Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@GF iRazorROYAL sa negati faptul ca aveti codati e ridicol. Eu n-am nimic cu voi, am 2 posturi la RDT si alea cu o vechime. PM-uri la fel n-am facut. Eu joc din distractie, iar din cauza banului acordat total aiurea nu o mai pot face. Urat din partea membrului tau sa-mi faca post pentru interdictie, ca nu mai sunt eu cel mai mare obstacol al RDT-ului spre cucerirea LV-ului. Nu sunt codat, nu joc urat, nu abuzez de nimic, eram un simplu jucator ce intra doar la waruri si va facea voua warurile mai interesante.

 

Iar la faza cu reclamatiile nu sunteti mai buni cu nimic, ba chiar copii aia de 13 ani devin impertenenti. Arata-mi un post recent reportat de catre un jucator TTB si membrul RDT sa fi fost sanctionat.

Ex Sovietnik Dyablox.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rTn Dyablox VIP said:

@GF iRazorROYAL sa negati faptul ca aveti codati e ridicol. Eu n-am nimic cu voi, am 2 posturi la RDT si alea cu o vechime. PM-uri la fel n-am facut. Eu joc din distractie, iar din cauza banului acordat total aiurea nu o mai pot face. Urat din partea membrului tau sa-mi faca post pentru interdictie, ca nu mai sunt eu cel mai mare obstacol al RDT-ului spre cucerirea LV-ului. Nu sunt codat, nu joc urat, nu abuzez de nimic, eram un simplu jucator ce intra doar la waruri si va facea voua warurile mai interesante.

 

Iar la faza cu reclamatiile nu sunteti mai buni cu nimic, ba chiar copii aia de 13 ani devin impertenenti. Arata-mi un post recent reportat de catre un jucator TTB si membrul RDT sa fi fost sanctionat.

Ex Sovietnik Dyablox.

PM-ul ala n-a fost ca sa eliminam cine stie ce zeu venit pe pamant care lua singur rundele, a fost ca sa dovedim un lucru, stie Tavy destul de bine. La Zeppord la fel, nu avem nimic cu marea majoritate din TTB, avem cu prichindeii cu gura mare care's mari smardoi la tastatura si cand vin repercursiunile sa-i calareasca incep sa planga.

 

Pai exact aia e, ca n-au fost sanctionati =)) Tavy zice ca-s pile, eu zic ca-i gandire rationala la mijloc, dar asta e, fiecare cu modu' lui de gandire. Sunt destui smecherasi si in TTB care dupa un war castigat fac gura ca ce slabi suntem, si cand castigam cu 14-1/15-0 tac docil cu lacrimile-n ochi. Cum am zis si mai devreme, nu mai aruncati cu pietre in tarfe ca nici la voi acasa nu-i mai roz.

Link to comment
Share on other sites

@GF iRazorROYAL pai dovediti lui Tavy si lasati restul jucatorilor sa joace linistit. Crede-ma ca el nu ataca pe cei de rank 1. Lasati conflictul sa persiste la nivel personal si nu implicati mafiile ca nu duce la nimic bun. Tu te-ai fript cu Avispa atunci, sa n-o repete si Beyond.

 

Eu oricum nu mai am nimic cu warurile, macar luati toti ban si wipe si ce vreti.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Crede-ma ca el nu ataca pe cei de rank 1

Really nigga? 5aa7d7c633cd7_2018-03-1315_52_48-B-ZoneRPGWebsite.thumb.png.bb6151ad9e4326cdd0f71bbb06ea2906.png

 

19 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

macar luati toti ban si wipe si ce vreti

Nu inteleg de ce tot ziceti ca luam wipe, ban, sau ce dracu sa ne ia mai luam.. Gen, whaaaaaaaat???? De unde v-a venit?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, GF iRazorROYAL said:

Really nigga? 5aa7d7c633cd7_2018-03-1315_52_48-B-ZoneRPGWebsite.thumb.png.bb6151ad9e4326cdd0f71bbb06ea2906.png

 

Nu inteleg de ce tot ziceti ca luam wipe, ban, sau ce dracu sa ne ia mai luam.. Gen, whaaaaaaaat???? De unde v-a venit?

Aia a fost o scapare de moment. De atunci nu au mai fost astfel de incidente. Nu zic ca a procedat corect, atunci a gresit si i-am spus sa n-o faca. Tot ce am vrut sa zic e sa nu afectati jucatori care nu au legatura cu "razboiul rece" dintre voi.

 

P.S. Sa luati si 72 turfuri ca nu-mi pasa.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Aia a fost o scapare de moment. De atunci nu au mai fost astfel de incidente. Nu zic ca a procedat corect, atunci a gresit si i-am spus sa n-o faca. Tot ce am vrut sa zic e sa nu afectati jucatori care nu au legatura cu "razboiul rece" dintre voi.

 

P.S. Sa luati si 72 turfuri ca nu-mi pasa.

A avut mai multe scapari, stai calm ca nu stii ce mare cocos era el pe /LC pana de curand. Pentru arogantele facute am intrat intr-o seara pe web si i-am scos un sublider. Prima si ultima oara cand ma cobor la nivelu' lui. Nu mai continui, ca se trezeste vreunu' sa-mi dea report si iau warn aiurea.

Link to comment
Share on other sites

@GF iRazorROYAL

 

Sa se stie ca n-am nimic cu tine personal, dar nu zi ca suntem noi codati si voi sunteti ingerasi. Din nou, cum am spus si in reclamatia lui theo, nu am avut eu dovada cand am trecut prin parcare si tragea in tavan. Pe moment crezusem ca luase  crash si a ramas caracterul lui tragand asa, dar ajung sus si ma omoara ghici cine, da, el. Exact asa m-a omorat si beyond. Sa nu vorbim de codul clar a lui swiftygamingro sau cum il cheama, a venit robica in 10 ore si a raspuns fara ezitare, gen, a lasat reclamatiile pentru injuraturi la care ar trebui sa se ia o decizie in mod rapid, iar reclamatia pentru cod a fost imediat respins gen " offf, iar joaca noobii astia cu cod, nu stiu cat ii mai pot acoperi " Pui pariu in momentul asta ca in urmatoarele 12 war-uri directe cu noi va banez singur 2 jucatori? in 2 war-uri am avut deja 2 dovezi pentru cod, una nefondata pentru theo din pacate si una care a fost respins probabil pe pile, nu vreau totusi sa acuz, e doar parerea mea. A, stai, ce avem noi aici la shadow??? A, ped ilegal, stiam ca se baneaza, ce ar fii sa incepem de azi? ( min 0:50 ) 

 

 

Sau Ioana la minutul 1:17

 

 

 

Nu am facut post pentru asta pentru ca stiu ca pe Ioana mai joaca ciubota care mi-e prieten extrem de bun si pentru ca nu are rost ca mi-ai fii sarit si tu si adminii in cap ca e " desincronizare ", desi nu am lag. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cojjo CJO said:

Parerea mea e ca nu e cod. Shadow a tras foarte usor cu m4 deoarece mergeai drept spre el si este foarte usor sa dai 10/10 asa. Si la ioana e combat, pnm asta e parerea mea.

El nu vorbea de cod acolo, esti paralel :)) 

 

@VODA BigDevil ZuZ lasa-i ba, ei cred ca dreptatea e doar una si e de partea lor.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VODA BigDevil ZuZ said:

@GF iRazorROYAL

 

Sa se stie ca n-am nimic cu tine personal, dar nu zi ca suntem noi codati si voi sunteti ingerasi. Din nou, cum am spus si in reclamatia lui theo, nu am avut eu dovada cand am trecut prin parcare si tragea in tavan. Pe moment crezusem ca luase  crash si a ramas caracterul lui tragand asa, dar ajung sus si ma omoara ghici cine, da, el. Exact asa m-a omorat si beyond. Sa nu vorbim de codul clar a lui swiftygamingro sau cum il cheama, a venit robica in 10 ore si a raspuns fara ezitare, gen, a lasat reclamatiile pentru injuraturi la care ar trebui sa se ia o decizie in mod rapid, iar reclamatia pentru cod a fost imediat respins gen " offf, iar joaca noobii astia cu cod, nu stiu cat ii mai pot acoperi " Pui pariu in momentul asta ca in urmatoarele 12 war-uri directe cu noi va banez singur 2 jucatori? in 2 war-uri am avut deja 2 dovezi pentru cod, una nefondata pentru theo din pacate si una care a fost respins probabil pe pile, nu vreau totusi sa acuz, e doar parerea mea. A, stai, ce avem noi aici la shadow??? A, ped ilegal, stiam ca se baneaza, ce ar fii sa incepem de azi? ( min 0:50 ) 

 

 

Sau Ioana la minutul 1:17

 

 

 

Nu am facut post pentru asta pentru ca stiu ca pe Ioana mai joaca ciubota care mi-e prieten extrem de bun si pentru ca nu are rost ca mi-ai fii sarit si tu si adminii in cap ca e " desincronizare ", desi nu am lag. 

 

 

Mai zi-mi acum ca nu avem dreptu sa vorbim de codati. Degeaba au ajuns filmarile pe Slack, n-a banat nimeni nimic, si mai ziceti de RDT ca-s codati. Si chestia asta cu pilele ma termina grav de tot, daca aveam pile, nu credeti ca frati'meu Glont care pune adminii la zugravit lua ban instant? Sau cel putin statea cineva pe el la waruri, dar na, ce sa vezi, adminii, din 20 de admini on, 21 se joaca cu fly pe harta 2 ore pana trec warurile sa nu ii acuze nimeni ca n-au fost la war. Sictir.

1 hour ago, Octavian Mexico said:

@VODA BigDevil ZuZ Mergi cu dovezile la kelton ma, tu nu stiai ? :)) Astia au pile la 2-3 admini 4+ si cand e pericol ii pun pe aia sa raspunda. Tu pune-l direct pe kelton martor si spune-i sa raspunda. Asa se face. Sau pe Odin, dar el nu prea se ocupa.

Ai dracu royali inapti si cu pile, pu, lua-i-ar dracu de infecti. Penibil.

Link to comment
Share on other sites

@GF iRazorROYAL Exact. Aici intervine diferenta intre noi si voi. Fi atent, fa-le post, le-as face eu, dar nu pot, ca-s leader-ul lor. Te ajut cu tot ce pot pentru banarea fiecarui codat, fie de la mine, fie de la voi. Le poti face raclamatie linistit, noi nu avem nicio pila. 

Aici este diferenta. Eu de-a lungul timpului am ajutat la banarea multor codati de la mine din factiune, voi doar incercati sa i acoperiti. De aceea voi chiar sunteti codati, acestia din ryoal, doarece voi "promovati" codul si il folositi, majoritatea dintre voi.

Edited by Octavian Mexico
Link to comment
Share on other sites

@Cojjo CJO n-ai cu cine vorbi ba. Waru ala era total dominat de RDT si ei stateau pe tine. Le dai /report nici nu se uita, a dat Jilkas report i-a raspuns instant. Asta e B-Zone.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.