Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 8/3/2019 at 1:56 PM, Rubinho10 said:

Saluuuuuut!

Obligatoriu atac pe HQ, poate pana luni se umple mafia si nu mai avem probleme.

Degeaba, suntem 4 r4+ daca nu stau eu nu sta nimeni la attack, am vazut asta azi

Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru warurile de astăzi baieti!

imi pare rău ca nu am putut ajunge și eu, dar am lucrat. Ne vedem săptămâna viitoare ca intru in concediu. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Salut, colegi! Nu stiu cati dintre voi frecventati forumul si cati dintre voi cititi ce se discuta pe aici, dar voi lasa aici parerea mea referitoare la felul in care decurg warurile.

E un lucru bun ca ne-am luat HQ-ul dar mi se pare INADMISIBIL sa pierdem in halul asta Caligulas: https://www.rpg.b-zone.ro/wars/view/12496

Am observat ca, atat impotriva SP-ului, cat si impotriva ELC-ului, pe acest turf este un haos total. Tot warul subliderii, eu si inca cativa membri am spamat pe /f sa stam toti uniti pentru ca ii facem la influenta, pentru ca nu are absolut niciun rost sa te bati cu ei din moment ce ei trag mult mai bine (cu cod sau nu, nu prea mai e relevanta chestia asta pe b-zone in ziua de astazi). Nu ati ascultat deloc, ati facut ce v-a taiat capul, unii dintre voi ati facut secundele si apoi n-ati mai venit pe turf, in conditiile in care scorul era de 4-4 si aveam nevoie disperata de voi. Mi se pare de-a dreptul aiurea ca o mafie care vine din fundul SF-ului si are si mai putini membri online decat noi sa ne iau turful de langa HQ. 

Sa nu mai zic de warul de pe Creek in care SP in 10 oameni ne-a dat ceva emotii.

E pacat de noi, sincer, pentru ca mafia s-a umplut, s-a format un colectiv frumos, avem potential, dar.. jumate dintre voi nu asculta.

Ii recomand lui @B R A Y sa faca o sedinta (cand are timp si cand considera ca este momentul potrivit) in care sa puna la punct anumite aspecte.

Link to comment
Share on other sites

Salutare draguteilor! 

Maine avem un war pe turful de la Caligulas! Sper sa ne prezentam in număr cât mai mare și sa ascultați odată când va spune omul ca influența este mai importantă! Când am avut war cu Southern Pimps acolo, primele runde ma rugam de voi sa veniți unde va chemam, și majoritatea membrilor, mergeați in ei și mureati pe capete.. când in sfârșit ați înțeles ca pierdem warul și ați binevoit sa ascultați de ce strigam împreuna cu conducerea pe chatul facțiunii, ați văzut ca am câștigat! Sper sa nu va încăpățânați mâine sa încercați voi sa demonstrați ca sunteți buni! Succesele vin in urma lucrului de echipa, nu individual. Nu Jucați pentru best, Jucați pentru echipa! Ne auzim mâine la war, va aștept in număr cât mai mare! O seara buna sa aveți!

Link to comment
Share on other sites

Baieti din pacate eu nu pot intra la waruri ceva timp deoarece nu am internet momentan,Laur sper sa nu te superi pe mine ca am sa revin.Apropo internetul de il am acum e hospot de la telefonul mamei mele care vine seara la 19-20 de la munca,sper sa ma intelegi Laur si astept sa ma suni maine sa iti spun tot.Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru astăzi baieti! Sper sa ne prezentam in număr cât mai mare mereu! Mâine este o noua zi de waruri, și o sa fie puțin mai greu decât astăzi, dar sunt sigur ca o sa ne descurcam! Sa aveți o zi plăcută! Ne auzim pe seara in joc 

Link to comment
Share on other sites

Salut, baieti! Eu am fost plecat de la 8 dimineata pana pe la 2, m-am alaturat tarziu voua la waruri pentru ca maine e ziua mamei mele si a trebuit sa fac cumparaturi si sa mai rezolv cateva probleme. Maine sunt destul de sigur ca voi ajunge si mi-as dori sa fiti prezenti si voi in numar cat mai mare.

Aiurea rau ce s-a intamplat azi, am auzit ca la warul cu VTB s-a intamplat ceva nasol, despre cel cu ELC n-am ce sa mai zic. Asta este, maine trebuie sa ne concentram sa nu pierdem cele 2 turfuri, in special HQ-ul.

 

Link to comment
Share on other sites

@B R A Y vtm te superi daca nu ajung azi la war? ti-am lasat detalii in cererea de invoire... stiu ca probabil ai nevoie de oameni pt influenta da' chiar nu pot ajunge azi... sti si tu cum e cu sarbatorile si alea, nu stai pe samp :)) succes la war si scuze inca odata.

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit, baieti. I-am umplut frigiderul unuia atat in joc,  cat si in reclamatie si am fost demis. :)) Sunt mandru de mine, pentru ca nu o sa accept vreodata unui pripas sa comenteze in fata mea, deci, fie ca am fost grosolan sau nu, felul in care am iesit din factiune a fost unul onorabil, demn de un adevarat baietas. Si va recomand si voua sa nu va ca**** pe voi pentru niste reclamatii pe un server pe care activitatea e la pamant, pe un joc care oricum moare in cateva luni si sa faceti ce va spune ratiunea. :))

Multa bafta la waruri, sper sa fiti si voi mai organizati si mai ascultatori, cheers! :*

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rubinho10 said:

Eu am iesit, baieti. I-am umplut frigiderul unuia atat in joc,  cat si in reclamatie si am fost demis. :)) Sunt mandru de mine, pentru ca nu o sa accept vreodata unui pripas sa comenteze in fata mea, deci, fie ca am fost grosolan sau nu, felul in care am iesit din factiune a fost unul onorabil, demn de un adevarat baietas. Si va recomand si voua sa nu va ca**** pe voi pentru niste reclamatii pe un server pe care activitatea e la pamant, pe un joc care oricum moare in cateva luni si sa faceti ce va spune ratiunea. :))

Multa bafta la waruri, sper sa fiti si voi mai organizati si mai ascultatori, cheers! :*

Ce nebun esti :)) asta imi place la membrii mei. Succes si tie, poate ne mai întâlnim prin factiune intr un viitor apropiat daca mai continui sa activezi acest joc. ?

Link to comment
Share on other sites

Hai ca da! 

Cum ma sa vrei sa faci fuziune intre servere cand hostul tau nu e in stare sa tina 500 de playeri on.. 

Sa fim seriosi.. Vad ca nu functioneaza serverul nici acum!

De waruri habar nu am, sa ma tina cineva la curent cu treaba asta! Seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.