Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Feicitari pentru warurile de astazi, nu e problema ca am pierdut cate ceva, momentan dominam LV-ul si saptamana viitoare o incepem in forta cu membrii rank 4.

Nu uitati de sedinta de maine, vreau prezenta cat mai mare.

Link to comment
Share on other sites

Tuata lumea doarme? Numai eu cu C suntem in picioare, petrecem in kultur, acum am intrat de pe telefon de le buda....v-as zice ce fac acum, dar sunteti mici;)

 

Mi-a scapat mie telefonu' in buda si incercam sa-l luam inapoi, ce altceva? Cu tot cu apa in el ruleaza mai fain ca Corby-u tau, 0my...chiar daca de pe el postez acum ca al meu nu prea e prezent...

Fetele sunt dragutZe p-aici, prietenoase, distractie foarte mare... daca ati avea buletin vam chema ji pe voi. :P

Link to comment
Share on other sites

Mi-a scapat mie telefonu' in buda si incercam sa-l luam inapoi, ce altceva? Cu tot cu apa in el ruleaza mai fain ca Corby-u tau, 0my...chiar daca de pe el postez acum ca al meu nu prea e prezent...

Fetele sunt dragutZe p-aici, prietenoase, distractie foarte mare... daca ati avea buletin vam chema ji pe voi. :P

 

Nu te pot contrazice in intregime...tipele alea 3 de mi-au facut cinste si mi-au cerut numarul, da, erau dragutZe si prietenoase....dar...nu as putea sa spun acelasi lucru despre fosta prietena a lui dragos ecologistul, aia obeza de o pipaeai si bulaneai in baie la femei in timp ce ea te pisca de buci si te musca de gat, ce sa zic, romantic...dar nu prea.....

Link to comment
Share on other sites

Salut acuma am venit si eu din oras ne vedem in game.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.