Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ai gresit video-ul... te rog sa-ti editezi semnatura si sa corectezi; am pus mai jos clipul corect ca sa-ti fie mai usor.

 

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

 

 

A da? Atunci uite si pentru tine Thomas :))

 

Link to comment
Share on other sites

Gresiti, nu eu am clip-uri in semnatura.. voi aveti, deci voua va trebuie cate un video corespunzator. Alejandro il avea gresit, asa ca l-am corectat... Alex vad ca e nemultumit si el, asa ca incerc sa-l ajut si pe el.

 

Aaa, uite-l pe Alex:

 

Link to comment
Share on other sites

Arati bine aLex =)). Thomas,ce daca nu ai videoclip la semnatura? Poti incepe de acuma,iar noi te ajutam.

PS: ALex arata mai bine aici:

Romeo Fantastik=ALex

Guta=Piticul

Fetele alea 2= ... nu vreau sa jignesc fetele =))

Link to comment
Share on other sites

Daca vroiam clipuri in semnatura mea, imi puneam demult... dar n-a fost cazul, asa ca n-am nevoie de ajutor. :)

Eu inteleg ca va simtiti datori pentru ca va ajut sa va gasiti clip-ul care va reprezinta, dar sa stiti ca nu astept nimic in schimb, asa ca nu incercati sa ma rasplatiti... asa-s eu, fac "fapte bune" gratis. :>

 

Daca mai aveti nevoie de acest gen de ajutor, va stau mereu la dispozitie. :D

 

P.S JustMed mi-a furat ideea.

Link to comment
Share on other sites

Alejandro, am auzit ca iti cauti gagica pe net..

 

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=AnV_q4QMMrA?fs=1&hl=en_US"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=AnV_q4QMMrA?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=AnV_q4QMMrA?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

 

 

:))

 

JustMed,nu te supara,dar nu vad sa te fi implicat unu din noi si pe tine in aceste videoclipuri. Te-ai bagat total aiurea in seama..

Thomas,nu avem nevoide a ajutor in asemenea domenii,dar oricand la orice ora te putem ajuta noi(Alejandro,ALex) pe tine sa-ti gasesti videoclipul potrivit. :)

Link to comment
Share on other sites

Tocmai v-am zis ca n-am nevoie de un videoclip, voi aveti nevoie... voi aveti clip-uri in semnatura, nu eu.. ce e asa de greu de inteles? eu doar va ajutam. Vad va tot oferiti sa ma ajutati, cum am mai zis, inteleg ca va simtiti datori fata de mine, dar suntem ok, momentan n-am nevoie de niciun fel ajutor. :>

Link to comment
Share on other sites

JustMed,nu te supara,dar nu vad sa te fi implicat unu din noi si pe tine in aceste videoclipuri. Te-ai bagat total aiurea in seama..

Thomas,nu avem nevoide a ajutor in asemenea domenii,dar oricand la orice ora te putem ajuta noi(Alejandro,ALex) pe tine sa-ti gasesti videoclipul potrivit. :)

 

nu m-am bagat aiurea :) am vazut ca ai nevoie de un videoclip nou, asa ca am zis sa te ajut si eu, unii spun ca la sfarsitul videoclipului ai fi chiar tu O_O

Link to comment
Share on other sites

nu m-am bagat aiurea :) am vazut ca ai nevoie de un videoclip nou, asa ca am zis sa te ajut si eu, unii spun ca la sfarsitul videoclipului ai fi chiar tu O_O

 

De asemenea videoclip nu am nevoie. Si in caz ca nu stiai,Thomas vroia sa rada de mine,iar eu la randul meu am ras vroiam sa rad de el. Ia EU l-am implicat pe ALex pe aici. Deci,de ajutorul tau chiar nu am nevoie. Mai ales de un asemenea ajutor :-J

Link to comment
Share on other sites

De asemenea videoclip nu am nevoie. Si in caz ca nu stiai,Thomas vroia sa rada de mine,iar eu la randul meu am ras vroiam sa rad de el. Ia EU l-am implicat pe ALex pe aici. Deci,de ajutorul tau chiar nu am nevoie. Mai ales de un asemenea ajutor :-J

 

Sper sa ai nevoie o data de un 'asemenea ajutor' , o sa vezi cat de mult o sa te ajut :), daca de la un cacat de videoclip ai chef de cearta, asa sa fie.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineatza Corleone :) Frumoase clip-uri va-ti intrecut cunostintele in youtube

 

PS: Zambiti viata este frumoasa :) sunt doar cateva video clip-uri nu trebuie sa va enervati pentru asta , alejandro nu trebuia sa fi rautacios cu Just a incercat la randul lui sa faca o gluma .

Edited by Michael.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.