Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@diezLLe 07, dai PM sa editeze greseala.

 

Azi avem 2 waruri, amandoua attack. Primul este mult mai important, pe Banca LV cu TTB. Vreau sa ascultati ce se spune pe /f de rank 4+, sa fim cat mai multi, mai lasati spamul la invoiri/inactivitati si sa facem lucru in echipa ca la carte! Al doilea este pe LSPD LS, cu Vietnamese. Avem sanse aproape 100% sa-l luam, dar nu prea ne intereseaza turful ala acum, in general nu ne intereseaza LS-ul. (pentru moment)

 

5KIavUT.png

Edited by BS AlexDOUD eS
Link to comment
Share on other sites

. baaaa proto mai trecut absent la 1 war si eu n-am lipsit la nici 1.

 

Gata am dat edit si am scris in post, nu am mai editat si in poza.

 

Ba ziceti si mie cum dau attack ??

Link to comment
Share on other sites

6 user(s) are reading this topic

4 members, 1 guests, 1 anonymous users

 

 

Carrey sa sti ca: ,,Curiozitatea a omorat pisica''

 

 

Maine vreau sa fiti cat mai multi on, avem waruri grele, iar pe cele in LS avem sanse sa le castigam, ca astazi! Asa ca toti on!

PS: GG celui care a dat attack, nu stiu la ce ora s-a dat, buguit RPG-UL asta!

Hai NB!

Link to comment
Share on other sites

6 user(s) are reading this topic

4 members, 1 guests, 1 anonymous users

 

 

Carrey sa sti ca: ,,Curiozitatea a omorat pisica''

 

 

Maine vreau sa fiti cat mai multi on, avem waruri grele, iar pe cele in LS avem sanse sa le castigam, ca astazi! Asa ca toti on!

PS: GG celui care a dat attack, nu stiu la ce ora s-a dat, buguit RPG-UL asta!

Hai NB!

 

 

Eu am dat pe vietnamese! Ba m1h41 scuze nu pot sa fac evidenta war, pune pe altu.. ?:((

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna celor ce se culca si somn usor celor ce dorm, sper ca maine sa cucerim niste teritorii si sa nu le pierdem pe cele deja castigate.

Link to comment
Share on other sites

Astazi castigam si noi 4/4? FORTA RDT!@!@ sau macar sa le aparam pe ale noastre.

Castigam, cum sa nu castigam, naspa o sa fie cu Avispa, si cu SP.. Dar daca ascultam vom castiga 100%.

 

Ne vedem diseara la wars, pe la 19:40, sunt la info, ;d.

 

Mnah, sp aproape 41..

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru aseara. Am pierdut la mustata cu sp pe caligulas. Nu e nimic, on seara asta le dam dauna.

Haideti la war si nu mai stati acasa. Avem war uri grele si sunt turfuri de baza.

De pe telefon

Bafta

Link to comment
Share on other sites

@, Nu, voi zice mereu "de pe tableta/telefon" pentru ca nu scriu corect gramatical cu ele. Si sa nu imi fac imagine de analfabet. Cat despre gluma aia... glume de santier naval...

Salut Red Dragon Triad.

Astazi avem war-uri foarte importante. Haideti sa luam amaratu' ala de Caligulas LV, daca l-am luat, incepem sa ne desprindem si noi si vom avea mai multe turf-uri. Suntem intr-o forma destul de buna.

Haideti la war-uri.

Link to comment
Share on other sites

2 user(s) are reading this topic

2 members, 0 guests, 0 anonymous users


  • @GF CarreY cred ca e a 3 a oara saptamana asssta cand te vad aici, nu ai altceva mai bun de facut?! Vorba accea care ti-am mai zis-o odata: ,,Curiozitatea a ucis pisica''.

 

 

Iar voi ceilalti la 20:20 sa fiti toti on cu job arms si materiale, avem waruri grele si trebuie sa le castigam! Spor!

Link to comment
Share on other sites

@, cica scrii incorect gramatical, pai normal daca ai incapacitatea de a invata limba romana. Nu cauta scuze de genu de pe tableta sau de pe telefon, eu cand scriu de pe telefon ma corectez.

Link to comment
Share on other sites

@, Nu inteleg.....

Salut RdT.

Diseara la WAR-uri:

La 19:55 toti in HQ cu MINIM 30.000 materiale si job arms dealer.

Incercat sa nu fiti rambo, ascultati de rank 4+ si eventuali coordonatori.

Iei masina, intri pe turf, cobori, tragi, omori, urci iar in masina si cauti alte tinte.

#LV ROSU

Link to comment
Share on other sites

@, Nu inteleg.....

Salut RdT.

Diseara la WAR-uri:

La 19:55 toti in HQ cu MINIM 30.000 materiale si job arms dealer.

Incercat sa nu fiti rambo, ascultati de rank 4+ si eventuali coordonatori.

Iei masina, intri pe turf, cobori, tragi, omori, urci iar in masina si cauti alte tinte.

#LV ROSU

Tu macar gandesti ce scrii?

Spui sa nu mergem rambo si mai jos spui: Iei masina, intri pe turf, cobori, tragi, omori, urci iar in masina si cauti alte tinte, ASTA NU INSEAMNA RAMBO?

Eu zic mai bine sa iti vezi de scoru tau....Nu mai incerca sa te dai sef, nu e de tine.

Link to comment
Share on other sites

@, Frate, tu ai probleme grave de tot. Tu din orice cauti cearta ca esti "Unu pe altu" cu mihai.. L0l? Mai taci si lasa-ma in pace, nu te deranjez nu ma deranjezi. Nu ma mai arde atat la cap cu tampeniile tale.

Haideti la war. SP Se dau mari ca sunt mai buni ca noi, deja se lauda ca LV e mov.

Haideti sa le demonstram de ce suntem in stare.

La 20:00 avem war, haideti!

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.