Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitări băieți pentru cele 72 zone, ma bucur ca am putut sa ajut cat de mult am putut si după posibilități :))), îmi pare rău ca nu am putut sa rămân pana la capăt dar cariera si viața personala au întâietate.

Va pup si sa ne auzim cu bine. Felicitări inca odata Bey, the0, unq, kappa, jilki etc.

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Felicitari, meme-ul asta il dedic voua:

 

 

P.S. Chiar doresc sa va felicit pentru munca depusa, in special jucatorii pe care ii cunosc.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, HERMENOTIS EGIPTEANU said:

PAI DIN CAUZA SOFERULUI INCREDIBIL, EXTREM, DE PROST SI PROST SI FOARTE PROST S-A RASTURNAT MASINA, DE-AIA. NU NE PUNE NIMENI SA NE URCAM, DA TOTUSI NU E MAI BINE SA AJUNGEM CAT MAI MULTI DEODATA PE TURF CARE ERA SI IN ALT ORAS?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

AZOREL PROSTULE

Plm, ti-am zis ca e naspa ce s-a intamplat. Oricum treaba e clara, da ayaye.

 

Va pewp pe toti care ati fost in RDT sa ajutati si cand am avut eu nevoie si cand a avut Beyond. N-o sa fiti uitati. Cei care dupa RDT va cautati o noua casa, va astept in SP. #FurMembri

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, HERMENOTIS EGIPTEANU said:

de dimineata imi deschid netu nu pot sa cred ce vad rdt ia 72/72 chiar ca nu mai suport

nu v-ati suparat sa rupeti codurile frate lasati fara turfuri mafiile

voi chiar nu va ganditi ca stricati o generatie

Ne pare rău no sa mai facem

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TLG KAPPA said:

dupa un banger acum un an in care gurile rele spuneau ca am luat un record pe un server fara jucatori, am revenit cu unul pe cel mai mare al comunitatii

i wonder ce vor spune de data aceasta gurile rele? :))

"N-ati avut concurenta" pai n-avem concurenta CA SUNTEM NUMARU 1 BAAAA

Link to comment
Share on other sites

Just now, AIM iRazor zis DHead said:

"N-ati avut concurenta" pai n-avem concurenta CA SUNTEM NUMARU 1 BAAAA

Am avut cau venit băieți grei din chia și alte teamuri bazate dar nau fkt fata terorii lui ryz ahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Just now, AIM Ryz said:

Am avut cau venit băieți grei din chia și alte teamuri bazate dar nau fkt fata terorii lui ryz ahahahahaha

Phax acum cateva luni "In SF se stie ca nu intra nimeni"; Royal Team acum "72/72 ez katka"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AIM iRazor zis DHead said:

Phax acum cateva luni "In SF se stie ca nu intra nimeni"; Royal Team acum "72/72 ez katka"

Acum,  o sa vina mulți ca cică nu am avut adversari,  ca 'bravo v-ați realizat pe un joc' pula noastră,  n am avut adversari ca am fost prea buni pentru ei,  și joc sau ce o fi,  alții au încercat și nu au putut sa facă asa ceva,  și nici nu o sa mai facă nimeni. 

Edited by AIM Ryz
Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor celor care au ajutat la acest record, a fost un parcurs plin de nervi si frustrari atunci cand lucrurile nu au mers asa cum ne-am asteptat insa una peste alta pot spune ca a meritat si cred ca pentru multi dintre "veteranii" acestei factiuni a insemnat probabil un capat de linie pe acest server iar printre aceea ma enumar si eu. O sa ma ocup de factiune pana voi acumula 4 luni vechime ca si lider iar apoi voi lasa functia unui jucator cu mai mult timp liber si sper eu cineva cu experienta care sa tinta factiunea in in top acolo unde ii este locul.

 

@KAPPAsenpaia realizat semnatura pentru acest record, all credits to him( si reclamatiile evident =)) ), asadar o sa o las aici pentru toti cei ce vor sa o poarte. 

WSeEFWv.png

 

In final as vrea sa ma adresez gurilor rele, haterilor mai pe inteles tuturor care sustin si tot propaga ideea ca RDT in tot acest timp a fost cea mai ,,codata,, factiune de pe server, ei bine nu am de gand sa stau sa scriu romane care nu vor fi citite/intlese de nimeni ci voi lasa statisticile sa vorbeasca de la sine, salut.

xHlRA8t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.