Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut. Maine vreau sa prindem doua attackuri pe SP sau pe RDT, imi este indiferent. Luni vreau 40 la wars si fara rambo. Ori stam toti retrasi, ori intram toti in ei, depinde de circumstante.

Link to comment
Share on other sites

Maine vreau toata lumea sa vina la waruri! Avem waruri foarte grele cu Avispa si GSB. Eu zic ca putem bate pe HQ SP daca sunteti 35 on sau poate si mai putini dar sa ascultati. Accept invoiri cu motive foarte intemeiate, doar 3.

Link to comment
Share on other sites

Am adugat regula: ''*Unu membru poate sa poarte skinuri de rank mai mic ca rankul lui. Exemplu: Un membru de rank 2 poate purta skin de rank 1. '' la regulamentul intern. Puteti purta linistiti skinuri mai mici de rankul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Hei m3n.

 

Salutare, eu sunt noul vostru coleg de gang. Sper sa facem treaba buna de fiecare data.

Tineti-o tot asa cu activitatea, este foarte bine.

Ne vedem mai tarziu, ciaoooo.

Link to comment
Share on other sites

Asa este.

Daca nu da de pe acum fw-uri apoi o sa intervina inactivitatea neanuntata si statul pentru rank.

Ori ascultam, ori suportam consecintele.

Maine tot asa activi, vreau ca ne castigam toate warurile.

 

 

@@F4L kiNNNder, Mare dreptate, frate.

Iti dadeam reply la tine la gang, dar cine stie cum se trezeste vreunul sa dea report si iau warn aiurea.

Ce sa faci, asta este, eu ma ocupam de mai tot pe acolo, dar macar o faceam bine.

Ma rog, nu stau sa ii critic, in mare parte liderul a avut o importanta mare pentru mine, el fiind si omul care m-a propulsat la acest rank.

Edited by Showy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.