Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Quote

Ma scuzati ca postez aici dar, vad ca mezinu' factiunii futu-i mortii lui de avort esuat sperma-i-as pe ma-sa in gura sa-i albesc dintii ca-mi bag pula peste ea in casa ca nu l-a avortat pe fraieru asta la nastere, nici pufu' de pe fata nu i-a disparut si o arde cu smecherii pe samp, pai iti iau mortii in pula si fug cu ei prin cimitir terminatule, pai crezi ca mi se rupe mie pula de un cont pe samp sau unu pe forum? Pai bag pula-n nasterea ta de autist futu-ti mortii ma-tii sa-ti fut ca te fut in gura, iti cauti anturaje cu cine nu trebuie bai milogule, iti dau sa mananci sperma ca daca-ti stranuta ma-ta-n farfurie ai cel putin 50 de spermatozoizi in ciorba aia chioara. Ragai a pula ca nu ai ce sa mananci futu-tu-te-n gura de fomsit si faci gatu mare la mine, pisatule.

 

Daca ai mentalitate de cercopitec ambulant, te crezi zeu sampului tu, da esti ultimu fomist. Sa mai vii cu ma-ta sa-mi mai faceti o muie, apropo cat mai are tarifu?

 

Nici puf pe fata n-ai baga-mi-as pula-n zilele tale de oligofren ca-ti bag tot neamu in crematoriu

Da sa ai la pula floci, ca dintr-o palma iti dau ameteli de nu poti sa stai pe picioarele tale, baga-mi-as pula in toata ma-ta

=)))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, V i d i r i c said:

EA FACE CE VREA SI NU FACE CE VREI TU. O apar eu daca este. Poc poc.

Daca te mai iei de @I r i n a mea te bat de te omor.

Poftim? Fac teme cand stau pe PC. greu, greu, greu.

 

 

 

 

 

@I r i n a Te iubesc de mooooor ❤️ 

Greu, greu, greu pentru tine, nu pentru mine. Ce pot sa-ti zic, succes.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, V i d i r i c said:

EA FACE CE VREA SI NU FACE CE VREI TU. O apar eu daca este. Poc poc.

Daca te mai iei de @I r i n a mea te bat de te omor.

Poftim? Fac teme cand stau pe PC. greu, greu, greu.

 

 

 

 

 

@I r i n a Te iubesc de mooooor ❤️ 

ce dragut

2 hours ago, AIM NewLife said:

Ce-i aici ma ? Ia ziceti si mie cu cine ma cert p'aici ca mi-e dor sa ma cert cu cineva pe la discutii ca pe vremuri, of of ce vremuri :)) (de acolo si cele 9 warnuri de pe forum).

de asta exista @Zenod ZEW

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.