Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

10 hours ago, AIM Chamakh said:

Prin asta m-am referit cand am zis "nu esti cineva daca nu iei 72". Deja se vede monotonia si pe mine, chef si interes pt joc nu prea am :))) deja prea multi ghertoi cu v4 pe cap, se simt ei ;)

Viata ta cum mai este?

Pe sistem e a mea exact ca aparatu ala de ti arata bataile inimii sus jos sus jos dupa linie dreapta :))

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, musiQQ ZEW said:

Păcat.. este decizia ta! Eu eram convins ca vei face o treaba buna in RDT. 

Mersi de sustinere oricum, cu siguranta as fi facut daca mi-as fi pus toti neuronii la bataie, dar din pacate nu prea ii mai am ca mi-i i-au mancat VTB cu codurile lor. Succes cu noul lider.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AIM NewLife said:

Mersi de sustinere oricum, cu siguranta as fi facut daca mi-as fi pus toti neuronii la bataie, dar din pacate nu prea ii mai am ca mi-i iau mancat VTB cu codurile lor. Succes cu noul lider.

Da, știu ce spui! Acum cam toți ne-auziți dau magie la waruri cu v4 plătit din banii de abonament la autobuz pt liceu. Și aici dădeai de codati, mi-am luat si perete la war cu Pimps, așa ca nu mi se mai pare nimic “wow” 

Ce pot sa zic, succes in continuare in Verdant! Îmi pare rău ca nu accepți funcția sa pun umărul la o mafie condusă de un jucător vechi cum ești tu! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.