Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ea este Cristina, moderatoare a categoriei de Design de pe forumul B-Zone, designer, trader şi jucătoare pe RPG1. În aceste momente are nevoie de ajutorul nostru pentru a putea trece peste problemele ei de sănătate, fiind diagnosticată cu o formă rara de cancer osos la maxilar. Noi am făcut deja o donaţie în contul ei, însă mai sunt necesare multe altele pentru a putea atinge suma de 40.000 Euro.

Cine doreşte să doneze pentru Cristina, o poate face în contul deschis la Raiffeisen Bank, pe numele

DUMITRU ANDREEA CRISTINA: RO71 RZBR 0000 0600 2065 2646

 

Comunitatea B-Zone este alături de tine!

 

https://www.observatorulph.ro/exclusiv/108488-povestea-elevei-de-la-colegiul-toma-socolescu-din-ploiesti-diagnosticata-cu-o-forma-rara-de-cancer-la-maxilar-la-18-ani-ea-se-lupta-pentru-fiecare-zi-

 

AVETI TOT DREPTUL SA DISTRIBUITI, sa se faca auzita! #impreunapentruCristina

 

Este posibil ca imaginea sÄ conÅ£inÄ: 1 persoanÄ, stând în picioare, text Åi în aer liber

Link to comment
Share on other sites

=))), n-ati inteles. Degeaba avem maratoane sau wars grele, la voi nicicum nu e bine. Cand aveam maratoane va plangeati ca de ce fac evidenta ca oricum castigam, daca nu faceam asta eram sanctionat pana acum, totusi v-a placut sa fiti pe semnatura de 48 multi dintre voi care n-aveti o treaba cu mafiile. Aveti impresia ca sunteti buni si ca ne meritam pozitia in /top, tin sa va contrazic pentru ca nu este asa. Imediat cum s-a pus ELC pe noi ati luat somn, multi dintre voi nici n-ati mai venit pe turf si atunci voi vreti wars si vreti sa dominam. N-o sa imi mai dau interesul de acum incolo daca nu am cu cine si daca stati si va bateti joc in loc sa fiti utili, o sa fac evidenta de Luni pana Vineri ca vad ca daca sunt bun cu voi sunt luat de prost.

 

    Inca ceva, lasati arfele astea si post-urile si alte chestii fara stirea mea, multi dintre voi n-ati fi trecut la teste daca nu-mi erati prieteni si daca nu va stiam, pe multi v-am trecut cand puteam sa va pic la arme lejer, asa ca de acum incolo cand va zic ceva ma astept sa faceti ce va spun. N-o sa ma chinui ca sNrobert 2 luni cu orase si ceva doar pentru ca voi nu va dati interesul, aveti 2 variante:

 

    -Veniti la wars toti membrii prezenti si jucati cum trebuie

    -Fac evidente zilnice de Luni pana Vineri

 

    Ramane la alegerea voastra :) .

Edited by Jackus
Link to comment
Share on other sites

  • Jackus locked this topic
  • Jackus unlocked this topic
On 3/23/2019 at 12:35 PM, Jackus said:

=))), n-ati inteles. Degeaba avem maratoane sau wars grele, la voi nicicum nu e bine. Cand aveam maratoane va plangeati ca de ce fac evidenta ca oricum castigam, daca nu faceam asta eram sanctionat pana acum, totusi v-a placut sa fiti pe semnatura de 48 multi dintre voi care n-aveti o treaba cu mafiile. Aveti impresia ca sunteti buni si ca ne meritam pozitia in /top, tin sa va contrazic pentru ca nu este asa. Imediat cum s-a pus ELC pe noi ati luat somn, multi dintre voi nici n-ati mai venit pe turf si atunci voi vreti wars si vreti sa dominam. N-o sa imi mai dau interesul de acum incolo daca nu am cu cine si daca stati si va bateti joc in loc sa fiti utili, o sa fac evidenta de Luni pana Vineri ca vad ca daca sunt bun cu voi sunt luat de prost.

 

    Inca ceva, lasati arfele astea si post-urile si alte chestii fara stirea mea, multi dintre voi n-ati fi trecut la teste daca nu-mi erati prieteni si daca nu va stiam, pe multi v-am trecut cand puteam sa va pic la arme lejer, asa ca de acum incolo cand va zic ceva ma astept sa faceti ce va spun. N-o sa ma chinui ca sNrobert 2 luni cu orase si ceva doar pentru ca voi nu va dati interesul, aveti 2 variante:

 

    -Veniti la wars toti membrii prezenti si jucati cum trebuie

    -Fac evidente zilnice de Luni pana Vineri

 

    Ramane la alegerea voastra :) .

 

Ramane la alegerea ta :

 

- Te inlocuiesc peste 3 luni ca mister b-zone cu o poza in care imi scriu pe abdomen B-ZONE.

- Te inlocuiesc peste 3 luni ca mister b-zone cu o poza cu penisul meu, pe care o sa scrie B-ZONE, tatuaj UV. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Lebanezul said:

 

Ramane la alegerea ta :

 

- Te inlocuiesc peste 3 luni ca mister b-zone cu o poza in care imi scriu pe abdomen B-ZONE.

- Te inlocuiesc peste 3 luni ca mister b-zone cu o poza cu penisul meu, pe care o sa scrie B-ZONE, tatuaj UV. 

Varianta 3, le rupi funduletul pe turf.

Link to comment
Share on other sites

Daca vreti sa castigati ASCULTATI, ca mergeti ca prostii in ei si va bate Jilkas singur, ca ala din 100 gloante de deagle 100 de hit-uri da, numa ca voi va credeti mari jucatori si nu stiti sa stati la influenta, pai cum, doar nu sunteti voi oameni de influenta ce naiba, sunteti fraierii lui Jilkas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.