Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Turfurile vin si pleaca nu va mai excitati atat de mult cand va vedeti cu 24 de turfuri ca puteti sa le pierdeti la fel de usor cum le-ati castigat. Oricine poate recunoaste ca voi ati luat lv-ul dupa ce am lasat eu liderul si a venit acea perioada grea pentru sp cand nu se venea nimeni la war. Daca nu lasam liderul, probabil si acu va tineam in sah cu tot cu codatii vostrii. Respect beyond singurul care merita succesul acestei mafii, in unele momente el era singurul in stare sa faca diferenta. Si katzuno merita respectul cuvenit, daca nu-si aducea baietii nu aveati nicio sansa(stiti voi ce codalai). Allen, tine-o tot asa, ti-ai facut o reputatie de post-hunter, deja te-ai obisnuit sa fii spurcat de jucatorii pe care ii reclami. Voi suferiti acuma ca aveti orasul, fiti aroganti cat de mult puteti, ca de pe 20 incolo va deschideti gogoserie la HQ. Deci, dragi jucatori de samp, turfurile vin si pleaca, cel mai important lucru este legatura de prietenie pe care o puteti lega cu ceilalti colegi. Acum, dupa ce s-a schimbat conducerea o sa urmeze o perioada mai grea pentru voi. Presupun ca vor aplica multi jucatori cu level 20+ fara vreo mafie anterioara, dorind sa se afirme ca si mafioti. O sa ramana la decizia voastra(celor de r4+) sa ii invatati ce stiti mai bine, fiindca asta va este viitorul.

 

No report pls.

 

Ba nebunule din coceni , cum de ti-ai permis sa te afirmi pe aici ? Da katzuno are oameni buni ( uite am primit ban pt coduri si am primit unban pt ca nu am coduri , si daca nu ma scoteau de pe Cristiano. atunci pt moduri illegale va luam lv-u si mai devreme ) ce tot suferi tu pe aici ca daca mai aveai leaderu ne tineai in hq , hai intra tu in ttb cu toti membrii tai de atunci peste 1 luna , si intra si katz si bey tot atunci cu aceasi membrii si vedem diferenta care oricum e mare din toate punctele de vedere , asa ca S@LP@

Link to comment
Share on other sites

Neata jmekerilor. Abea ce am reusit să ma trezesc si eu. Moama nebun sunt, nici în vacanță nu dormeam atât, dar ma rog, fie, ma bag să învăț ceva și apoi ne vedem prin gamr. Salutik :*

Link to comment
Share on other sites

@wladyslaw
Mi.E lene sa.ti dau quote acum, dar citesti tu. Ba baiatule stim cu totii ca tu ai lăsat liderul ca.ti luai bătaie, ai pierdut 2-3 zile la rând 4/4. Cand a venit sNr luasem deja 12 turfs, SP nu au fost niciodata sub 29 on la war si ati fost full mereu. Nu e acelasi lucru cu a castiga un oras contra unor mafii cu 20-30 in factiune. Acolo au ramas membrii tai + noii membrii adusi de sNr.

Si referitor la "codatii" adusi de mine sa.ti explic cate ceva. Ca orice alta mafi, TTB a avut cativa codati acestia fiind 2-3-4 de care stiu eu (se observa cum trag la 1 vs 1 pe turf, nu i.am chemat eu sa.mi rupă codul) si probabil altii care băgau cod ca sa nu ia FW pt -15... Insa niciun codat nu a iesit in evidenta asa cum ziceri voi. Primii in clasamentul factiunii au ramas tot cei care filmau war de war si dădeau bine curat.
Cat am fost aici eu si Beyond TTB a avut un singur membru banat pentru coduri care nu a luat unban: Teleleu (cand avea +2), care inca nu sunt convins ca avea ceva intrucat am vazut dovezile. Din Pimps cred ca au fost banati peste 10 membrii... Urat...

 

@@Wladyslaw, Baiatule, cred ca ma confunzi cu Sky in aceasta privinta. Astept dovezi cand am zis eu asa ceva. Bafta

Edited by AIM Katzuno Valoare
Link to comment
Share on other sites

Unde erau bunii, ma..... :))))))))

Pacat ca doar unii sunt buni cu adevarat (Beyond, Katzuno, Sassori, Ryakk, SmooK si probabil inca vreo 2-3), dar restu' celor care se cred tari coaie ca sunt ei mari buni, macar taceti drq din gura ca nici macar un +5 filmat nu sunteti in stare sa faceti. ;)

 

lasa ma copiii

Vorbea ala nascut in anul 2000, hmmm... ;)

 

Pe tine cine te-a inventat aici?

Ai zis bine turf-urile vin si pleaca, dar nu cred ca daca tu esti mare ''vedeta'' si te crezi important mentineai LV-ul si da Allen face posturi codatiilor din SP(care sunt) si oricine are dreptul asta, Beyond facea + cu ochii inchisi pe panaramele tale si Katzuno avea o organizare de exceptie ce tot suferi aici cu Southern Paramedics tau, mai usor cu suferintele astea pe capu' tau ca vad ca te agiti cam mult. Nu te mai umfla atat in pene.

Zi mersi ca nu l-am pus pe Destema sa va treaca la factiunii protejate(am mai zis o data). Sa vin sa-mi dati heal pe la HQ vostru.

Si iti zic sigur, ca Bota nu o sa fie nici un lider din SP, nici 30% nu erai din el.

Esti tare in gura, da' nu esti in stare sa scoti un + nici cu order 3, sa nu mai zic ca te mai bate si romana. :)
Link to comment
Share on other sites

FreeDub15 ZEW, on 11 Oct 2015 - 12:20 PM, said: Pe tine cine te-a inventat aici? Ai zis bine turf-urile vin si pleaca, dar nu cred ca daca tu esti mare ''vedeta'' si te crezi important mentineai LV-ul si da Allen face posturi codatiilor din SP(care sunt) si oricine are dreptul asta, Beyond facea + cu ochii inchisi pe panaramele tale si Katzuno avea o organizare de exceptie ce tot suferi aici cu Southern Paramedics tau, mai usor cu suferintele astea pe capu' tau ca vad ca te agiti cam mult. Nu te mai umfla atat in pene. Zi mersi ca nu l-am pus pe Destema sa va treaca la factiunii protejate(am mai zis o data). Sa vin sa-mi dati heal pe la HQ vostru. Si iti zic sigur, ca Bota nu o sa fie nici un lider din SP, nici 30% nu erai din el. Esti tare in gura, da' nu esti in stare sa scoti un + nici cu order 3, sa nu mai zic ca te mai bate si romana.

 

Ma tu ce boala mai ai ?

Da-mi un call pe joc daca ai tupeu daca nu stai in banca ta, nu cred ca esti atat de smecher incat sa faci 1 vs 1 cu mine. Te astept :*

P.S: Destema a dat edit mai sus ca ti-am dezgropat mortii.

Edited by FreeDub15 ZEW
Link to comment
Share on other sites

@@AIM Katzuno Valoare, Bajeat... ne-am certat... ne-am injurat... dar tu esti regele codurilor si m-ai invatat sa-l folosesc. ASa zic toti, hai sa le zicem si noi ca-i adevarat, daca tot ne freaca la cap **dujmanii**, a fost placerea mea.

Salut Bratva... Sa luam LV maine...

Felicitari x2 rank 6 nabi, prieteni de ai mei, #CODATI. Deci nu uitati, TOTI PRIETENII MEI SUNT #CODATI.

6 user(s) are reading this topic

6 members, 0 guests, 0 anonymous users

 

 

Link to comment
Share on other sites

Azi 09.10.2015 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste va fi sanctionat conform regulamentului !



WARURI DE MÂINE:



1. PIMPS LV - Attack

ATENTIE, ACEST TURF ESTE DE INFLUENTA, VREAU CAT MAI MULTI ONLINE.

2. Civillian Spawn LS - Defense

3. Intersection LV - Defense

4. RDT LV - Attack

ATENTIE, ACEST TURF ESTE DE INFLUENTA, VREAU CAT MAI MULTI ONLINE.



La aceste war-uri

Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:45


Toata lumea este obligata sa detina jobul ARMS DEALER + minimum 30.000 materiale, in ca contrar o sa fie sanctionat..


Cine nu este in linie la 19:45 primeste FW, la fel si cei care fac DM


MAINE TREBUIE SA RECUPERAM TOT CE AM PIERDUT.


AVEM NEVOIE DE PREZENTA MAXIMA INCA DE LA PRIMUL WAR.


DACA NICI ACUM NU REUSIM SA FIM MAI MULTI DE 35 PE TURF SAU ONLINE, NU VOM FACE NIMIC.





Edited by MeMoRy Legend
Link to comment
Share on other sites

Azi 09.10.2015 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste va fi sanctionat conform regulamentului !



WARURI DE MÂINE:



1. PIMS LV - Attack

2. Civillian Spawn LS - Defense

3. Intersection LV - Defense

4. RDT LV - Attack

ATENTIE, ACEST TURF ESTE DE INFLUENTA, VREAU CAT MAI MULTI ONLINE.



La aceste war-uri

Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:45


Toata lumea este obligata sa detina jobul ARMS DEALER + minimum 30.000 materiale, in ca contrar o sa fie sanctionat..


Cine nu este in linie la 19:45 primeste FW, la fel si cei care fac DM


MAINE TREBUIE SA RECUPERAM TOT CE AM PIERDUT.


AVEM NEVOIE DE PREZENTA MAXIMA INCA DE LA PRIMUL WAR.


DACA NICI ACUM NU REUSIM SA FIM MAI MULTI DE 35 PE TURF SAU ONLINE, NU VOM FACE NIMIC.


ESTE CAT SE POATE DE POSIBIL SA RECUPERAM LV-UL.


ASTA DOAR DACA VOI O SA FITI PREZENTI LA WARURI SI PRIN ASTA NU MA REFER ONLINE MA REFER PE TURF.


HAI SA CONTINUAM.


Link to comment
Share on other sites

Maine cati mai multi online. As vrea sa castigam daca se poate 4/4, desi o sa fie greu, dar daca suntem 30+ la war si ascultam de noua conducere ( ma refer la sublideri ) cred eu ca o sa castigam destul de lejer.

Ne vedem maine, noapte buna, si bafta la scoala maine!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.