Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

colegilor in joc timp de 6 zile nu ne mai vedem ca is banat io va zic spor la treaba si distractie placuta sa le rupeti gatu la dusmani:D Iron_man

Link to comment
Share on other sites

ce faceti colegilor?

eu nush cand intru ca mi sa stricat tastatura si am si probleme cu pc :| ...acuma scriu p tastatura d aia din windows doar cu mouse

... e nasol de tot

 

ce faceti colegilor?

eu nush cand intru ca mi sa stricat tastatura si am si probleme cu pc :| ...acuma scriu p tastatura d aia din windows doar cu mouse

... e nasol de tot

Link to comment
Share on other sites

Va salut pe toti !

Si GrasutzG ,nu te credeam asa,inteleg ca poate vrei sa il sustii pe Razvan14,dar nu te da cu parerea tu si nu mai raspunde tu la reclamatii sau in alta parte.Doar liderul ia decizii,nu ai voie sa te bagi tu aiurea.Mai ales faza cu amenda a fost prea de tot.Unde ai mai vazut tu sa se dea amenda ? :| Sper ca ai inteles ce vreau sa spun.Daca te bagi tu aiurea ceilalti o sa creada ca facem noi ce vrem,ca nu ascultam de lider si ne batem joc pt k ne dam cu parerea peste tot.NU mai lua tu decizii aiurea si nu mai raspunde la alte posturi pentru ca NU e treaba ta,ci a liderului. Te rog frumos si sper ca ne-am inteles.

 

Bafta la toti in continuare !

Link to comment
Share on other sites

Scuze daca te-am deranjat tudor dar eu vroiam sa propun un lucru care se putea baga ca regula la toate factiunile si inca odata scuze daca te-am sau v-am deranajt

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa urez bun venit noilor membri , Claudiu2010 si _TeDy_ .

Ce zi a fost azi,Africanu l-a rapit pe ReyMan si eu impreuna cu, Claudiu2010 l-am salvat (nu degeaba am rank 3 ) =)) . A fost misto.

 

Link to comment
Share on other sites

Salutari tuturor ....sun nou in fanilia voastra si sper ca o sa ne impacam..........

 

 

dap......a fost soooper ziua de azi.......cum am intrat cum am avut ''de lucru''........am mai si omorat cate ceva...............a fost foarte fain.................cel putin faza cand lam salvat pe ReyMan impreuna cu tudor a fost 'funny''.........

 

Si ink ceva.......nu lai salvat tu singur tudore...........te-am ajutat si eu :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare..

 

EU nu pot ajunge la sedinta pt ca nu imi mere pc...acuma sunt la un baiat si am intrat sa vad ce mai e..nush cand imi fac pc :(( mor fara el ...trb sa ma duc cu el la reparat si imi ia o gramada de ani :(((

 

 

 

 

 

Lethal Imi pare rau dar nu pot ajunge la sedinta..am postat si la inactivitate sa stii..poate pe saptamana viitoare o sa revin cand imi fac pc..ca am probleme cu couleru de la procesor si ajunge la 85 grade si se stinge..nici windowosul nu am putut sa il bag :((

 

 

Bafta colegilor..abia aspt sa revin ca m-am plictisit de moarte.

Link to comment
Share on other sites

Salutari tuturor ....sun nou in fanilia voastra si sper ca o sa ne impacam..........

 

 

dap......a fost soooper ziua de azi.......cum am intrat cum am avut ''de lucru''........am mai si omorat cate ceva...............a fost foarte fain.................cel putin faza cand lam salvat pe ReyMan impreuna cu tudor a fost 'funny''.........

 

Si ink ceva.......nu lai salvat tu singur tudore...........te-am ajutat si eu :))

 

Pai asa am zis: "si eu impreuna cu, Claudiu2010 l-am salvat" ....crezi ca te-am uitat ? :))

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.