Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@DemOnGTA, băi șobolan rujat mai du-te dracu că nu ți-am dat eu voie să postezi aici, te crezi și tu șmecher pe un joc din 2004. Postezi și tu peste tot mamă ce faci și tu.. Crezi că impresionezi pe cineva. Hai cântă la altă masă că n-am chef de plozi. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Zenod , taci ma drq acolo si calm nu ma dau mare , am zis la gluma , vad ca tu ești ala smech care zice ca le face pe toate.Si nu trebuie să-ți cer tie voie ca sa postez aici fiindca nu Ma-ta a făcut acest topic , așa ca inchideti drq gura aia mare. (Ultimul post)

Link to comment
Share on other sites

Zenod , taci ma drq acolo si calm nu ma dau mare , am zis la gluma , vad ca tu ești ala smech care zice ca le face pe toate.Si nu trebuie să-ți cer tie voie ca sa postez aici fiindca nu Ma-ta a făcut acest topic , așa ca inchideti drq gura aia mare. (Ultimul post)

Vezi ca n-am zis de mă-ta, ca n-are săraca nicio vină că ai tu IQ pe minus. Vezi cum îți mai merge gura aia spurcată, nu ești la tine pe tarla să comentezi. Așa să vorbești cu țărănoii tăi

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc băieți! Sper sa ne înțelegem bine! Hai maine sa fim mai mulți On sa recuperam turful pierdut aiurea. Ne auzim maine pwp!

Link to comment
Share on other sites

@@GF X3n0n, pai daca nu era mai ziceam? :))

 

@@AIM PeL, no sa moara geak mea Larisa, cum sa fac eu asa ceva.. esti senerios?

 

@@ARMYs ZEW,=))))))))))))) iesi ca nu te cred.

 

Ba baieti, imi cer scuze ca n-am putut ajunge in aceasta seara la war.. dar am fost plecat si n-am avut cum sa pun invoire am plecat inopinant la o bere si de acolo am ajuns prin alta parte.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.