Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

19 minutes ago, Jackus said:

Cum sa stai la influenta la astea copile

Taci ma dreq, ca eu n-am cod ca tine sa merg sa dau clear la un tunel intreg, eu am fost smecher am mers numa dupa ce au iesit din vizuina.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SaRtOR said:

@JackusNu te supară faci meditații la cum se trage cu arma? Întreb pentru un prieten. 

 

@TLG RatonWOOFNqNRLKV.png

Da, o sa va dau si un tutorial zilele astea marca ''One Man Army''.

5 minutes ago, AIM NewLife said:

Ne iubim cum vezi numai in filmeeee

Sa vezi ce-ti iubesc eu doua.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AIM NewLife said:

Ce dreq faceti ba?

Te rog sa folosesti un limbaj decent si elocvent, totusi suntem pe forumul unei comunitati de samp romanesti foarte respectate, orice limbaj in deradere iti poate pata imaginea de jucator vechi al acestui server.

 

 

                                  Cu respect, Jackus.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Irina said:

Bine, si noi pe aici. Tu ce faci, om fara suflet?

Bine si eu pe aici, merg mai incolo pe stadion si o sa caut pisoii si ti-i duc acasa, ca ma disperi deja.

 

13 minutes ago, Jackus said:

Te rog sa folosesti un limbaj decent si elocvent, totusi suntem pe forumul unei comunitati de samp romanesti foarte respectate, orice limbaj in deradere iti poate pata imaginea de jucator vechi al acestui server.

 

 

                                  Cu respect, Jackus.

Am inteles domnule helper Jackus , imi cer scuze pentru acest limbaj denaturat, e o rusine pentru mine, care sunt un vechi jucator al acestei comunitati, si in acelasi timp foarte respectat, care niciodata n-a injurat sau jignit pe cineva in vreun fel sau altul, insa acum mi-a scapat acest cuvant obscen "dreq" printre buze, promit ca e prima si ultima data cand folosesc astfel de limbaj, pe aceasta minunata comunitate si mai ales in prezenta dvs si a stimatei dvs sotii, Irina.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Jackus said:

Te rog sa folosesti un limbaj decent si elocvent, totusi suntem pe forumul unei comunitati de samp romanesti foarte respectate, orice limbaj in deradere iti poate pata imaginea de jucator vechi al acestui server.

 

 

                                  Cu respect, Jackus.

Ai luat speis, esti panicat?

 

6 hours ago, uSp said:

Am văzut, de aia am plecat..

Thank you, next

 

22 hours ago, AIM NewLife said:

Ce dreq faceti ba?

Salut newlife

 

11 hours ago, Irina said:

Bine, si noi pe aici.

Pe forum facem posturi sa luam moderator

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.