Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. Am uitat sa imi scriu revenirea in Red Dragon. Sper sa facem treaba lafel cum am facut-o ultima oara cand am facut parte din acest gang, adica 30 de turfs-uri. Ne auzim la war si sper sa fiti cat mai jmecheri!

Link to comment
Share on other sites

Majoritatea de aici stati dupa rank din cate se vede ,doar pe interes cand vi se acorda un fw gata ,ati facut bagajelu si plecati . Nu va tine nimeni legati dar aici numai aveti ce cauta o sa stati civili multa vreme dupa ce un lider va acolda o sansa ,gresiti luati fw si tot voi aia suparati va puneti demisiile.Stati linistiti ca nu o sa ajungeti nicaieri asa . Nu va zic bafta mai departe

Link to comment
Share on other sites

Salut. Am uitat sa imi scriu revenirea in Red Dragon. Sper sa facem treaba lafel cum am facut-o ultima oara cand am facut parte din acest gang, adica 30 de turfs-uri. Ne auzim la war si sper sa fiti cat mai jmecheri!

Dacă te rog să îți scoți avatarul ăla, o faci? Nu de alta dar mi se face silă de skinurile care aparțin acelei mafii.

Link to comment
Share on other sites

Dacă te rog să îți scoți avatarul ăla, o faci? Nu de alta dar mi se face silă de skinurile care aparțin acelei mafii.

Eh rege, nu-s cele mai geniale skinuri, dar ala care il are el la avatar mi se pare cel mai OK, sa zic asa... :))

Link to comment
Share on other sites

Salut!
Nu am putut sa vin aseara la cele 2-a waruri cu Avispa si Pimps,a fost o furtuna...si nu am avut curent!
Astazi sper sa prinde 2 attack!

Vorbim,sall!

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit avem si noi 2 attack-uri.. A trecut ceva vreme.E bine ca avem war unul dupa altul,incepand cu ora 20:30. Ne auzim atunci.

# Ce le mai place sa sufere :-J

http://postimg.org/image/qjt5enwkn/

Am vazut ca avem si de la 20:00 cu GSB. Ala a cazut foarte bine,vedem atunci cum stam si cum ne prezentam si la restu.Daca il pierdem pe ala..

Edited by meeeeeeeeeeeeeeeez
Link to comment
Share on other sites

Baieti sunt 4 war-uri destul de grele deci vreau sa fie activitate cat mai mare diseara . Va pup si sper sa intrati cat mai multi de la 20:00 la 22:00. S-ar putea sa intarzii 10 20 de minute dar se va ocupa dragul meu alcolus de voi . Va pup :*:*8

Link to comment
Share on other sites

Salut!
Am o noua semnatura :))

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am (re)gasit.

 

Eu sunt noul vostru coleg, pregatiti-va de LV rosu.

 

Vreau sa-mi cer scuze fata de cei pe care i-am jignit in perioada cat am fost in Southern Pimps. Pace.

Cu valoare, Daniel. aka Andrew.exe

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am (re)gasit.

 

Eu sunt noul vostru coleg, pregatiti-va de LV rosu.

 

Vreau sa-mi cer scuze fata de cei pe care i-am jignit in perioada cat am fost in Southern Pimps. Pace.

Cu valoare, Daniel. aka Andrew.exe

Bine ai revenit Danielush. Logic ca facem LV'ul rosu. Sper ca pana de ziua mea, sau ma rog, pana dupa ziua mea, cand vin de la Costinesti, sa fie tot colorat in rosu. :)(zebedeul tau azi si maine)

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.