Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, South Sebi said:

@Irina ToVEu fac facțiunea de râs făi asta? =)) Tu acolo dacă făceai un kill pe war ești forță, poți să zici ce vrei despre mine, știind că ții arma invers și vii și plângi aici.

Iesi ma cacatule, iti iei si tu arfe de 2 lei ca vorbeste Nedelea cu tine, te mai crezi si nu stiu ce pe turf

cu fata aia de boschet mai faci si figuri ieftine

Cred ca ai uitat cum te bagai in seama cu mine cand am luat Mayor si rank 6, ratatule

"fai" ii zici mamicii tale, nu mie, dar asta e, esti nascut pe tarla, n-am asteptari

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zenod ZEW said:

Hahahhaha, ce glumet esti tu. Nu pupi in Verdant ;)
 

 

Fa, ti-a permis cineva sa postezi? Sau ti-ai luat aere de ToV? Cara-te dracu de aici. 

 

Ba, postezi la ma-ta, nu aici. La ce mi-au auzit urechile de tine esti doar o zdreanta masculina. Cara-te si linge pe unde vrei tu, Verdant nu pupi. Ai lins in cur la Beyond, Phax, Shawy, acum incerci si aici? Canta la alta masa ca n-am marunt sa-ti dau. 

Da g in mm ce te uiti

usor zenoade, am postat aici ca i am vazut numele javrei aleia

Link to comment
Share on other sites

Mda ce sa mai zic, ma intreb de multe ori ce-a fost in capul meu sa ma reapuc de jocu' asta retardat cu copii retardati care baga Teleport la waruri, nu le mai place Aim-u ei baga teleport, si asa din vreo 10 cati au avut teleport din ttb au prins si ei 2, e bines si cu adminii astia, sunt 4 on la waruri, ce sa le ceri, asta-i B-Zone, lag cat casa, codati la tot pasu, admini degeaba.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, AIM NewLife said:

Mda ce sa mai zic, ma intreb de multe ori ce-a fost in capul meu sa ma reapuc de jocu' asta retardat cu copii retardati care baga Teleport la waruri, nu le mai place Aim-u ei baga teleport, si asa din vreo 10 cati au avut teleport din ttb au prins si ei 2, e bines si cu adminii astia, sunt 4 on la waruri, ce sa le ceri, asta-i B-Zone, lag cat casa, codati la tot pasu, admini degeaba.

Fara cod nu mai faci fata. Mai nou mie, mi-e greu si cu cod sa fac fata.

Link to comment
Share on other sites

@DVOWN Asa e, cred ca am ramas singuru care joaca in mafii fara cod, si nu cred ca exagerez cand spun asta :)), incerc pe cat posibil sa nu-mi bat capul, am cu ce sa-mi ocup timpul si cam la asta incerc sa ma rezum, niciodata nu am vazut rostul in a juca cu coduri un joc, mai ales un joc din 2004, dar na...

Link to comment
Share on other sites

 

14 hours ago, AIM NewLife said:

@DVOWN Asa e, cred ca am ramas singuru care joaca in mafii fara cod, si nu cred ca exagerez cand spun asta :)), incerc pe cat posibil sa nu-mi bat capul, am cu ce sa-mi ocup timpul si cam la asta incerc sa ma rezum, niciodata nu am vazut rostul in a juca cu coduri un joc, mai ales un joc din 2004, dar na...

Eu mi-am permis sa arunc 10 euro pentru a nu pierde 5.000 neuroni/war.

 

 

xxx.thumb.PNG.26cee30e44937b75079aa1216ac60ed2.PNG

 

 

Cel mai buguit server, am ajuns de rasul lumii cu 50 FPS la war cand am 400 cu filmare. Asa server, asa buguri

Edited by DVOWN
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, AIM NewLife said:

@DVOWN Asa e, cred ca am ramas singuru care joaca in mafii fara cod, si nu cred ca exagerez cand spun asta :)), incerc pe cat posibil sa nu-mi bat capul, am cu ce sa-mi ocup timpul si cam la asta incerc sa ma rezum, niciodata nu am vazut rostul in a juca cu coduri un joc, mai ales un joc din 2004, dar na...

Mai sunt și eu. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.