Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Salut,din cate se vede si in ss acea jignire nu iti era adresata tie ci unui civil care s-a bagat cu avionul ala in mine,eu voiam sa ma pun pe pancarda aia iar el s-a bagat in mine si m-a bubuit,fiind putin nervos mi-a scapat un "fmm" pe chat insa se vede clar ca nu ti-a fost adresat tie deoarece scrisul de pe chat e foarte inchis la culoare ceea ce denota faptul ca eram la o distanta mare de tine,in plus nici macar nu apaream pe turf deci eram inafara lui,nu aveam nicio treaba cu tine,dar te inteleg,din ura si invidie omul e capabil de orice,pe langa asta eu nu am facut niciun post la RDT de cand sunt in Pimps,nu stiu ce au facut,ce nu au facut altii e treaba lor,crede-ma daca as sta si eu cu mana pe F8 la fiecare war cu voi sau cu fraps ON ati ramane fara multi membri, dar nu sunt genul.

 

Tin sa te contrazic... Tu erai pe acel panou,dupa cum vezi si langa acea sageata de pe minimap langa acel triunghi verde,esti si unul mov.Nu un civil a facut kamikaze,ci am fost eu cu acel dodo incercand sa urc pe panou,iar tu ai tras si a explodat.Textul se vede mai "inchis" deoarece in momentul in care tu ai injurat eu eram jos si tu sus.Daca imi aduc aminte bine imediat dupa ce m-ai injurat ai luat kick,de unde reiese ca adminul care ti-a dat kick,a vazut intreaga faza,si poate sa spuna si el ca nu era vorba de nici un civil.Dar cum nu am un video care sa demonstreze asta,singura mea dovada e acel ss.Stii si tu la fel de bine ca mine ca eu eram pe panou,insa fara dovada nu pot arata acest lucru.Totusi pentru o reclamatie mai veche de cand eram in rdt,pentru ca am spus cuvantul "mars" am primit un fw,si totusi "textul" era mai inchis.. Oare sa fie vorba despre acelasi "civil" ? Sincer nu am nimic cu tine,daca aveam nu ma oboseam sa scriu romane pentru a explica ce si cum.Daca reusesc sa gasesc acea dovada (daca adminul are asa ceva),o sa iti demonstrez ca eu eram pe panou,si voi incerca sa fac acest lucru doar pentru a demonstra cine minte si cine nu. Chiar pari un tip destul de ok,dar tu ai fost cel care a cazut la mijloc,eu nu am nimic cu tine,dar vreau ca aceasta ura sa dispara.Generatia actuala SP nu seamana deloc cu cea contra careia luptam acum ceva vreme,cand eram in tsar bratva. Si atunci se faceau posturi,insa nu ca acum.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, sunt noul vostru vechi coleg. (sau sublider, o luati cum vreti) . Sper sa ne intelegem la fel de rau ca inainte ( cei care ma cunosc ) . Ce sa mai zic, Lolza, vad c-ai ramas un nab in continuare:)) . Alcolus, la fel. Chrys, tu esti SAF ca intotdeauna.

Edited by BaD05
Link to comment
Share on other sites

Neata!
Acum m-am trezit si eu,cam obosit dar merge!

Voi ce mai faceti?

Link to comment
Share on other sites

Moaama am bantuit to orasul pe jos, autobuzu venea numai la 16:00.... :( Si am ales sa merg pe jos sa ajung la antrenament..... Hai ca ne vedem in game..

Link to comment
Share on other sites

Multumesc celor prezenti pentru activitate . Pentru saptamana viitoare astept in continuare propuneri prin PM pentru a face mereu ceva nou . Activitatea la HQ-ul pimps va fi una mai intensa daca ne vor supara in continuare . Ii asteptam si pe ei daca sunt pregatiti sa fie mafioti , daca vor sa fie doar posthunteri problema lor . Un weekend placut !

 

 

@, Nu mai ai ce cauta la hq-ul nostru de azi inainte. Am dat liber tuturor membrilor sa te omoare cand esti in curtea hq-ului asta inseamna si Zip si Cluckin. Daca vii aici pentru posturi nu esti binevenit. Nu te stiam asa . Daca cineva te omoara la hq-ul nostru numai place la reclamatii ca nu rezolvi nimic.

Edited by SQ Slade
Link to comment
Share on other sites

Salutare la toti, a fost frumos azi la antre, sper sa o tinem mereu asa sa fim in forma, se pare ca Shoutern Pimps se pun pe posturi aiurea, dar nu conteaza am si eu aici ceva frumos pregatit pentru ei >>> http://forum.b-zone.ro/topic/13062-southern-pimps-raporteaza-un-membru-report-a-member/page-142#entry3181303 +1 si voi.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa activitatea de azi . De acum ne ajuta si TTB la Death Match deci o sa mergem impreuna pe Pimps , poate si pe Vtb daca lung continua . Strangeti dovezi si le astept prin pm. Maine le mai dam cateva impulsuri :) . O seara placuta

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa activitatea de azi . De acum ne ajuta si TTB la Death Match deci o sa mergem impreuna pe Pimps , poate si pe Vtb daca lung continua . Strangeti dovezi si le astept prin pm. Maine le mai dam cateva impulsuri :) . O seara placuta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lbvf3jE.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@SQ Slade, BOSS, ăla face aşa că să ne dea afară din factiune... =)), au vazut sp că nu ne mai pot bate şi ce-au zis " hai bă să trecem la posturi" ... doamne, câtă minte au ? Am şi eu 3 poze când ne strică antrenamentul, nu ne lăsa să-l facem.

 

@, Te rog retrage reclamaţia care i-ai făcut-o lui prototype, te ştiu demult şi ştiu că nu eşti post-hunter..

 

@, Ţi-am zis să nu mai dai [/pee] că face ăla post.

Link to comment
Share on other sites

Neata ba, Man vezi ca la postu ala eram cu converse, si ala pusese masina pe struutter ala, sau cum o fii chemat.. Daca vreti pote sa confirme chiar el..

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.