Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, South sTepWay said:

Sal. TOTI DIN ZEW CARE VAD ASTA NICI NU E VDT E OUT. haideti sa luam 72 CU FRATELE ROAD. azi sau maine intru si eu :)) 

 

 

Ce vr bai asta

4 hours ago, South Sebi said:

Hai cu șapteșdoi, imediat intru și eu când vine Nedelea de la facultate să deschidă aplicațiile. =)) @Road2Glory ZEW

Unde vii ma tu? Stai acolo unde ești ca stai bine, aici nu ești bine venit. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, South sTepWay said:

Sal. TOTI DIN ZEW CARE VAD ASTA NICI NU E VDT E OUT. haideti sa luam 72 CU FRATELE ROAD. azi sau maine intru si eu :)) 

 

 

Ce treaba are [ZEW]-u ? Toti din ZEW vin aici, defapt majoritatea, daca suntem 2 rank 6 in VTB din [ZEW] crezi ca luptam vs Road? Mi-e amic de cand joc, accest joc. Pe 14 vin si eu cu baietii ;) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ColorsKiNG said:

Ce treaba are [ZEW]-u ? Toti din ZEW vin aici, defapt majoritatea, daca suntem 2 rank 6 in VTB din [ZEW] crezi ca luptam vs Road? Mi-e amic de cand joc, accest joc. Pe 14 vin si eu cu baietii ;) 

Ai 5 ture de HQ când vii, de la mine. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin ToV said:

Ai 5 ture de HQ când vii, de la mine. 

Ce ture de HQ costele ca tu alergi cu m4 pe turf.. Uof..

 

2 hours ago, Irina ToV said:

iesi ma ca faci factiunea de ras daca intri

@Zenod ZEW zi-i sa-si dea demisia.

Link to comment
Share on other sites

@Irina ToVEu fac facțiunea de râs făi asta? =)) Tu acolo dacă făceai un kill pe war ești forță, poți să zici ce vrei despre mine, știind că ții arma invers și vii și plângi aici.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, South Sebi said:

@Irina ToVEu fac facțiunea de râs făi asta? =)) Tu acolo dacă făceai un kill pe war ești forță, poți să zici ce vrei despre mine, știind că ții arma invers și vii și plângi aici.

Daca te-am prins ca ai aplicat în vdt ți-am rupt capu'. Și zici de Irina de parca tu esti mare om, bai putoi. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin ToV said:

Daca te-am prins ca ai aplicat în vdt ți-am rupt capu'. Și zici de Irina de parca tu esti mare om, bai putoi. 

Nu am zis că-s mare om, înțeleg că porți ură pe mine, dacă aș știi și de ce, însă nu vrei să-mi spui.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gunnter ToV said:

@South SebiBA CACATULE, UNDE SA APLICI MA TU CA DACA INTRII TU IESE JUMA DE FACTIUNE DA-TE-N PULA MEA DE MITAR PROST CE ESTI, UNDE TE VEZI AICI, AI TERMINAT CU PUPATU IN CUR PE SHAWY SI ACU VII LA ROAD IN GRIJANIA MA-TII

Ok, nu vin, să încheiem și mai ușor cu limbajul ăsta că nu ești la tine pe tarla și eu nu ți-am zis ție de mamă.

6 minutes ago, Morello ROYAL said:

mars in sloboz de aici cu venitu tau de copil prost si pupincurist. esti cea mai proasta persoana pe care o stiu de pe serverul asta, ma jur pe ce am mai scump. atat iti trebuie sa indraznesti sa aplici

Logic că-s prost atâta timp cât nu mă bagi în seamă, ți-am dat un singur mesaj și zici că-s cel mai prost, asta da mentalitate.

Edited by South Sebi
Link to comment
Share on other sites

LA TINE PE TARLA=)))))))) Bai mitare bai, mai usor ma ca aici intra doar barosani, te-am lasat eu sa postezi? Nu vezi drq ca ai South la nume si tu esti in clanu lu saui drq, s-a gasit mitaru sa vorbeasca care sta in vagaunii de vale cunosti tot catunu ala de disperati si tu-mi vorbesti mie de tarla

Link to comment
Share on other sites

copile, intelege ca nu e vorba daca mi-ai zis tu mie ceva sau nu, e vorba de tine ca persoana, esti un copil care se baga in seama cu japca la toti astia "mai mari", care ii pupa in cur ca sa intre pe sub pielea lor. am pica pe tine de vreo 2 ani, de cand mi-ai furat helperu de sub nas, apoi majoritatea serverului mi-a spus ca esti un copil pupincurist si am inteles cum sta treaba. arde-o cum vrei cu prostii tai care iti accepta mentalitatea asta a ta, da nu ti-o incerca cu toti la fel ca nu-ti iese. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gunnter ToV said:

LA TINE PE TARLA=)))))))) Bai mitare bai, mai usor ma ca aici intra doar barosani, te-am lasat eu sa postezi? Nu vezi drq ca ai South la nume si tu esti in clanu lu saui drq, s-a gasit mitaru sa vorbeasca care sta in vagaunii de vale cunosti tot catunu ala de disperati si tu-mi vorbesti mie de tarla

E in us pe rpg4 fraiere ahahahaha te a facuttttttt

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ep18yCvRIas

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Morello ROYAL said:

copile, intelege ca nu e vorba daca mi-ai zis tu mie ceva sau nu, e vorba de tine ca persoana, esti un copil care se baga in seama cu japca la toti astia "mai mari", care ii pupa in cur ca sa intre pe sub pielea lor. am pica pe tine de vreo 2 ani, de cand mi-ai furat helperu de sub nas, apoi majoritatea serverului mi-a spus ca esti un copil pupincurist si am inteles cum sta treaba. arde-o cum vrei cu prostii tai care iti accepta mentalitatea asta a ta, da nu ti-o incerca cu toti la fel ca nu-ti iese. 

Cum ți-am furat eu Helperul? @Gunnter ToVDacă is uS pe 3 nu am voie să pun South la nume?

Hai succes cu orașele, nu mai postez aici, nu am chef să mă înjurați așa fără să vă fac nimic, înțeleg că v-am supărat în trecut, însă e doar un joc, poate mai iertați și voi..

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, South Sebi said:

Hai cu șapteșdoi, imediat intru și eu când vine Nedelea de la facultate să deschidă aplicațiile. =)) @Road2Glory ZEW

Hahahhaha, ce glumet esti tu. Nu pupi in Verdant ;)
 

 

4 hours ago, Irina ToV said:

iesi ma ca faci factiunea de ras daca intri

Fa, ti-a permis cineva sa postezi? Sau ti-ai luat aere de ToV? Cara-te dracu de aici. 

 

54 minutes ago, South Sebi said:

Cum ți-am furat eu Helperul? @Gunnter ToVDacă is uS pe 3 nu am voie să pun South la nume?

Hai succes cu orașele, nu mai postez aici, nu am chef să mă înjurați așa fără să vă fac nimic, înțeleg că v-am supărat în trecut, însă e doar un joc, poate mai iertați și voi..

Ba, postezi la ma-ta, nu aici. La ce mi-au auzit urechile de tine esti doar o zdreanta masculina. Cara-te si linge pe unde vrei tu, Verdant nu pupi. Ai lins in cur la Beyond, Phax, Shawy, acum incerci si aici? Canta la alta masa ca n-am marunt sa-ti dau. 

Link to comment
Share on other sites

@Zenod ZEWNu pup în fund niciunde, însă sunt bun prieten cu ROAD din vară, dar nu vin să fac probleme, mai bine stau civil decât să vin să fac probleme pe acolo, și vorbește mai frumos te rog frumos că nu înțeleg ce ți-am zis.

Link to comment
Share on other sites

Just now, South Sebi said:

@Zenod ZEWNu pup în fund niciunde, însă sunt bun prieten cu ROAD din vară, dar nu vin să fac probleme, mai bine stau civil decât să vin să fac probleme pe acolo, și vorbește mai frumos te rog frumos că nu înțeleg ce ți-am zis.

Ba, cara-te dracu am zis. Ca imi scrii tu mie cu diacritice nu impresionezi cu nimic. Si parca ai zis ca nu mai postezi aici, nu mai da reply. Spor

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.