Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata fetilii ! :*

Link to comment
Share on other sites

A fost postata evidenta la waruri de pe data de 23.09.2016, o puteti viziona aici.



Aveti 24h la dispozitie sa platiti si sa postati amenzile aici.


Cine nu plateste amenda in timp de 24h va primi Faction Warn.


Este un test, nu va fi nimeni sanctionat pt neplata amenda, etc.


Edited by uV Garret
Link to comment
Share on other sites

Salut si eu sunt tot noul vostru coleg, sper sa ne intelegem, sa facem treaba buna, sa cuerim teritorii si sa ne distram!! Ne auzim la war.

Link to comment
Share on other sites

'Na seara baieti, doresc sa va felicit pentru prestatia de astazi de la waruri, daca o tinem tot asa LV-ul e al nostru.


Pentru prestatia aproape perfecta de la war de astazi, nimeni nu va fi sanctionat la evidenta, exceptand membrii absenti 2/2.


Va doresc o seara placuta la toti, si sper ca maine sa avem parte de 4/4 waruri.


Edited by uV Garret
Link to comment
Share on other sites

Felicitari tuturor pt aceste 2 waruri ! Cata andrenalina !!

Ati fost senzationali la war astazi ! Felul in care ati stat nemiscati 15 runde iar restul prostilor au facut - [eu] .. influenta pe care am avut-o si de care ne-am folosit .. WOW !

Felicitari baieti, daca o tinem tot asa LV e al nostru !

 

Edited by F4L Levyy
Link to comment
Share on other sites

Cum sa o tineti Levyy tot asa? In banuri? Daca nu era stefan ala cu v8 mai castigati azi contra noastra?? Sanky.

Maine tot asa, inca 1 banat.. pana ajungeti la 20 in factiune. Pwp si bafta maine la waruri.

Iar tu ma ? Bai prietene vezi-ti ba te treaba ta sa nu uităm câte banuri ai avut pt cheats mai bn taci Edited by SKY ZEW BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

Ba Skyule nu stiu ca ce te bagi tu in seama, dar daca b-zone m-a banat de vreo 5-6 ori pentru cheats, inseamna ca am si avut? Uita-te la Anndi, ia ban ca ultimul fraier (sa mai si filmeaza). Haide fa-l codat. Ce dracu ma.. zici ca esti d-ala mic. Hai cand faci si tu un + pe turf, sa ma suni ca mai ai pana scoti -2000 ala de pe top. Trage tare ca esti in urma. Pwp.

Link to comment
Share on other sites

Cum sa o tineti Levyy tot asa? In banuri? Daca nu era stefan ala cu v8 mai castigati azi contra noastra?? Sanky.

Maine tot asa, inca 1 banat.. pana ajungeti la 20 in factiune. Pwp si bafta maine la waruri.

Ti-a dat Evolution sublider din mila si acum vii sa te dai rotund.

Edited by uV Garret
Link to comment
Share on other sites

Tu cine mai esti mă? Am spus doar o povestioara mica despre cum ati castigat si voi contra Verdant. Care e problema?

Daca plecam din Verdant (dar nu am mai facut-o), trebuia sa vin aici si iti eram sublider bai paleto (asta asa sa stii si tu ca fapt divers).

Edited by AIM SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

le

 

era o ironie :))) e nasol daca nu stii sa recunosti una cand o vezi.

Chiar au fost niste waruri de cacat, erau mai misto alea din LS cand eram vtb si chiar exista DM, chit ca luam bataie dar erau mai interactive

Edited by F4L Levyy
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.