomach

Logica CT 2018: "Are aimbot/smooth sau silent setat pe stomach"

Pai bagamias pl in ct vostru, voi nu sunteti stare sa va cumparat host de la zero ping cu ditamai cacatul de lag la war, cu admini care au fost doar in LS SF LV school instructor sau taxi si ne banati pe noi pentru "aimbot stomach", saraciile dreacu', va futeti in cur pentru o functie si apoi veniti si ziceti ca aveti "ochiul forma pentru aimbot stomach" terminatilor, drept dovada de anul trecut nu ati mai avut 1000/1000, pentru ca sunteti incampabili si cu o raritate de prostie care doar pe b-zone se putea intampla, ce ati fost si ce ati ajuns? o comunitate de incompetenti fara capacitatea minima de a observa codatii adevarati, nu dau exemple, va sfatuiti pe slack, daca nu venea rivala cu slack-ul voi dormeati incontinuare in pubele, hai noroc! @ShowKing , @AIM Moldoveanu etc

 

 

 

Nush dar leai ziso

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Shawy said:

 

Cotet 2016: "Am ochiul format, nu toti vad silentul tau setat"

Edu zis virginel 2018: "Are aimbot setat pe stomach"

Shawy 2018: O sa il setez pe capul pulii, sa nu mai dau stomach

Logica CT 2018: "Are aimbot/smooth sau silent setat pe stomach"

Pai bagamias ** in ct vostru, voi nu sunteti stare sa va cumparati host de la zero ping cu ditamai cacatul de lag la war, cu admini care au fost doar in LS SF LV school instructor sau taxi si ne banati pe noi pentru "aimbot stomach", saraciile dreacu', va futeti in cur pentru o functie si apoi veniti si ziceti ca aveti "ochiul format pentru aimbot stomach" terminatilor, drept dovada de anul trecut nu ati mai avut 1000/1000, pentru ca sunteti incampabili si cu o raritate de prostie care doar pe b-zone se putea intampla, ce ati fost si ce ati ajuns? o comunitate de incompetenti fara capacitatea minima de a observa codatii adevarati, nu dau exemple, doar pile, jumate din royal in ct samd, va sfatuiti pe slack, daca nu venea rivala cu slack-ul voi dormeati incontinuare in pubele gunoaielor, hai noroc! @ShowKing , @AIM Moldoveanu etc

 

 

 

Ce sa le faci ma? CT b-zone a ajuns de kkt pentru comunitatea romana de samp ma

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shawy said:

 

Cotet 2016: "Am ochiul format, nu toti vad silentul tau setat"

Edu zis virginel 2018: "Are aimbot setat pe stomach"

Shawy 2018: O sa il setez pe capul pulii, sa nu mai dau stomach

Logica CT 2018: "Are aimbot/smooth sau silent setat pe stomach"

Pai bagamias ** in ct vostru, voi nu sunteti stare sa va cumparati host de la zero ping cu ditamai cacatul de lag la war, cu admini care au fost doar in LS SF LV school instructor sau taxi si ne banati pe noi pentru "aimbot stomach", saraciile dreacu', va futeti in cur pentru o functie si apoi veniti si ziceti ca aveti "ochiul format pentru aimbot stomach" terminatilor, drept dovada de anul trecut nu ati mai avut 1000/1000, pentru ca sunteti incampabili si cu o raritate de prostie care doar pe b-zone se putea intampla, ce ati fost si ce ati ajuns? o comunitate de incompetenti fara capacitatea minima de a observa codatii adevarati, nu dau exemple, doar pile, jumate din royal in ct samd, va sfatuiti pe slack, daca nu venea rivala cu slack-ul voi dormeati incontinuare in pubele gunoaielor, hai noroc! @ShowKing , @AIM Moldoveanu etc

 

 

 

Adevarat graiesti. Dar ce sa facem si noi...

Edited by HG iTzRazvan'HealHack
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.