Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

..se destrama si factiunea pe care o tot frecventez de prin noiembrie 2014. Au iesit si aud ca o sa iasa toti, de la cei mai vechi, legende pentru mine pana la cei mai noi de care m-am atasat. O sa imi dau si eu demisia doar dupa ce apuc sa il votez pe BigDevil in noua sa functie, deja cred ca stiti ca el este cel mai in masura si o sa fie un bun lider (da, homo), sper ca o sa va fie dor de minusurile mele, ca worst-urile mi le-a furat nemernicu de Tw1st. Sper ca luati si LS-ul acum ca iese taximetristu de slade, de care o sa imi fie foarte dor.

Da' dişi' plecați ma toti, o sa-mi fie dor de tine, darreno, sper să ne mai revedem, bAftă.

Link to comment
Share on other sites

@, Nu o sa te uitam, ramai cu bine, am ajuns pe sfarsit sa vad ce persoana marfa esti, si sper ca ai vazut si tu ca nebunia mea nu e rea. =)

Edited by Eu sunt Evil
Link to comment
Share on other sites

@, @,

 

Amandoi sunteti nabii mei.

Va urez bafta mai departe cu ce vreti sa faceti atat pe server ( daca decideti sa mai jucati ) cat si cu viata reala.Aveti tot respectul meu!

Slade, imi amintesc cum asteptam toti 3 la hq sa dam testele prima data, eu, tu si Destema. Mi-a facut placere sa lucram cot la cot, dar si sa fiu sub comanda ta. Tot respectul meu pentru tine.Bafta mai departe! Nu prea am ce sa-ti zic pentru ca stii deja cat de mult te iubesc ( no homo ).

M1H41, mersi mult pentru sansa acordata.Felicitari inca odata ca ai luat Las Venturasul, lucru pe care nu toti il pot face. Esti un prieten bun, ne-am inteles si ne vom intelege bine in continuare.Succes cu ce iti propui.

 

Cat despre competitia la lider: Nu ma intereseaza asa mult sa iau lider. Daca iau bine, daca nu iar bine. Vreau totusi sa nu votati pe prietenii, vreau sa votati pe cine credeti ca e mai bine, alegeti cea mai buna varianta pentru conducerea factiunii. Succes tuturor candidatilor!

Link to comment
Share on other sites

In aceasta factiune ma simt ca acasa, sunt atasat de toti membri indiferent de ce se v-a intampla diseara la votarea noului lider (ii urez si lui mult succes, si felicitari ), am un GIFT pentru voi sa il purtati sanatosi, REMEMBER ALL RDT TEAM, cu ajutorul acesteia am cucerit Las Venturas, REMEMBER M1H41



P.S: Multumiri lui RacketzZz pentru poza ! drE's design!



For Rack : 25vzklz.png




FOR ALL TEAM : yk3UL9J.png



Va pup pe toti :*


Link to comment
Share on other sites

Orice s-ar întâmpla trebuie să rămânem uniţi şi să ne concentrăm asupra war-urilor, să rămânem în top, să reuşim să păstrăm oraşul Las Venturas.

 

O sa ramanem, foarte uniti!

 

Succes tuturor' diseara la Votare, ne vedem in game,bAFta.

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi,vreau sa va arat cum vad eu samp-ul cand sunt drogat:

 

http://imgur.com/a/HAYoi

 

Nu cred ca era de la tine, ci de la PC, nu-i mai da si lui.

 

Ce zi naspaa, afara ploua, e uratt de tottt, in game e ANOST, rau de toTT, macar sa castigam war-urile de diseaara,poate.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos din partea voastra!Cum vreti sa ajungeti rank 3+/legende daca atunci cand dati de greu plecati?Luati exemplu de la BigDevil/AleXx[DOUD]/M1H41 care nu au plecat nici atunci cand au ramas fara HQ.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos din partea voastra!Cum vreti sa ajungeti rank 3+/legende daca atunci cand dati de greu plecati?Luati exemplu de la BigDevil/AleXx[DOUD]/M1H41 care nu au plecat nici atunci cand au ramas fara HQ.

Kevin, sunt cateva' exemple de p layeri, cei care vin pt. 24/24, cei care raman la greu, si cei care pleaca daca pierd 2-3 war-uri.

 

Hai ca acuma m-am trezit si eu, ne vedem mai încolo.

Link to comment
Share on other sites

Kevin, sunt cateva' exemple de p layeri, cei care vin pt. 24/24, cei care raman la greu, si cei care pleaca daca pierd 2-3 war-uri.

 

Hai ca acuma m-am trezit si eu, ne vedem mai încolo.

Macar am luat LV, chiar dac' a tinut 2 zile, l-am luat
Link to comment
Share on other sites

Multumesc foarte mult tuturor celor care m-au votat! O sa fac tot ce imi sta in putere sa aduc aceasta factiune unde merita!

Nu va asteptati acum sa castigam foarte multe turfuri, o sa fie foarte greu, nici m1h41 nu a luat lv din prima, a ramas fara hq, dupa a luat lv-ul!Vorbim in game!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc foarte mult tuturor celor care m-au votat! O sa fac tot ce imi sta in putere sa aduc aceasta factiune unde merita!

Nu va asteptati acum sa castigam foarte multe turfuri, o sa fie foarte greu, nici m1h41 nu a luat lv din prima, a ramas fara hq, dupa a luat lv-ul!Vorbim in game!

Orice mafie are mereu suisuri' si coborari, din cate stim toți, s-ar putea ca de luni sa fie nașpa, poate se schimba si oraru'.

Ne vedem maine RDT, nb.

 

Kevin, grija mare la ce vei face, sunt mulți post-hunteri, nu face greseli ca alții, nu fi' grabit, cerei' sfaturi lu' m1, bft :*. ( hai sa il mai ținem pe duda in spawn, n-are ce sa-ti mai faca).

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

Feliitari Kevin, mi-ai fost coleg, ai fost de treaba in cele 15 zile cat an stat in mafie, succes cu functia, poate o sa revin sa te ajut, mult succes

 

No report

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.