Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 5/8/2018 at 3:31 PM, ColorsKiNG said:

@AIM kendrick Opa Showking lider, dar parca aveai interdictie prin mafii, nu? :) 

Pai fututi mortii ma-tii de pitic de gradina vezi ca poate dau o tura pe la oradea si  iti fut o mama bataie de iti iese cacatul asta de joc din cap in mortii ma-tii de copil prost , te pun pitic de gradina in curte fututi mortii ma-tii  de avortat te dai smardoi pe un joc baga-mi-as pula-n gura ta orfanule , mama coaie ca de til vad pe asta pe strada til calc in picioare .

Link to comment
Share on other sites

Evidenta a fost facuta si postata direct in topicul de sanctiuni, click AICI pentru a fi redirectionati acolo. Ea va fi facuta si azi si maine, iar in cazul in care mai pierdem vreun turf, o sa continui sa o fac pana cand terminam ce am inceput.

 

Cei care stiti ca nu dati pe la vreun war, verificati des topicul ala.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AIM iRazor zis DHead said:

Evidenta a fost facuta si postata direct in topicul de sanctiuni, click AICI pentru a fi redirectionati acolo. Ea va fi facuta si azi si maine, iar in cazul in care mai pierdem vreun turf, o sa continui sa o fac pana cand terminam ce am inceput.

 

Cei care stiti ca nu dati pe la vreun war, verificati des topicul ala.

Ce rău eşti :( 72 vremmm :O 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Evidenta a fost facuta si postata direct in topicul de sanctiuni, click AICI pentru a fi redirectionati acolo. Ea va fi facuta si azi si maine, iar in cazul in care mai pierdem vreun turf, o sa continui sa o fac pana cand terminam ce am inceput.

 

Cei care stiti ca nu dati pe la vreun war, verificati des topicul ala.

A dracu pielea pe tine 

Link to comment
Share on other sites

Razor, vreau şi eu skin-ul ăla de ironman din ultimul tău episod rapid, sau dacă nu mi-l dai zi şi mie unde-l găsesc.wwwwww

Link to comment
Share on other sites

Skinul se numeste "Lance Butters BLUZA" si e facut de Legend. Il gasesti la un simplu search pe Gogu. Skinul e criptat ca sa nu se modifice texturile.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AIM iRazor zis DHead said:

Skinul se numeste "Lance Butters BLUZA" si e facut de Legend. Il gasesti la un simplu search pe Gogu. Skinul e criptat ca sa nu se modifice texturile.

Am observat :))

Link to comment
Share on other sites

Spartanilor, ce faceti ma? Ne innecam ca tiganu' la mal? Suntem foarte aproape de realizarea unui obiectiv pot sa spun legendar, un obiectiv pe care multi au incercat sa-l acapareze. 

 

Avem jucatori buni in factiune, jucatori cu intentii bune si intelegatori, dar avem si uscaciuni, cum a zis si Kappa in " Anunturi importante ", degeaba unii se strofoaca daca altii nu dau pe la war cu zilele.  Nu zic ca eu sunt mare zeu in mafia asta, stiu ca sunt pielea pulii pe langa unii de aici, mai ales ca trec printr-o perioada foarte grea atat pe plan virtual cat si real, nu sunt in forma deloc, mouseul mi s-a bulit si el si asta ma " ajuta"  si mai mult, dar incerc sa vin la war, ascult ordinele impuse de kappa, bey, unchiu, theo, irazor, incerc ca in momentele in care nu pot intra sa dau cocntul unui tovaras de incredere. Am ajuns departe si nu vreau sa ne punem singuri piedica. De aici in colo vom avea war-uri grele, saptamana asta a fost deja infernala, ne-am batut de vreo 5 ori pana in ultima runda pentru turf. 69 PM se ridica, VTB si VTD la fel, trebuie sa ne mobilizam. Prin urmare, vreau sa va sfatuiesc ca de acum in colo sa incercati sa fiti mult mai activi. Daca chiar nu puteti intra, dati contul unui tovars de incredere, sau vorbiti cu beyond si rezolva cu un membru Royal pentru ziua in care absentati daca stiti cum zic. Cei care stiu ca nu pot face asta sunt rugati sa plece, trageti mafia in jos, decat sa vedem 13/28 online, mai bine ne lipsim. 

 

Din nou repet ca nu ma cred zew, da, am experienta mare in mafia asta, poate cea mai mare experienta dintre toti cei care se afla in factiune la ora actuala, stiu cu ce se mananca RDT, dar nu ma dau zmeu. Toti spuneti ca ati venit sa ajutati aici, atunci faceti ce ati promis si nu mai asteptati sa va castige altii war-urile iar la final sa fiti trecuti la legende. 

 

Haideti baieti, eu in curand chiar nu mai pot juca deloc, sunt multe motive la mijloc pe care nu pot sa le enumar. Va fii un plus pentru viata mea sa nu mai intru in jocu' asta infect, dar nu voi lasa ca aceasta pauza sa se asterne pe contul meu in permanenta pana cand mafia mea de suflet nu va cuceri toate orasele! Haideti sa ne mobilizam, okey? Ganditi-va bine la tot ce am scris, pussy!

Edited by AIM BigDevil ZuZ
Link to comment
Share on other sites

Incepand cu ziua de Luni, 14.05.2018, nu se vor mai accepta mai mult de 3 invoiri pe zi. Cine n-are timp de waruri sa-si dea demisia. Inactivitati la fel, pana nu terminam treaba il sfatuiesc pe @BeyondOwn ROYAL sa nu mai accepte decat in situatii speciale si doar celor care nu au primit sanctiuni pentru absente de la waruri.

 

Daca stiti ca n-aveti timp, chef, bani de curent de la 20:00-22:00, dati-va demisiile, avem oricum destui oameni care vor sa faca parte dintr-un record unic pe comunitate, cand mai e atat de putin de facut. La urmatorul war pierdut cu 69Pier Mobs incep sa sanctionez pe oricine nu asculta de organizatori, indiferent de rankul lor. Daca cineva va zice sa mergeti undeva/sa faceti ceva, cuvantul lor e cuvantul Domnului.

 

O sa continuam si pe saptamanile viitoare traditia de a face evidente zilnice.

Edited by AIM iRazor zis DHead
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AIM iRazor zis DHead said:

Lasa-i ma in pace, noi avem admini ca sa aiba cine sa-si dea ban si sa nu mai stie sa si-l scoata =))

:)) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.