Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine 28.09.2015 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste va fi sanctionat conform regulamentului !

WARURI DE MÂINE:

1. CALIGULLAS LV- ATTACK
2. AIRPORT 1 - ATTACK
3. RDT LV- DEFENSE
4. CREEK LV - DEFENSE
La aceste war-uri

Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:45

Toata lumea este obligata sa detina jobul ARMS DEALER + minimum 30.000 materiale, in ca contrar o sa fie sanctionat..

Se accepta doar 3 invoiri cu un motiv foarte bun.

Cine nu este in linie la 19:45 primeste FW, la fel si cei care fac DM.

Nu va mai accept nesimtirile.

AVAND IN VEDERE ULTIMILE MODIFICARI, VREAU SA NE MARIM ACTIVITATEA SUBSTANTIAL PENTRU A NU AVEA PROBLEME IN CONTINUARE.NU LUATI IN RAS, DACA VRETI SA NE ATINGEM SCOPUL.

#ascensiuneabratvei

De asemenea, invoirile se vor accepta doar pe un motiv bine intemeiat.

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Buna seara baieti, am si eu o idee care sper ca o sa faca jucatorii sa se daruiasca mai mult inclusiv eu care recunosc nu prea dau bine la waruri, deci ideea este urmatoarea.

 

Dupa cum stiti in fiecare zi de waruri la sfarsit se face o evidenta iar cei care au - platesc o amenda, eu m-am gandit ca la sfarsit de saptamana banii adunati din amenzi sa fie dati jucatorilor care in toata saptamana au avut scor pe +.

La sfarsitul saptamanii se face un raport pentru fiecare jucator, cate dead-uri a avut intr-o saptamana si cate Kill-uri, Daca sa zicem a avut 100 kiluri si 80 deaduri o sa primeasca suma corespunzatoare plusului sau.

Ma gandeam ca fiecare Kill sa fie recompensat cu 100$, ai 50 killuri pe + la sfarsit de saptamana iei 5k.

Daca esti pe - la sfarsit de saptamana nu patesti nimic, oricum platesti amenzile zilnice din ziua in care ai avut -.

Ma gandesc ca este o idee buna, se vor stimula jucatorii sa joace mai bine etcc, + ca banii tot de la noi vin!!!

In felul acesta avem si o statistica saptamanala cu performantele jucatorilor iar cei foarte buni sunt si recopensati!!!

 

Daca sunteti de acord cu propunerea mea dati un + :)).

O seara buna tuturor!!!

Edited by ReXoNa Sictir Pufos GEN
Link to comment
Share on other sites

@, Prea complicat insa vom face altceva:

 

 

De azi inainte 28.09.2015 fiecare BEST va fi premiat cu $30.000, iar orice scor mai mare de +15 va fi premiat cu $15.000-20.000 (daca nu este spawnkill pe mafia adversa) DOAR IN CAZUL IN CARE CEL CARE A LUAT BESTUL NU ESTE BeyondOwn.

Link to comment
Share on other sites

Bajetii mei, nu va speriati de [ZEW], nu mai e ce a fost, cand era tovarasu Counter-Strike LANT.exe sau mai pe scurt renko.exe

Voi ascultati de conducere, stati uniti, 2-3 pe grup ca sa aveti influenta si trageti. Eventual scrieti download aim samp 0.3.7 :P:D :D :D . Cum ar zice sNr

"Vreti coade? Haideti pe skype si va dau, Counter-Strike LANT.exe". Hai sNr, sa vedem, mai faci macar +10 intruna? War de War, fie ca pierzi waru' fie ca-l castigi.

Fortza The Tsar Bratva, OLD CICCIO IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Bajetii mei, nu va speriati de [ZEW], nu mai e ce a fost, cand era tovarasu Counter-Strike LANT.exe sau mai pe scurt renko.exe

Voi ascultati de conducere, stati uniti, 2-3 pe grup ca sa aveti influenta si trageti. Eventual scrieti download aim samp 0.3.7 :P:D :D :D . Cum ar zice sNr

"Vreti coade? Haideti pe skype si va dau, Counter-Strike LANT.exe". Hai sNr, sa vedem, mai faci macar +10 intruna? War de War, fie ca pierzi waru' fie ca-l castigi.

Fortza The Tsar Bratva, OLD CICCIO IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Hmm... Parca ziceai ca iti e prieten acu 3 luni si ca te baga in ZEW si drq mai stiu eu ce, remember? Te rog eu, nu mai manca cacat ca nu rezolvi nimic. Acu 2 saptamani puneai la discutii Pimps poza cu PM-ul dat de Katzuno, pai nu se face asa ceva, frate, iar acu schimbi tabara si iar incepi cu de-astea... Imi esti prieten, da' mai da-te drq ca ai luat-o razna si tu. ;)

Hmm... Nu stiu daca data viitoare cand mai dai asa scapi, dar iti zic sa ai grija.

Ideea era sa nu te mai dai asa tare-n coaie ca nici tu nu esti usa de biserica.

Link to comment
Share on other sites

 

@Count LuNg ZEW - I-am zis lui sNroberti, lui Sky si acum iti zic tie, am ceva frumos pregatit pt voi. Odata daca mai postezi in topicul asta dau report. Nu mai posta aiurea, stii ca eu nu te suport de cand erai in avispa, ti-am zis in fata si ti-o mai zic. Vezi-ti tu de curtea ta si nu de a vecinului.

 

Link to comment
Share on other sites

Maine 29.09.2015 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste va fi sanctionat conform regulamentului !

WARURI DE MÂINE:

1. BANK LV- ATTACK ATENTIE, ACEST TURF ESTE DE INFLUENTA, VREAU CAT MAI MULTI ONLINE.
2. TAXI LV - ATTACK LA FEL, TURF DE INFLUENTA, PREZENTA MAXIMA.
3. AIRPORT 1 LV- DEFENSE
4. -
La aceste war-uri

Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:45

Toata lumea este obligata sa detina jobul ARMS DEALER + minimum 30.000 materiale, in ca contrar o sa fie sanctionat..

Se accepta doar 3 invoiri cu un motiv foarte bun.

Cine nu este in linie la 19:45 primeste FW, la fel si cei care fac DM.

Nu va mai accept nesimtirile.

AVAND IN VEDERE ULTIMILE MODIFICARI, VREAU SA NE MARIM ACTIVITATEA SUBSTANTIAL PENTRU A NU AVEA PROBLEME IN CONTINUARE.NU LUATI IN RAS, DACA VRETI SA NE ATINGEM SCOPUL.INCEPEM SA NE APROPRIEM, NU O SA MAI FIE ASA USOR.

FITI CU BAGARE DE SEAMA.

#ascensiuneabratveiCONTINUA

cine posteaza dupa mine sa imi dea quote.

Link to comment
Share on other sites

A fost bine astazi , s-a vazut ca nu este greu deloc greu cu SP dar trebuie sa mentinem si chiar sa ridicam activitatea de astazi , o sa umplem si ultimele sloturi ramase in factiune cat de curand asa ca drumul spre obiectivul nostru este unul sigur acum ramane de vazut cat timp va dura.

HQ RDT , am reusit sa sparg inca o data recordul de best de pe RPG1(+96) , precedentul fiind detinut tot de mine(+85) , enjoy ;)

Link to comment
Share on other sites

A fost bine astazi , s-a vazut ca nu este greu deloc greu cu SP dar trebuie sa mentinem si chiar sa ridicam activitatea de astazi , o sa umplem si ultimele sloturi ramase in factiune cat de curand asa ca drumul spre obiectivul nostru este unul sigur acum ramane de vazut cat timp va dura.

HQ RDT , am reusit sa sparg inca o data recordul de best de pe RPG1(+96) , precedentul fiind detinut tot de mine(+85) , enjoy ;)

 

Laic păntru tinie că apar și io în videoclip.

Link to comment
Share on other sites

Maine 29.09.2015 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste va fi sanctionat conform regulamentului !

WARURI DE MÂINE:

1. BANK LV- ATTACK ATENTIE, ACEST TURF ESTE DE INFLUENTA, VREAU CAT MAI MULTI ONLINE.
2. TAXI LV - ATTACK LA FEL, TURF DE INFLUENTA, PREZENTA MAXIMA.
3. AIRPORT 1 LV- DEFENSE
4. -
La aceste war-uri

Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:45

Toata lumea este obligata sa detina jobul ARMS DEALER + minimum 30.000 materiale, in ca contrar o sa fie sanctionat..

Se accepta doar 3 invoiri cu un motiv foarte bun.

Cine nu este in linie la 19:45 primeste FW, la fel si cei care fac DM.

Nu va mai accept nesimtirile.

AVAND IN VEDERE ULTIMILE MODIFICARI, VREAU SA NE MARIM ACTIVITATEA SUBSTANTIAL PENTRU A NU AVEA PROBLEME IN CONTINUARE.NU LUATI IN RAS, DACA VRETI SA NE ATINGEM SCOPUL.INCEPEM SA NE APROPRIEM, NU O SA MAI FIE ASA USOR.

FITI CU BAGARE DE SEAMA.

#ascensiuneabratveiCONTINUA

nabilor

Link to comment
Share on other sites

Maine 30.09.2015 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste va fi sanctionat conform regulamentului !

WARURI DE MÂINE:

1. BANK LV- ATTACK ATENTIE, ACEST TURF ESTE DE INFLUENTA, VREAU CAT MAI MULTI ONLINE.
2. TRANSFENDER LV - ATTACK LA FEL, TURF DE INFLUENTA, PREZENTA MAXIMA.
3. CALLIGULAS LV- DEFENSE
4. - JIZZY LV - DEFENSE
La aceste war-uri

Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:45

Toata lumea este obligata sa detina jobul ARMS DEALER + minimum 30.000 materiale, in ca contrar o sa fie sanctionat..

Se accepta doar 3 invoiri cu un motiv foarte bun.

Cine nu este in linie la 19:45 primeste FW, la fel si cei care fac DM.

Nu va mai accept nesimtirile.

BUN, ASTAZI AM PIERDUT PRIMUL WAR DATORITA SLABEI INFLUENTE.NU INTELEG CUM NUMAI VOI REUSITI SA FITI ASA, 31 ONLINE SI DOAR 20-25 PE TURF.NU PUTEM CONTINUA ASA, REVENITI-VA

SAU RECURGEM LA SANCTIUNI.VA DAU TERMEN PANA MAINE, DACA O SA FIE LA FEL CA AZI, O SA PLOUA.CRED CA SI VOI VRETI SA NE ATINGEM SCOPUL, NU MAI EU/KATZ/BEY.

#ascensiuneabratveiCONTINUA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.