Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mi au lasat si mie banul pharell a editat video dar i am dat pm lu kelton si astept sa i ceara dovada completa pt ca ce aveam eu era un mod de wr2 ce i a aratat lui , in fine astept o parere mai buna decat a lui Dookid

Link to comment
Share on other sites

Ma uit mai bine pe dovada , mai rau ma mir cum a putut sa mi dea ban acest om , scria in osf acl niste numere si aveam o arhiva care avea cateva numere si el a dat ban , doamne fereste.

Link to comment
Share on other sites

Astia nu stiu in !@#$ mea sa lucreze cu OSF frate. Mie OSF imi inregistreaza si chatlog samp + skype. Si cand dau "RENKO.EXE" imi apar conversatiile. Pun pariu ca iau ban si pentru aia la cat de !@#$%^&*( sunt ei.

 

 

Edit: Nu ai cu cine frate sa joci pe aceasta comunitate. Eu m-am reapucat mai mult pentru prietenii mei (Gty., dRE, Blaskhowitz123 si Rubinho10). Crezi ca ma lasasem de nebun? Crezi ca am primit ban de nebun? Nu, am vazut atatia admini jalnici, !@#$%^, care nu fac nimic, fac doar ce vor ei.

 

Edited by LeoNardz0r
Link to comment
Share on other sites

Da mi-a ramas banul pt urme de coduri descarcate auzi si tu pentru ce a putut sa mi dea ban , imi pare rau ca nu am stat mai mult cu voi dar cu adminii astia ... , mai ales pharell ciudosu care sta pe mn pe fiecare cont pana gaseste orice ata de care sa se agate .

Pup RDT.

Link to comment
Share on other sites

Păi urme de cod în OSF de acum cât timp? Poate ţi-a găsit log de cod de atunci când ai luat ultima dată.

A gasit urme ale download-ului de cod , n-am mai pomenit asa ceva .

Daca scrii acum : Download renko iei ban!

Edited by iLIVE
Link to comment
Share on other sites

@@VAMPIRe, cu siguranta ca o sa incepem sa luam turfuri in LV, trebuie doar sa ascultati ce zic la waruri, de influenta ma ocup eu.

 

Daca aveti prieteni care n-am factiune si stiu cat de cat sa traga si sa asculte niste ordine simple, va rog sa-i invitati RDT

 

Intra cine vrea

Ramane cine poate

Link to comment
Share on other sites

Neatza ! LV rosu :*

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.