Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru acest record, felicitari Jackus pentru ca ai reusit sa aduni aici toata crema B-Zonelui, felicitari membrilor de elita de aici. Pacat de ce s-a intamplat pe final, sper sa se remedieze situatia, era imposibil sa vezi cine a injurat pe /f in spamu ala, nu inteleg ce a vrut sa arate Sartor prin asta. 

Link to comment
Share on other sites

Baieti mi-a facut placere sa fac parte la recordul asta sa aveti grija de voi mersii @Jackus pentru tot sa ai grija de tine si mult succes in viata reala  sper sa ne vedem la o bere candva  . pentru mine  a fost ultima mafie pentru ca incep sa observ unele chestii  de fiecare data cand vreau sa intru in mafii sunt vanat pana iau ban sau 3/3 asa ca o sa  ma las de ganguri si posibil de joc pentru ca gangurile au fost singurele care ma atrageau in acest joc  .

Va urez bafta  la toti si lasati in pula mea jocul asta de cacat ca oricum nu mai rezolvam nimic  daca stii sa il sugi in pula pe .... nu dau nume esti vazut bine iei lider  admin etc 

imi pare rau ca m-am apucat iara trebuia sa ma fii lasat acum 6 luni dar am zis sa mai dau o sansa la jocu asta dar vad ca dupa 5 ani pe jegu asta de server nu sunt propus pe lista la lider pe motiv : nu ai experienta ca sa iei lider , inca odata va multumesc celor ca ati fost alaturi de mine timp de 5 ani sper sa tinem legatura pe wapp va pup :* CIUS

Link to comment
Share on other sites

Bravo baieti. Sunt mandru de voi ❤️ 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.