Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Plictiseaaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaa !

 

 

Nici un coleg din clasa nu mia lipsit, as vrea sa-i omor pe totiiiiiiii !!

 

 

Si, voi ce mai ziceti ?

Link to comment
Share on other sites

Dea, ce am aflat ca avem 2 profe noi, franceza - 22 de ani parca si inca una tot pe la 20-24 ani.

 

 

Eu as vrea sa-i omor pe toti, dar din pacate legea nu-mi permite asta, insa, creierul meu imi permite, rapid, dureros si fara remuscari.

Link to comment
Share on other sites

mda inca nor facut srv.........deja din prima zi de scoala am scris 5 pagini numa la biologie :))

 

neo dat teme cu sacu

 

si nam timp sa le fac ca merg la doctor ca am nush ce problema cu degetele :D (mana dreapta)

Link to comment
Share on other sites

Lex =)) , Ma sperii ma ce ganduri criminale ai , imi aduce aminte despre o zicala din melodia de la parazitii , "sunt inofensiv , dar gandul meu e criminal" . Te caracterizeaza =)).

Omg , eu nu prea scriu la ore , doar la mate si chimie ca am niste profesori , cei mai rai din scoala , la mate si chimie , restu nu scriu :))

Link to comment
Share on other sites

Profesori de cacat, conducere de cacat = scoala de cacat !

 

La 3 absente trebuie sa aduci scutire ca esti apt sa faci ore *** .... eu care lipseam cate 3-4 saptamani fara oprire .... cica da amenzi daca ai absente prea multe, sunt unii care nu vin tot anu si nu le da amenzi. Sincer, toti astia care s-au dus ca profesori sunt niste saracii, niste oameni care nu-si pot castiga existenta in alt domeniu.

 

Oricum, dorinta mea este sa-i omor pe toti, sa-i inchid intr-o clasa doua pe toti, sa arunc cu benzina peste ei, sa fumez un trabuc, si la sfarsit marele final, foc foc foc, sau sa vina niste teroristi sa ia cu asalt scoala, perfect, as fi ghidul lor, doar doar de as avea acces la o arma sa-l impusc pe ala de mate.

 

ON: Scoala ar fi super daca as avea alti profesori ... si mai ales alti colegi. Am cea mai de kkt clasa din scoala ... din pacate ... ei se comporta ca in clasa a 4-a ... va dati seama cat de maturi pot fi nu ? ...

Link to comment
Share on other sites

imi dau seama,am avut si eu o clasa din asta :)))=)))) noi stateam maxim 2 ore pe zi la scoala,cateodata cand era important(sa luam note,sa dam compentente etc) mai stateam 3 ore :))) si la ore faceam baza de profesori:))) chiar am facut o profa' sa planga =)))

Link to comment
Share on other sites

Avem muuulti profesori noi ... anu trecut la muzica, era CU MULT MAI GREU DECAT LA ROMANA SI MATEMATICA ADUNATE ... ne dadea la teste si alea alea vai de mine si de mine, am trecut cu 5-5 =)

Link to comment
Share on other sites

Mai am vreo 750.000$, sa vad cum mai fac vreo 5.000.000$ si-ti dau.

 

 

Am citit cel mai amuzant mass =)) made by mIRC :

 

acum puteti sa jucati linistiti pe bzone , fara kickuri aiurea / warnuri aiurea / skickuri si alte chestii din partea lui lexutu , iam scos adminul cu pretul adminului meu , cei care sau lasat din cauza lui , reveniti iar pe bzn , sal

 

 

Sincer, eu cred ca ar trebui sa-si puna ochelari, este cam chior.

Link to comment
Share on other sites

Cine stie, oricum, mie sa nu va ia Alin banii, o sa zica , ca am stricat economia cand am imprastiat 100.000.000$, sper ca la Moratea sunt in siguranta. Sper sa va ajunga cei 2.500.000$ de fiecare.

Link to comment
Share on other sites

Ce conteaza, ce conteaza.

 

 

PD/FBI/NG/MEDICS (98% din ei) = NEMANCATI. Imi zicea un prieten din PD ca faceau scadal pe /d de unde am eu 100.000.000$, saracii, nemancati dupa mine.

 

 

Ce sa le faci :)

 

M-am gandit, sa va fac salariu la 2.500.000$ / luna. Sau sa va dau 2.500.000$ odata la 6 saptamani nu stiu inca sigur.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.