Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut dragoni! Care mai e treaba? Felicitari pentru zone, sper ca si atitudinea din cadrul factiunii a ramas la fel de cand m-am retras. Azi am zis sa ma uit si eu pe RPG deoarece eram curios ce se mai intampla. Si am vazut asta http://imgur.com/a/D4alG ? Sunt eu prost sau s-a schimbat regulamentul? Din cate imi amintesc liderul nu are voie sa faca reclamatie pe site-ul rpg ci doar prin PM. Oricum mi se pare penibil, spor la waruri si cat mai multi. Ascultati de Edu, daca e cel de pe vremea lu Lolza face treaba buna cu voi, la fel si Silviu. Succes la waruri, ma gandesc sa revin si eu, dar inca nu am un motiv pentru care as face-o. Ne mai auzim

Edited by M1H41
Link to comment
Share on other sites

@M1H41 Ala sunt, ala sunt :)) Vreau sa-mi reschimb numele, sa revin la EDU, insa e furat de un civil de level 1, probabil eu care mi-am facut contul sa nu ia cineva numele.. Daca te razgandesti sa vii, te astept cu cel mai mare drag :) 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, vtmBSiLENT said:

mare party, nu SP era problema in LV, ci Avispa, nu prea inteleg de ce esti asa fericit ca am luat 3/3 :D 

Eh nu-s fericit că ai luat 3/3 sunt că i-a scos Theliar cu fp pe cei care îndoiau codurile la wars şi mai sunt câțiva

Link to comment
Share on other sites

Baieti se pare ca eu o sa iau 3/3 de data asta sunt sanse foarte mici ca ambii sa retraga...asta e se pare ca trebuie a fi Ion Creanga ca sa poti intra intr-o factiune.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, HG JACKUS said:

Party mare baietii a iesi vtm cu 3/3 de Luni luam lv,da

Ce sa iei tu LV-ul ma ? Il iei odata si il pierzi, poate n-ai auzit de mine, defapt de noi, daca tot sunteti asa buni, intru de saptamana viitoare in avispa sau sublider in Sp, astept sa ma tineti in HQ, aveti noroc ca-i Google la voi si nu ma stresez tare, cat e el, in rest.. ne vedem pe turf.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CosminT said:

Baieti se pare ca eu o sa iau 3/3 de data asta sunt sanse foarte mici ca ambii sa retraga...asta e se pare ca trebuie a fi Ion Creanga ca sa poti intra intr-o factiune.

Daca e sa iesi asa te asteptam inapoi

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ColorsV3SeTTINGS said:

Ce sa iei tu LV-ul ma ? Il iei odata si il pierzi, poate n-ai auzit de mine, defapt de noi, daca tot sunteti asa buni, intru de saptamana viitoare in avispa sau sublider in Sp, astept sa ma tineti in HQ, aveti noroc ca-i Google la voi si nu ma stresez tare, cat e el, in rest.. ne vedem pe turf.

Lăsa ba oamenii in pace urâtule, ho calm, ca degeaba te duci avispa sau sublider in păsărică, te bate Roberts cu buzele legate la spate. Pup.

Băieți, o sa revin si eu când termin pe 4. Si mai aduc câțiva conaționali.

Edited by Askhanar
P pam
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, ColorsV3SeTTINGS said:

Ce sa iei tu LV-ul ma ? Il iei odata si il pierzi, poate n-ai auzit de mine, defapt de noi, daca tot sunteti asa buni, intru de saptamana viitoare in avispa sau sublider in Sp, astept sa ma tineti in HQ, aveti noroc ca-i Google la voi si nu ma stresez tare, cat e el, in rest.. ne vedem pe turf.

usor ma nebunaticule

 

10 hours ago, Askhanar said:

Lăsa ba oamenii in pace urâtule, ho calm, ca degeaba te duci avispa sau sublider in păsărică, te bate Roberts cu buzele legate la spate. Pup.

Băieți, o sa revin si eu când termin pe 4. Si mai aduc câțiva conaționali.

mars =))))))

vezi ca sapt viitoare plec, nu ma mai vezi pana in septembrie

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.