Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutări!

Am ocazia de a vă anunța că au început înscrierile pentru olimpiada de vară, B-Olympics Summer 2014. Înainte de înscriere vă rog să citiți și să acceptați regulamentul general.

Probele vor fi anunțate în decursul lunii iunie, urmând ca la începutul lunii iulie să înceapă olimpiada propriu-zisă. Momentan nu există o dată anume, dar aceasta va fi anunțată în topicul acesta. Dacă aveți propuneri pentru probe vă puteți exprima aici; cele mai interesante au posibilitatea de a fi introduse. Întrebările și nelămuririle îți au topicul lor aici. Altele vor fi discutate în topicul de discuții unde puteți vorbi pe tema B-Olympics.

 

Mulțumesc pentru atenție!

O vară plăcută vă urez!

Link to comment
Share on other sites

Salut!
Chiar m-am enervat la culme...incepand de astazi fac post din orice DIN ORICE!!!

Vorbim maine,noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna RDT!!! Foarte frumos warul de ieri,sper ca si azi sa ne descurcam la fel de bine,daca se poate si mai bine! Si sper sa avem mai multe waruri!

 

Am sa va las si voua hartile cu aproximativ toate locatiile pentru questul de 1 Iunie. LS -> LV -> SF eu am terminat questu,sper sa rausiti si voi nabilor :))

 

>>> Click <<< =))))

Edited by MF S h o c k w a v e
Link to comment
Share on other sites

 

 

Am sa va las si voua hartile cu aproximativ toate locatiile pentru questul de 1 Iunie. LS -> LV -> SF eu am terminat questu,sper sa rausiti si voi nabilor

Buna asta Shock :))))

Serios acum, nu ai niste harti?

 

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna!
Poate maine prindem si noi un attack nu ca astazi...Vorbim maine o seara buna!

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.