Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, AIM NewLife said:

Da, aici Maichal, ooooo Mihaita cmf ma? bine sanatos? 

Da frate, bine sănătos galben de gras, am auzit ca o duci rau vrei să îți scot un hit în memoria ta ?

Edited by wicked x
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Irina said:

:))) esti bine? Eu cred ca nu

Mi-au gasit unpic de lipsa de calciu, cica de la prea mult sport, in rest DA, sunt bine.

 

1 hour ago, Elena said:

Buna sera si bine v-am gasit.

@Irina ne vedem pe turf ;)) .

Bine ai venit, Elena.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Elena said:

Buna sera si bine v-am gasit.

@Irina ne vedem pe turf ;)) .

Welcome Elenaaaaaa ❤️❤️ , ne vedem, cum sa nu ne vedem. 

26 minutes ago, AIM NewLife said:

Mi-au gasit unpic de lipsa de calciu, cica de la prea mult sport, in rest DA, sunt bine.

 

Bine ai venit, Elena.

Lipsa asta de calciu.. sigur :)) 

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2019 at 5:26 PM, AIM Chamakh said:

A revenit nebunu de chamakh sa ia orasu pt a 3a oare in verdant ♥️

Ce vrei bă hamacule să luăm ls ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AIM wicked x said:

esti agresiv pe ls vad ca iti place sa il cuceresti, a?

This is my house

 

21 minutes ago, AIM NewLife said:

Dupa ce am luat 72, acuma LS-ul nu mai inseamna nimic.

Un nimic sa iei un oras in zilele noastre

Link to comment
Share on other sites

Aloo, cf bajetzii mea fost dor da voi bah! @Irina gg pt lider fa ❤️ traiasca tie.

@AIM Chamakh cumetre, v4 & ctw powah. Astea sunt motivele pentru fiecare 72. Cand jucam eu la war, astia ce-s "zei" amu' isi dadeau cu deagle-urile in cap pe la paintball. S-a lansat in 2017 moda cu 72 in avispa dar nu s-a luat ca s-a banat nebunu de Vlad. Dupa fiecare vrea 72. Jocul e mort, nu ai ce sa mai zici, astia vor fuziune, pentru ce? Distractia jocului s-a diminuat masiv, membrii vechi ce s-au lasat, acum numa' putzoi de 13-14 ani, rip.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zenod ZEW said:

 

@AIM Chamakh cumetre, v4 & ctw powah. Astea sunt motivele pentru fiecare 72. Cand jucam eu la war, astia ce-s "zei" amu' isi dadeau cu deagle-urile in cap pe la paintball. S-a lansat in 2017 moda cu 72 in avispa dar nu s-a luat ca s-a banat nebunu de Vlad. Dupa fiecare vrea 72. Jocul e mort, nu ai ce sa mai zici, astia vor fuziune, pentru ce? Distractia jocului s-a diminuat masiv, membrii vechi ce s-au lasat, acum numa' putzoi de 13-14 ani, rip.

 

Prin asta m-am referit cand am zis "nu esti cineva daca nu iei 72". Deja se vede monotonia si pe mine, chef si interes pt joc nu prea am :))) deja prea multi ghertoi cu v4 pe cap, se simt ei ;)

Viata ta cum mai este?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zenod ZEW said:

Aloo, cf bajetzii mea fost dor da voi bah! @Irina gg pt lider fa ❤️ traiasca tie.

@AIM Chamakh cumetre, v4 & ctw powah. Astea sunt motivele pentru fiecare 72. Cand jucam eu la war, astia ce-s "zei" amu' isi dadeau cu deagle-urile in cap pe la paintball. S-a lansat in 2017 moda cu 72 in avispa dar nu s-a luat ca s-a banat nebunu de Vlad. Dupa fiecare vrea 72. Jocul e mort, nu ai ce sa mai zici, astia vor fuziune, pentru ce? Distractia jocului s-a diminuat masiv, membrii vechi ce s-au lasat, acum numa' putzoi de 13-14 ani, rip.

 

Ms zenod esti un scumpik

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.