Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nici mie nu imi merge.. Am pus si eu invoie. Ai cumva net telekom? Eu cred ca de la aia nu merge

 

Da .. nu stiu care este problema, dar de la mine sigur nu este ..

 

 

MpU62Cw.png

 

 

EDIT: Cum ziceam ..

 

EDIT2: Ce ati facut la war-uri? Mie inca nu-mi merge RPG-ul ...

Edited by ciobibubu
Link to comment
Share on other sites

 

Da .. nu stiu care este problema, dar de la mine sigur nu este ..

 

 

MpU62Cw.png

 

 

EDIT: Cum ziceam ..

 

EDIT2: Ce ati facut la war-uri? Mie inca nu-mi merge RPG-ul ...

Nu merge RPG ... cum dam attack :O

Link to comment
Share on other sites

Ce frumos am jucat azi :)) 4/4 e fain asa si in curand o sa ne batem in LS/SF :)). Sper ca maine o sa fim mai multi si ca o sa dam mai calumea ca azi apropo : De la mine pentru voi

 

A si va rog si eu ceva: Abonati-va la acest canal :https://www.youtube.com/channel/UC8cLVPcFTbJMQ50Pv4kJuww

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ok, hassen.

 

Rank 4+ dacă nu s-a dat atac, intraţi o dată la oră pe rpg şi încercaţi, până la 19 merge o dată.


Ok, hassen.

 

Rank 4+ dacă nu s-a dat atac, intraţi o dată la oră pe rpg şi încercaţi, până la 19 merge o dată.

Link to comment
Share on other sites

Salut bajetii mei.

Mno, pentru HATERII MEI din TOATE MAFIILE.

Aseara, BlackThief(admin level 4 pe marele B-Zone RPG1) m-a luat la TW. Au fost gasite toate codurile posibile in PC meu, fapt ce a dus la nebanarea mea. Is curat bajetii mei, nu am coade :D sau am? Cine stie? E un mister ce nu poate fi rezolvat ca la ""Scubi Du" :P .

Ne auzim diseara la war-uri.

O zi placuta.


Salut bajetii mei.

Mno, pentru HATERII MEI din TOATE MAFIILE.

Aseara, BlackThief(admin level 4 pe marele B-Zone RPG1) m-a luat la TW. Au fost gasite toate codurile posibile in PC meu, fapt ce a dus la nebanarea mea. Is curat bajetii mei, nu am coade :D sau am? Cine stie? E un mister ce nu poate fi rezolvat ca la ""Scubi Du" :P .

Ne auzim diseara la war-uri.

O zi placuta.

Link to comment
Share on other sites

S-a găsit o modalitate să intraţi pe servere, avis ăstora de nu le merge. Mention ME să vă dau link, sau intraţi pe FB la B-Zone.Ro că a postat bobo.

 

Stiu de programul ala, numai ca un IP este folosit de vreo 50-60 persoane odata, din cate am vazut cand l-am instalat .. si daca o sa am ip comun cu vreun nab de baga coduri pe rpg .. bam bam primesc si eu ban ..

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, felicitari pentru azi 31/31 pe turf.Asa e frumos.

 

@@PIttbulL07, Ultima oara cand am vorbit cu tine SI mi-am racit degetele pe tastatura a fost degeaba.M-am convins care-i treaba si nu stau sa-ti mai dau explicatii ca oricum tot ca tine faci :)).Si nu, chiar nu stiam de PM.Salut.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@PIttbulL07, Sa nu facem drame la discutii hai va rog frumos , stie lumea ca nu fac posturile degeaba , hai sa aratam aici frustrarile unui om ce ma uraste pentru ca am luat lider iar el nu a luat si anume Vasile.

Postul nu e facut degeaba ,este facut pentru ca eu nu ma las umilit in propria mea factiune si mai ales nu de oameni limitati la IQ 90.

Sa nu ziceti ca vorbesc prostii , priviti cum suferea in fiecare minut al existentei sale in Bratva si nici acum cand a parasit factiunea nu se potoleste.

http://imgur.com/a/oGp7D

http://imgur.com/a/rVVHP

Ca sa-ti aduci aminte pentru ce ai primit acum FW , daca erai baiat serios nu iti facea nimeni post , pentru ca zi de zi trec cu vederea abuzurile celor din SP , salut.

 

Link to comment
Share on other sites

@Pittbull, hai te rog frumos, potoleste.te ca nu e chiar asa. Inteleg ca "asa mai face tu" uneori, dar stii foarte bine ca tu ai inceput si. In TTB si peste tot, iar Destema săracu nu are nici o vina.

Edited by Destema
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.