Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, Nowerbach ZEW said:

oooo DAR PE CINE AVEM AICI ❤️ CE FACI MA OMULE?! 

se pare ca iar colaboram dupa mai bine de doi ani, doua reveniri de senzatie in aceeasi perioada :))

Hahahaha, eu am revenit de 3 sapt, in care am schimbat 3 factiuni deja :)), sa speram ca a 4-a a fi cu noroc. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SylvyuGoogle said:

Ce urate au ajuns wars frate.. 15-20 pe turf. Acum chiar ca e maraton de maraton :)). Bine ca nu mai joc.

 

Ia nower un cadou de la mine pentru tine => https://imgur.com/a/wRk64TV :D 

sa stii ca zici ca esti Bolt tot warul :))

mersi frumos, chiar mi ai rascolit ceva amintiri.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Gunnter ToV said:

La mn pe sub masina nea ilusiIon

 

de astea ce mai zici nea @AIM iLuSi0N

Tu compari filmuletele alea cu 4/4 rifle + perete? =))

In prima filmare e posibil sa fie de la recoilul m4-ului, trageam intr-una si probabil cand ai iesit tu s-a nimerit sa iti vina direct 3 hituri. ( am filmat faza aia), iar la al doilea nu e deloc ceva anormal, eram sus pe cladire si poti sa vezi lejer capetele, daca ti-as fi dat 10/10 mai ziceam, dar abia ti-am prins 2-3 hituri si alea cand stateai pe loc :)

@Winterfell pune mane ca nu ai cum sa ma banezi sau ceva de genul din moment ce eu nu joc cu cod, nici macar nu am fost vreodata curios sa incerc ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ilusion, imi pare rau ca ti zic da te credeam mai destept, ce pula mea perete coaie, ti am dat pe sub masina. Zici ca joci fara cod da daca ma chinui putin iti zic setarile cu care joci:))) in a doua faza, in pozitia in care sunt eu n ai cum sa mi dai de sus de pe cladire, am incercat si e imposibil:))) 4/4 rifle ca practic stateai pe loc, doar la ultimul hit ce ai fugit:) Astept filmarea aia de ziceai ca ai filmat faza aia:)) te caci atat pe tn pentru o faza. La faza cu tine zici ca i posibil sa fie de la recoul, nu stiam ca recoul de m4 da prin pereti:)))

Edited by Gunnter ToV
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, enzo said:

12 prosoape la camera 302

Tu sa taci ca te fac iar mascota pe discord, si asa ramai, sa moara Jana. Si cand i-am dat kick lu Herme nu i-a dat nimeni invite inapoi pana nu i-am dat eu. Cum zicea un mare ciordeles bucurestean, Jakere Karamba =))

Link to comment
Share on other sites

@AIM iLuSi0N "pune mane ca nu ai cum sa ma banezi" ce? Crezi ca daca ai in spate pe cineva nu te pot bana la halu in care joci? =)))) rupi peretii in plm de distrus si tot tu gasesti sa te freci "ala da pereti, celalant da nusth cum" bai cumetre pe cine incerci sa pacalesti cu teatrul asta de 2 lei? Iti place actoria fa te actor dragule da nu venii sa imi suferii mie ca printesa paicia.

Edited by Winterfell
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

Tu sa taci ca te fac iar mascota pe discord, si asa ramai, sa moara Jana. Si cand i-am dat kick lu Herme nu i-a dat nimeni invite inapoi pana nu i-am dat eu. Cum zicea un mare ciordeles bucurestean, Jakere Karamba =))

taci ba floare

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.