Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, are cineva idee de ce cand apas esc in samp mi se innegreste ecranul si se blocheaza? Am instalat ieri un mod interface, dar l-am scos si acum am aceasta problema... Stie careva cum se rezolva?

Incearca sa dai reinstall la sa-mp :O

Link to comment
Share on other sites

Salut Bratva. Am făcut treabă bună până acum, trebuie să o ţinem aşa până luăm LV. Roata s-a întors împotriva celor de la SP, ştiam că aşa se va întâmpla.

Până una alta, mai daţi şi voi un like, un comment, un share la astea 2.

Vizionare plăcută:

Link to comment
Share on other sites

@@AIM Katzuno Valoare, Multumesc frumos! Dar l-am gasit! Votati si voi aici http://forum.b-zone.ro/topic/297068-regula-noua-activitate-minima-de-doua-ore-pe-zi-pentru-fiecare-zi-din-luna/pentru mine e o mare prostie. Lasati-va parerea cu un comment

Link to comment
Share on other sites

Salut bajeti, mersi de kick-ul din factiune. A ramas cu voi Sasuke (Allen). Allen, ma bucur can ti-ai indeplinit scopul in viata! V-as ura ca LV-ul sa fie maro, dar merg SP ... Success rusilor! :*

 

 

 

P.S. Allen, lasa.sa:mp-u si treci pe la scoala, la 18 ani ai tai, scrii ca un copil de clasa a3-a

Link to comment
Share on other sites

@, Bine ma bajeat, forcao du Brasil (y)

@@South Max, Am toate natiile de coduri: aim, ual, spid, rapidfaiar, teleport, crizi super simpal uall aim si no recul, no recul, semi no recul. Are tata cate coade vreti, doar mno, am fost si banat pentru cod, dar am luat unban ca mno, nu aveam cod.

Bratva... prima mea factiune... aoleu... Ciccio... aoleu... daca nu veneai cand zicea el si cum zicea el luai fw... ce vremuri jmk... unu nu deschidea gura ma...

Link to comment
Share on other sites

Salut Bratva.

De azi sunt noul vostru colegut.

Avatar nou, text nou, freza noua, haine noi, pc vechi dar... coade noi :) :)

Ne auzim in game si sper sa ne intelegem perfect.

Ce poti sa-i ceri unui codat?

 

 

Edited by FreeDub15 ZEW
Link to comment
Share on other sites

Da baieti, va las sa traiti voi cu impresia ca am coade.

Am fost banat pt aimbot dar am primit unban...

Seara bajetii, doar ce am venit de afara..

Maine zi grea... luni... la liceu si noi... bobocel :)))

Rank 4+ dati attack.

Maine sper sa avem o activitate cat mai buna.

Noapte buna

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.