Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Askhanar,Nu mai posta aici, vorbesc eu cu Alexandru si Ines, am fost si i-am ajutat, posturile le-a retras blade, ca i-am spus, nu e nesimtit ca unii, nu mai posta sa iei sanctiune sau warn pe forum,ok ? <3

@@South Alexandru, Vorbeste cu membri tai te rog vtm, sa retraga... vr sa-mi termin treaba in VDT cu astea si dupa vin sa te ajut si pe tine inapoi, ti-am spus, vorbeste tu cu ines si zi ca pentru mine il rog eu frumos.

 

Link to comment
Share on other sites

Diseara vreau sa fiti 35+ online la waruri. Putem face lejer 4/4.

 

Rank 4+ aveti niste acceptati.

 

Sper sa ajung si eu pana pe la 19:30. Daca nu ajung la primul, ascultati de rank 4+ ca oricum e war usor.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de azi, mai putin la cel de pe HQ RDT. Trebuie sa nu va mai bateti in ultima runda unde aveam un avantaj considerabil, nu e problema, il castigam noi curand, mai ales cand o sa vina subliderii.

 

Maine eu nu ajung la primul war, oricum este war usor cu RDT, sa ascultati de rank 4+ ca ei o sa filmeze si eu dau FW, ca sa stiti. Pana o sa aveam rank 6, ascultati de rank 4+ ca de unde rank 6.

 

Vreau iar 35 maine.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@South Alexandru,Au mers ceva baietii de ai mei la tine,nu ai mare nevoie si de mine... poate o sa vin poate, nu.. vreau sa ma las de accest joc, mai raman pana pe 01/02/2017 in VDT sa vad cum sta treaba si dupa te anunt, sper sa nu te superi :( Ne auzim prin game.

Link to comment
Share on other sites

Diseara vreau prezenta foarte mare cum a fost si aseara, 38+ online si nu au ce sa ne faca. Nu va mai bateti joc. Dupa cum ati vazut, au mai venit intariri si din ce in ce devine mai usoara treaba. La 19:50 sa fiti in HQ si ascultati de rank 4+, eu ajung la 20:15, oricum e easy cu Verdant.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.