Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

32 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

Ma laud pe dracu sa ma ia, mai am 20GB liberi din 1TB =))

 

I-am dat eu voie sa posteze ;) A fost membru RDT mai mult timp decat ai tu impresia, si-a castigat dreptu' de a posta aici :)

Bine frăţik, pentru tine nu mă bag :) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AIM iRazor zis DHead said:

Ma laud pe dracu sa ma ia, mai am 20GB liberi din 1TB =))

 

I-am dat eu voie sa posteze ;) A fost membru RDT mai mult timp decat ai tu impresia, si-a castigat dreptu' de a posta aici :)

Sa nu uitam ca am fost La Vio 24 turfs , Edu 24 turfs , Irazor 24 turfs 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ShowKing said:

Sa nu uitam ca am fost La Vio 24 turfs , Edu 24 turfs , Irazor 24 turfs 

Bine, skuzik :(( 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, ShowKing said:

Sa nu uitam ca am fost La Vio 24 turfs , Edu 24 turfs , Irazor 24 turfs 

Codat mic si rau ce esti

Link to comment
Share on other sites

as vrea ca saptamana asta sa intrati toti la waruri ca sa terminam treaba o data pentru totdeauna.. cine nu poate veni, invoiri oricum nu acceptam asa ca ori dati contul unui amic ori fw

aseara doi oameni am stat la attack, doua attack-uri am prins, nu e indoiala ca diseara n-o sa prindem alte doua asa ca planul e ca azi si maine sa fim toti si sa luam ultimele 4 turfuri

 

Link to comment
Share on other sites

Din cate am scris si in topicul de invoiri, nu o sa accept invoiri pentru maine si sper ca toata lumea sa poata fi prezenta la warurile de maine seara si pregatita sa indeplinim obiectivul la care am muncit 3 luni de zile.

Edited by BeyondOwn ROYAL
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, BeyondOwn ROYAL said:

Din cate am scris si in topicul de invoiri, nu o sa accept invoiri pentru maine si sper ca toata lumea sa poata fi prezenta la warurile de maine seara si pregatita sa indeplinim obiectivul la care am muncit 3 luni de zile.

Da bine bine vezi sa pui Ryz in paranteza langa Shadow pe semnatura ms pwp

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, HERMENOTIS EGIPTEANU said:

cat oi mai trai, sa nu te mai vad niciodata langa mine la volan

Ba acum sa moara ce-am pe casa, zici ca eu am pus textura aia acolo, ce plm vrei sa-i fac daca s-a rasturnat masina? Ayaye, e plin de buguri si texturi puse ampulea, nu va pune nimeni sa va urcati la mine pe masina. Si Theo si Unchiu si Kraxurz au inf-uri la HQ, talpa la ei :)) 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Ba acum sa moara ce-am pe casa, zici ca eu am pus textura aia acolo, ce plm vrei sa-i fac daca s-a rasturnat masina? Ayaye, e plin de buguri si texturi puse ampulea, nu va pune nimeni sa va urcati la mine pe masina. Si Theo si Unchiu si Kraxurz au inf-uri la HQ, talpa la ei :)) 

PAI DIN CAUZA SOFERULUI INCREDIBIL, EXTREM, DE PROST SI PROST SI FOARTE PROST S-A RASTURNAT MASINA, DE-AIA. NU NE PUNE NIMENI SA NE URCAM, DA TOTUSI NU E MAI BINE SA AJUNGEM CAT MAI MULTI DEODATA PE TURF CARE ERA SI IN ALT ORAS?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

AZOREL PROSTULE

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, HERMENOTIS EGIPTEANU said:

PAI DIN CAUZA SOFERULUI INCREDIBIL, EXTREM, DE PROST SI PROST SI FOARTE PROST S-A RASTURNAT MASINA, DE-AIA. NU NE PUNE NIMENI SA NE URCAM, DA TOTUSI NU E MAI BINE SA AJUNGEM CAT MAI MULTI DEODATA PE TURF CARE ERA SI IN ALT ORAS?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

AZOREL PROSTULE

Ho că ai luat unban, nu turba =)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Capi said:

Bai baieti, eu nu joc pe rpg1, dar vreau sa va felicit pentru cele 72 de turfuri. Adevarati codati.

tenc iu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.