Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, V i d i r i c said:

Pana acuma am comentat si nu ai avut nimic :(( 

 

Eu sunt aici pentru @I r i n a ❤️ 

Ne doare-n pl de Irina ms
Si nu te lua de fratemiu @enzo

2 hours ago, V i d i r i c said:

Haideti RPG4 Avispa care aveti cont. Liderul ELC care-i in SS se da mare ca bate toate mafile =)) 

Cicia 72/72 incurand.

Mi se rupe maciuca de lideru lui, a luat SF in 9 zile al dreq prost. Ma bat singur vs tot ELC-ul lui.

1 hour ago, enzo said:

Sa va tina relatia virtuala n plm

Asa frtml.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Zenod ZEW said:

 ia-ti-o pe Irina in PM si va puteti fute virtual acolo

mesaj de la zenod de acum o luna
Aha, pai fa da-te-n pula mea de copila handicapata, nu vezi cat esti de proasta? Mai da-te-n rasa ma-tii ca ma scoti din nervi pe mine. Esti prea proasta si imbecila. Doar iti spuneam ca esti la fel de proasta ca si Iona, ca diferenta dintre tine si handcapata aia este doar de varsta. Tampita pulii

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, V i d i r i c said:

*2 palme de la vidiric* CUM VORBESTI MA CU IRINA MA? 

Ba. 1. Ti-am zis sa nu mai postezi aici ca nu faci parte, deci nu mai posta lua-ti-as neuronii in pula. 
2. Vorbesc cum vrea pula mea cu Irina.

3. Palmele sa i le dai ma-tii.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, enzo said:

mesaj de la zenod de acum o luna
Aha, pai fa da-te-n pula mea de copila handicapata, nu vezi cat esti de proasta? Mai da-te-n rasa ma-tii ca ma scoti din nervi pe mine. Esti prea proasta si imbecila. Doar iti spuneam ca esti la fel de proasta ca si Iona, ca diferenta dintre tine si handcapata aia este doar de varsta. Tampita pulii

am ramas traumatizata de la mesajulo lui lsm

10 minutes ago, Zenod ZEW said:

Ba. 1. Ti-am zis sa nu mai postezi aici ca nu faci parte, deci nu mai posta lua-ti-as neuronii in pula. 
2. Vorbesc cum vrea pula mea cu Irina.

3. Palmele sa i le dai ma-tii.

 

taci

2 hours ago, V i d i r i c said:

Na bn k pa k k.

:(

2 hours ago, Zenod ZEW said:

Ba dementule, nu mai posta. Fa +1 in alta parte, ia-ti-o pe Irina in PM si va puteti fute virtual acolo. Si lasa-l pe @enzo in pace, ca schimbam foaia. :*

ce maaa?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zenod ZEW said:

Fa nu-mi spune mie sa tac da-te-n pula mea de ploada, ai 2 zile sa-ti dai demisia, la war nu servesti, da stai ca moarta in HQ.

 

Nu ca ce ma. Daca vrei sa vorbesti cu javra aia de sta dupa curu tau ai PM, nu-mi faceti mie spam aici. Si mai usor, ca daca te iau la pula, nu stii pe unde sa fugi.

ce mortii mei mai ai, o zi am stat si eu si asta pentru ca am stat dq 5 ore sa scriu la ceva, de unde sa stiu ca o sa dureze atat :?

Si nu trebuie tu sa imi spui sa mi o pun ca tot mi o pun cand vr eu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, I r i n a said:

ce mortii mei mai ai, o zi am stat si eu si asta pentru ca am stat dq 5 ore sa scriu la ceva, de unde sa stiu ca o sa dureze atat :?

Si nu trebuie tu sa imi spui sa mi o pun ca tot mi o pun cand vr eu

Oricum esti proasta. Nu-mi bat capu' cu tine, ramai in pula mea in pasnica unde ti-e locu' ;) sau Mayor, ca oricum esti inutila. Si mai vedem noi daca iesi cand vrei tu ;) 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Zenod ZEW said:

Oricum esti proasta. Nu-mi bat capu' cu tine, ramai in pula mea in pasnica unde ti-e locu' ;) sau Mayor, ca oricum esti inutila. Si mai vedem noi daca iesi cand vrei tu ;) 

Valeleu, valeleu. Daca nu trage bine nu inseamna ca nu are ce cauta in mafii. Adica @Andrada (exemplu) este in mafie de 3-4 luni. O avut x2 r6 in mafie. Si totul o mers perfect. O coordonat bine, o facut evidentele bine, o facut tot ce trebuia sa faca iar ea nu stie sa traga "bine". Eu de 5-6 luni in mafii. Nu am pupat nici un r6 pe 4 si nici nu cred ca o sa pup. Dar eu ma descurc. Adica 54-27 pe HQ doar cu un deagle este ceva.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, V i d i r i c said:

Valeleu, valeleu. Daca nu trage bine nu inseamna ca nu are ce cauta in mafii. Adica @Andrada (exemplu) este in mafie de 3-4 luni. O avut x2 r6 in mafie. Si totul o mers perfect. O coordonat bine, o facut evidentele bine, o facut tot ce trebuia sa faca iar ea nu stie sa traga "bine". Eu de 5-6 luni in mafii. Nu am pupat nici un r6 pe 4 si nici nu cred ca o sa pup. Dar eu ma descurc. Adica 54-27 pe HQ doar cu un deagle este ceva.

Uhm?

Vad ca e vorba de o fata aici. Oricine ai fi, doar ignora, asta daca te deranjeaza ce se spune p-aici. Spor.

 

//

Nu imi dau seama cum de se gaseste atata ura intre niste simpli useri ai unui forum al unei comunitati de gaming. Si limbaj, si tot.. 

Cel mai probabil pe niste teme ridicole. Scuzati postarea aici, nu-s membra a factiunii, doar am primit mention si am venit sa vad care-i treaba.

Edited by Andrada
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Andrada said:

Uhm, am iesit din Verdant de putin timp. 

As spune ceva, dar nu ma bag in discutie. 

Vad ca e vorba de o fata aici. Oricine ai fi, doar ignora, asta daca te deranjeaza ce se spune p-aici. Spor.

SI MULTUMESC CA MA FACI NESTIUTOARE, CALIN. *roll eyes*

Sry mama bufnita ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zenod ZEW said:

Oricum esti proasta. Nu-mi bat capu' cu tine, ramai in pula mea in pasnica unde ti-e locu' ;) sau Mayor, ca oricum esti inutila. Si mai vedem noi daca iesi cand vrei tu ;) 

Si asa imi pun demisia in 2 zile

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.