Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata .

Nick: TClaudiu

Prenume (real): Claudiu

Varsta reala: 20

Level: 4

ScreenShot cu /stats: http://www.driveuplo...nfo/di-ZSJG.png

Warn level: 1/3; a inceput un nebun sa traga in mine iar eu am tras inapoi pana l-am omorat si am luat warn...

Ai luat vreodata ban (Daca da,spune motivul)?: Am luat ban de o zi pe motiv ca am injurat. Nu am mai rezistat dupa ce mi-au furat masina de garbage de 10 ori vine un destept ma scoate din masina la ultimul punct de colectare (misiunea da failed)si imi zice "acuma poti sa pleci"...

De ce doresti sa te alaturi familiei Barzini?: Analizand celelalte mafii consider ca aici ma integrez cel mai bine fiind inconjurat de oameni capabili si seriosi

Cu ce crezi ca poti ajuta familia Barzini?: Cu tot ce se poate

Te vei implica in tot ce inseamna familia Barzini si vei fi prezent la toate evenimentele?: Normal

Cate ore pe zi petreci in SA:MP si in ce interval orar intri (fara /sleep )?: Foarte mult, intre 8-9 chiar si 9-10 ore pe zi. Intre 13:00-16:00, 18:00-2:00-3:00

Puteti sta pe SA:MP in intervalul 20:00 - 22:30 ( Da/ Nu )?: Este cel mai potrivit interval pentru mine

Stii regulamentul familiei Barzini?:Da

Esti in stare sa scrii corect din punct de vedere gramatical?:Da

O scurta biografie a ta (Din realitate): Claudiu, 20 de ani, student anul 2 la informatica in Craiova

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 1 saptamana

Ai avut antecedente cu vreun membru Barzini family?:Nu

Esti pe Black List la vreo mafie ? : Nu

Nick-uri anterioare: Nu am

Alte precizari: Ne vedem in joc

Level 4 :))

Link to comment
Share on other sites

Neatza all ! La mine bate un vant de te zboara...cat despre SA:MP...pe langa faptul ca au bagat numai idei stupide de s-a stricat si economia...mai au si host-ul atat de idiot incat le e greu sa-l schimbe :|...Cat despre Cererile Unban macar sa se uite-n **** o data la 3 zile X(

Link to comment
Share on other sites

Neatza all ! La mine bate un vant de te zboara...cat despre SA:MP...pe langa faptul ca au bagat numai idei stupide de s-a stricat si economia...mai au si host-ul atat de idiot incat le e greu sa-l schimbe :|...Cat despre Cererile Unban macar sa se uite-n **** o data la 3 zile X(

MARB, multumeste-i lui Daniel_F ca hosteaza gratuit serverul, si in Bucuresti sunt destule probleme cu vremea, mai cade si el din cand in cand.
Link to comment
Share on other sites

MARB, multumeste-i lui Daniel_F ca hosteaza gratuit serverul, si in Bucuresti sunt destule probleme cu vremea, mai cade si el din cand in cand.

Eu sa-i multumesc? Sa-i multumeasca Bobo si Gabb pentru ca nu eu detin server-ul ca sa ies cu ceva in +...Ma rog ..lasand asta la o parte sa bage naibi pe cineva SPECIAL care sa se ocupa NUMAI de Unban Request...ca sa nu mai asteptam zile/luni ca sa luam unban ! Unii au mai luat ban si din greseala :|

Edited by MARB
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.