Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, m-am trezit si eu, ce faceti?

 

Buna seara baietii :) Ce faceti?

Turner cum nu iti apar pozele ? Mie imi apar de pe aman2 link. Am pus 2 link pentru ca nu puteam uploada toate 8 cu netu ala pe stick ce il am la lucru. Mai uitate si tu o data si vezi !

Noapte buna :*

Mie nu mi se deschid, si netul imi merge foarte bine, ramane o iconita mica ca si cum nu ar merge poza la al 2-lea link.

 

Turner, si la semnatura mea te rog frumos daca poti sa faci nicku, "kabiX" sa fie la mijloc, drept in drept cu Dragon, mersi mult.

Noapte buna tuturor !

Multumeste-te si tu cu ce ai, nu stau acum sa fac o alta semnatura care ia mult timp doar ca sa mut numele putin mai in stanga, e frumos si asa.

 

Turner crezi ca imi poti face si mie o signature te rog?[TLG]ZaNu.

O sa iti fac cand am timp.

 

Baieti, eu nu sunt maine deloc, poate doar seara, oricum am incredere in voi si in Only. Cand vin maine seara vreau sa vad 25/72 pentru ca sunt Noway25. :- . Important e sa va intelegeti intre voi, sa ascultati de Only si rezultatele o sa apara, el are putere de decizie ca mine, daca zice "x FW" diferenta e ca X nu primeste fw pe loc, cand ajung eu tot il primeste. Mult succes, va pupa Nowa :*

O sa vezi mai mult decat 25/72, pentru ca suntem RDT :)).

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor, haideti la war ca mai e o ora :)

 

Neata tuturor , mai este 1 ora si vin warurile , ce bine ca m-am trezit si eo la fix si chiar inaintea orei :)) , asa ca intr-o ora sper sa ne strangem multi sa putem indeplini dorinta lui nowa :)) oricum nu este bine sa gandesti pozitiv mereu , sa gandim si negativ daca ei sunt mai multi ca noi? :)) Ne auzim prin game salutare.

 

Vai Cartar, acelasi sentiment il am si eu :)) La :45 m-am trezit, nu mai pot de somn :))

Link to comment
Share on other sites

Salut, m-am trezit si eu, ce faceti?

 

 

Mie nu mi se deschid, si netul imi merge foarte

bine, ramane o iconita mica ca si cum nu ar merge poza la al 2-lea link.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multumeste-te si tu cu ce ai, nu stau acum sa fac o alta semnatura care ia mult timp doar ca sa mut numele putin mai in stanga, e frumos si asa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O sa iti fac cand am timp.

 

 

O sa vezi mai mult decat 25/72, pentru ca

suntem RDT :)).

 

 

 

Mersii Turner sper ca nu te incurc:* Edited by Paul99
Link to comment
Share on other sites

HOST DE LA 39 MA N-AI CE,POTI SA MORI CA TOT NU APARE AIA SA BAG PAROLA :-J VAI DE EL

 

Daca isi fac puradeii de cap cu flood, poate fi host si de la 255555 de lire.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri baieti. O alta zi in care ne-am descurcat super. Mai avem o zona, vineri o rezolvam si pe aia.

Am plecat afara, postati-va evidentele, ne auzim pe seara, success :*

Link to comment
Share on other sites

Great job guys today at war now we're most powerful gang in RPG 1 :D

 

2 member of us got banned for cheats :( kvb_bv and [tlg]zanu. they shouldn't use cheats to win wars :|

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri baieti , bine ca sa pus Kelton pe ei si au mai golit din astia care nu joaca fair play ca deja stricau rau jocu...Hai ca ma duc sa mananc si eu ceva si ma uit la episoadele de La Bloc :) ne auzim mai tarziu in joc salut.

Adminii s-au pus.:) Kelton le-a dat ban asa... ca sa nu se mai chinuie sa faca cerere de unban :))

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.