Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

spawn vezi ca eu nu prea pot sa intru dim ca plec si iarasi plec.... eu intru mai pe la 1 si dupaamiaza sper sa nu te superi pe mn mia placut aseara cand ne-ma distrat cu ykz si corleone noi eram doar 3:P:)))

Link to comment
Share on other sites

De azi inainte cine mai face fitze in factiune ca se crede chipurile nedreptatit sau fel si fel de faze il demit fara discutii.NU AM NEVOIE DE TELENOVELE IN FACTIUNE AM NEVOIE DE MEMBRI SERIOSI!!.In fine vorbim maine la sedintza la ora 12 cine lipseste fara o scuza buna are avertisment!
Link to comment
Share on other sites

Anuntz !!



De azi numai atacati nici un membru Yakuza!Daca sunteti atacati de vreun membru yakuza faceti SS si ripostati !(Pentru Mastertrap21 faceti exceptie omorati`l oriunde`l vedeti in afara de safe zone)
Link to comment
Share on other sites

dupa cum vedeti nu cred ca o sa ma mai vedeti pe sv din cauza nu mi se mai socate banul pt ca am uiat sa fac SS asa ca daca e sa vad daca mi se mai scoate ca am vaz pe forum ca nici lui kng nu ii se mai scoate cred

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

observ ca unii colegi nu sunt prea activi deoarece cand ne ataca cineva nu suntem multi dimineata adica 3 sau 4 on macar sa fim sau acuma sunt doar eu atat si breaks dar stam prea mult pe afk si cand ne ataca cineva alti sunt pe afk:( si e treaba de masini spuneti unde le lasati pe sv ca sa le bubuim nu sa le cautam intruna in toate orasele:|

Link to comment
Share on other sites

mda si florin sa lasat de samp mai intra asa ca sa faca lvl:|:(( eu nu ma las pe timpul scolii oricum era bine daca baga v3.3 in timpul vacantei pe la jumate asa dar in timpul scolii o sa fim maxim vreo 50 playeri dimineata seara cam vreo 80 asa:( CRED NUSH acuma cum o sa fie

 

 

 

sal radu pai uitete sa vezi cine sunt membri din lcn si vad ca nu mai esti printre noi:| sau sunt eu chior si imi trebuie ochelari:)) a si radu de alta data uitete mai intai la membri din lcn si dupa aia fa post asta ca sa stii

Link to comment
Share on other sites

Guys,scuzati-ma ca nu am venit la sedinta..

A intervenit o problema si nu am putut ajunge la timp,doar acum am ajuns acasa

(Problema este ca bunica mea are niste probleme cu spatele de o saptamana si m-a rugat sa vin sa o ajut daca intervine ceva..

Inca odata imi cer scuze, Nu se va mai repeta)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.